Showuitslagen 2015
Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst. Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.
Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het wel noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en doorgeeft. Anders is het wachten tot we de uitslagen van de Raad v Beheer ontvangen en dat duurt meestal maanden.
Het beste werkt het als je een catalogus netjes en compleet invult en de bladzijden er uit haalt.
Als je een goede scanner hebt kun je ze scannen en mailen naar: show uitslagen. Helaas zijn ze vaak moeilijk leesbaar en dat veroorzaakt fouten dus zo duidelijk mogelijk invullen. Als er nieuwe exposanten zijn ook graag de adreslijst achter uit de catalogus mee sturen zodat ook die gegevens compleet zijn of eventueel het adres er bij schrijven.
Niet alleen de uitslag van je eigen hond doorgeven maar van allemaal.
Let op zorgvuldigheid. Verbeteringen kosten meer tijd dan het er in één keer goed opzetten.
Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar: show uitslagen. Verbeteren we het snel.
Tiene, 27-12-2015 Hageland Kerstshow Keurm. G.vd Bosche
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
U beste jeugdhond, BOB |
Cuijk, 20-12-2015 keurmeester A. Wijnsouw
Reuen Jongste Puppyklas |
||
Youp vd Runderkraal, 3010395 |
Ruijten‑v Asten H. v |
1 VB Beste Baby |
Heavy's Incredible Hummer, 3012854 |
Dingenouts N. |
2 B |
Reuen Puppyklas |
||
Hefrings Pride Oh my God, AANVR11 |
Boeijen |
1 VB Beste pup |
Royal Creeck Mack, 3001731 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
2 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Harley v Meijl op Zeven, 2996534 |
Poelen N.W.J. |
1 U J.CAC |
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
2 U |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 U |
Halvar v Meijl op Zeven, 2996532 |
Louwerse A. |
4 U |
Rino, 3000720 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 U Res CAC Res CACIB |
Heavy's Gandalf the Great, 2975099 |
Mendes R. |
2 ZG |
Reuen Openklas |
||
Winston vd Runderkraal, 2935831 |
Onwezen E.A. |
1 U C B BR BVHR |
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 |
Boeijen |
2 U |
Jalo v Moserbear, 2854273 |
Moser J. |
3 U |
Delano Catani, 2926647 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
D |
Teven Jongste Puppyklas |
||
Heavy's Indira, 3012855 |
Verwijmeren J.M. |
1 VB |
Bliss v Nijeboxwoude, 3014066 |
Walsum A. v. |
2 B |
Bellah v Nijeboxwoude, 3014063 |
Oost F. |
3 B |
Teven Puppyklas |
||
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 VB |
Ayla vd Nithanhoeve, 2998888 |
Ruijten‑v Asten H. v |
2 VB |
Hefrings Pride Oh My Love, AANV12 |
Devogel B.M. |
3 VB |
Mississipi Moya vd Hatzruden, 2999757 |
Bongers M. |
4 VB |
Teven Jeugdklas |
||
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
1 U |
Oxana 't Hupke, 1157712 |
Geboers J.T.A.M. |
2 U |
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
3 U |
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 |
Pennings F.J.A. |
4 U |
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
U |
Hella v Meijl op Zeven, 2996537 |
Peters W.J.M. |
U |
Angel v Nijeboxwoude, 2976378 |
Oost F. |
ZG |
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 |
Bongers M. |
ZG |
Amber van Wimarina, 2991839 |
Marijnissen W.J.M. |
ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Rexlinger Aziza, 2817651 |
Verwijmeren J.M. |
1 U CAC CACIB Beste teef |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
2 U |
Devil vd Binding, 2969479 |
Ploegmakers M.H.T. |
3 ZG |
Teven Openklas |
||
Linda Darel, 2941554 |
Geerts J.J.M. |
1 U Res.CAC Res.CACIB |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
2 U |
Muna 't Hupke, 2961807 |
Nobelen H.J.A. vd |
3 U |
Coco Chanel van Zopian, 2820839 |
Thijssen C.W. |
4 U |
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
ZG |
Make A Wish Veckarott, 2971492 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
ZG |
Mabel vd Broekse Polder, 2937635 |
Laat J.C.A. de |
G |
Teven Kampioensklas |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Gerven E.& A. v |
1 U |
Brussels Dogshow, 19-12-2015, keurm. E. Sistermann
Reuen Jeugdklas |
||
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
2 U |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
4 U |
Teven Jonge hondenklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
2 U |
Teven Kampioensklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen-Redegeld |
1 U CAC CACIB Belelux winster |
Winner Amsterdam, 12-12-2015, keurm. E. Haapaniemi
Onderstaande uitslagen zijn nog niet compleet. Aanvullingen zijn welkom. |
||
Reuen Puppyklas |
||
Amadeus vd Beukenlooi, 3001276 |
Heijden‑Nijman H.B.E. vd |
1 BL |
Reuen Jeugdklas |
||
Bres Balor v.'t IJzerroer, 2976349 |
Lievers R. |
1 U |
Chezzies Gee Star, 2979100 |
Scheerstra R.& F. |
2 U |
Heros Rafa van Zopian, 2970066 |
Klein R.R. |
3 ZG |
Nacho v Moserbear, 2979117 |
Pennings F.J.A. |
4 ZG |
Rino, 3000720 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
ZG |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
G |
Andor vd Lage Wetering, 2987936 |
Souman M. |
G |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
1 U |
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Dragoslav D. |
2 U |
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
3 ZG |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
G |
Rexlinger Anakin, 2988156 |
Montes Klaver M.& V. |
M |
Reuen Openklas |
||
Jalo v Moserbear, 2854273 |
Moser J. |
1 U CAC CACIB BOB Beste reu Winner'15, 1e in rasgroep, 2e in eindkeuring. |
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
2 U |
Torro of the Fancy Rott's, 2946349 |
Heijden G.M.J.M. vd |
3 U |
Maurice v Rebbelsdream, 1126085 |
Vroman L. |
4 U |
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
ZG |
Winston vd Runderkraal, 2935831 |
Onwezen E.A. |
M |
Reuen Kampioensklas |
||
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
1 U Res.CAC Res.CACIB |
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
2 U |
Teven Jongste Puppyklas |
||
Extra of the Gentle Rotts, 3011505 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
B |
Teven Puppyklas |
||
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 VB Beste pup |
Jutha v Maulwurfsgrille, 3000866 |
Feijtel‑Muryka J.A. |
VB |
Adelbrecht vd Beukenlooi, 3001278 |
Heijden‑Nijman H.B.E. vd |
VB |
Adina vd Beukenlooi, 3001277 |
Heijden‑Nijman H.B.E. vd |
BL |
Hefrings Pride My love, AANVR0 |
Devogel B.M. |
BL |
Oxana v Kampshof, LOSH0 |
Goovaerts C. |
BL |
Jill van Zopian, 3004907 |
Thijssen C.W. |
B |
Teven Jeugdklas |
||
Fantasa Smirnoff Blu Violet, 4432702 |
Dunhill‑Hall & B.Davies |
1 U |
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
2 U |
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 U |
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
4 U |
Oxana 't Hupke, 1157712 |
Geboers J.T.A.M. |
U |
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 |
Pennings F.J.A. |
ZG |
Djillz vh Haltersehof, 2976343 |
Ee M. v |
ZG |
Djanti vh Haltersehof, 2976344 |
Ee M. v |
ZG |
Anouk vd Ramshoven, 2981463 |
Brugman A.& M. |
ZG |
Chezzies Handsome, 2993275 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
ZG |
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
ZG |
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 |
Bongers M.M |
Niet te beoordelen |
Amber van Wimarina, 2991839 |
Marijnissen W.J.M. |
D |
Teven Jonge hondenklas |
||
Naise Hof ter Cammen, 1142249 |
Cammert J. |
1 U |
Rexlinger Aziza, 2817651 |
Verwijmeren J.M. |
2 U |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Verweij I.Y. |
3 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
4 ZG |
Chezzies Fanilla, 2959055 |
Waals T. vd |
ZG |
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
ZG |
Teven Openklas |
||
Voice vd Runderkraal, 2900319 |
Thoonen‑Kuiper S. |
1 U CAC CACIB Winster'15 |
Nina v Dunvanhof, 2939136 |
Michorius M.G.P. |
2 U Res.CACIB |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
3 U |
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 |
Manders M.W.A. |
4 ZG |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
ZG |
Make A Wish Veckarott, 2971492 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
ZG |
Demi van Zopian, 2868920 |
Thijssen C.W. |
G |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
G |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Ter Waele Dapper, 2717934 |
Zandbergen C.W.E. |
1 U |
Teven Kampioensklas |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Gerven E.& A. v |
1 U |
Teven Veteranen klas |
||
Aksa v Moserbear, 2657243 |
Moser J. |
1 U |
Amsterdam Hollandcup, 11-12-2015, keurm. K. Gilliland
Reuen Jeugdklas |
||
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 U J.CAC & Res.CAC |
Rino, 3000720 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
2 U |
Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195 |
Verweij I.Y. |
3 ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Dragoslav D. |
1 U CACIB & CAC Beste reu |
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
2 U Res.CACIB |
Reuen Openklas |
||
Moon Light Veckarott, 2966302 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
1 U |
Teven Jongste Puppyklas |
||
Exenia of the Gentle Rotts, 3011503 |
Munnik E. de |
1 VB Beste Baby |
Teven Puppyklas |
||
I'm Kensi vom Erpenstein, 3001387 |
A. v Erp & R.A.G v Erp |
1 VB Beste pup |
Teven Jeugdklas |
||
Fantasa Smirnoff Blu Violet, 4432702 |
Dunhill‑Hall & B.Davies |
1 U JCAC, CAC beste teef BOB |
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
2 U Res CAC |
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
3 U |
Amber van Wimarina, 2991839 |
Marijnissen W.J.M. |
4 U |
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
U |
Teven Jonge hondenklas |
||
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
1 U Res.CACIB |
Rexlinger Aziza, 28117651 |
Verwijmeren J.M. |
2 U |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen & Hoogers |
3 U |
Teven Openklas |
||
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
1 U CACIB |
Demi van Zopian, 2868920 |
Thijssen C.W. |
2 U |
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
3 U |
Make A Wish Veckarott, 2971492 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
4 ZG |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Amber‑Hera vd Sjans, 2849932 |
Koelewijn J.A.T. |
1 U |
Schonefeld, 29-11-15 keurm. U. Peterman
Reuen Openklas |
||
Jalo v Moserbear, 2854273 |
Moser J. |
2 U Res Anw. Dt. Ch. VDH |
Kortrijk 14-11-2015 keurm. O. Keleman
Reuen jongste puppyklas |
||
Dutch Onyx Jaro, 3006592 |
Vermeulen M. |
3 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
2 U |
Reuen openklas |
||
Zahar iz TverskogoDoma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
3 U |
Teven Jeugdklas |
||
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
2 U |
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y. |
Verweij I.Y. |
ZG |
Teven Openklas |
||
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 |
M.Y. Verweij-Bokhoven |
ZG |
Bleiswijk, 8-11-2015, keurm. F. Wildman
Reuen jonste Puppyklas |
||
Entertainer of the Gentle Rotts, 3011501 |
Knetemann S. |
1 VB |
Dutch Onyx Jaro, 3006592 |
Vermeulen M. |
2 VB |
Reuen Puppyklas |
||
Olex 't Hupke, 3014408 |
Kok J. |
1 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Jansen M. |
1 U JCAC |
Bres Balor v.'t IJzerroer, 2976349 |
Lievers R. |
2 U |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 U |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Dragoslav D. |
1 U |
Reuen Openklas |
||
Jalo v Moserbear, 2854273 |
Moser J. |
1 U resCAC resCACIB |
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen W. |
2 ZG |
Reuen Kampioensklas |
||
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 U CAC CACIB |
Teven jongste Puppyklas |
||
Exenia of the Gentle Rotts, 3011503 |
Munnik E. de |
1 VB beste baby |
Dutch Onyx Julie, 3006601 |
Rietveld M. |
2 VB |
Teven Puppyklas |
||
Oxana 't Hupke, 1157712 |
Geboers J.T.A.M. |
1 VB beste pup |
Montana Maggy vd Hatzruden, 2999755 |
Kant J.E. |
2 VB |
Missisipi Moya vd Hatzruden, 2999757 |
Bongers M. |
3 B |
Teven Jeugdklas |
||
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
1 U JCAC CAC beste teef BOB |
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 |
Bongers M. |
2 U |
Izzy vd Leemlande, 2990363 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
3 U |
Jádore, 2992816 |
Kant & v Helden J.E.& E. |
4 U |
Angel v Nijeboxwoude, 2976378 |
Oost F. |
U |
Amber van Wimarina, 2991839 |
Marijnissen W.J.M. |
U |
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
1 U CACIB & res CAC |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder |
2 U |
Teven Openklas |
||
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
1 U resCACIB |
Noita v Dunvanhof, 2939140 |
Lamers J.A. |
2 U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 U |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
4 U |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
ZG |
Bela v Thuredrecht, 2855524 |
Brink M. vd |
ZG |
Bleiswijk, 7-11-2015, keurm. T. Lindstrom
Reuen jongste Puppy |
||
Dutch Onyx Jaro, 3006592 |
Vermeulen M. |
1 VB Beste baby |
Reuen Jeugdklas |
||
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 U JCAC resCAC |
Heros Rafa van Zopian, 2970066 |
Klein R.R. |
2 U |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 U |
Kinay Kilroy vd Hatzruden, 2983683 |
Jansen M. |
4 ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
ZG |
Reuen Openklas |
||
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
1 U CAC/CACIB beste reu |
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen W. |
2 ZG |
Teven Puppyklas |
||
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 VB |
Jill van Zopian, 3004907 |
Thijssen C.W. |
2 VB |
Missouri Marni vd Hatzruden, 2999756 |
Carnas J. |
3 BL |
Teven Jeugdklas |
||
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
1 U JCAC |
Beatelke Odessa, 2982883 |
Heij A. |
2 ZG |
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
3 ZG |
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 |
Verweij I.Y. |
4 ZG |
Amber van Wimarina, 2991839 |
Marijnissen W.J.M. |
Geen geoordeling |
Teven Jonge hondenklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
1 U |
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
2 U |
Holle v Erler Teufelsstein, 2997607 |
Overmeer‑Kool I.C.& G.F. |
3 ZG |
Teven Openklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 U CAC/CACIB BbhRas |
Noita v Dunvanhof, 2939140 |
Lamers J.A. |
2 U resCAC/resCACIB |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
3 U |
Demi van Zopian, 2868920 |
Thijssen C.W. |
4 U |
Gill v Erpenstein, 2919448 |
Overmeer‑Kool I.C.& G.F. |
ZG |
Bela v Thuredrecht, 2855524 |
Brink M. vd |
G |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Ter Waele Dapper, 2717934 |
Zandbergen C.W.E. |
1 ZG |
Herning, 31-10 & 1-11-2015
31-10-2015, keurmeester Maite Ganzalbo Lorenzo |
||
Kampioensklasse teven |
||
Hotlips Honey von den hatzruden 2922177 |
M.Y. Verweij-Bokhoven |
2 U, CHK , 4 beste teef |
1.11.2015, keurmeester S. Ringbergs-Evers |
||
Kampioensklasse teven |
||
Hotlips Honey von den Hatzruden 2922177 |
M.Y. Verweij-Bokhoven |
1 U, CHK, CACIB, beste teef, BOS , Danish winster 2015 & Int. Kamp. |
Leuven, 24-10-2015
Jeugdklas reuen |
||
Beer van het Brabants Eind, 29666227 |
H. van de Nobelen |
1 U JCAC |
Kiaro Kizar von den Hatzruden,22983658 |
M.Janssen |
2 U |
Babyklas teef |
||
Axy vom Hauze Rottzilla,3013051 |
R.Wiegers |
1 VB beste baby |
Jeugdklas teven |
||
June Chanel van het Beemdenpark, 2968787 |
A.Deenen |
1 U JCAC |
Karo Kwinta von den Hatzruden,2983687 |
I.Y.Verweij |
3 U |
Tussenklas teven |
||
June Coco van het Beemdenpark,2968786 |
A.Deenen |
1 U res.CAC/CACIB |
Openklas teven |
||
Eyka von Alhambra, 2997316 |
WR. Wiegers |
3 U |
Kampioenklas teven |
||
Hotlips Honey von den Hatzruden, 2922177 |
M.Y.Verweij-Bokhoven |
1 U CAC/CACIB Beste teef |
Lovaniumwinster |
Ravenna 18-10-2015 Keurm. Nikola Angelkovski
Openklas teven |
||
Labarrischa' T Hupke, 2935634 |
Willemsen /Mulder |
U |
Jongehondenklas teven |
||
Marieluca ' T Hupke, 2965535 |
Willemsen /Mulder |
U |
Dortmund, 18-10-2015, W.Walter
Jeugdklasse |
||
Fame-Ovette van de Haorepos,2972208 |
Thijssen J. |
2U res. Jgd CAC VDH |
Tussenklasse |
||
Enja van de Haorepos, NHSB2939641 |
Thijssen J. |
4U |
Zwolle 4-10-2015, keurm. Dhr.J.M.M.G.van Dijk
Babyklas reuen |
||
Jonkheer Ries von Maulwurfsgrille 3000862 |
J.vanNieuwamerongen |
1 B |
Amadeusvan de Beukenlooi3001276 |
H.vander Heijden-Nijman |
2 B |
Jeugdklas reuen |
||
Diovanni of the Gentle Rotts2980938 |
S.Marijnissen |
1 U JCAC res.CAC |
Chezzies Gee Star 2979100 |
R.Scheenstra |
2 U |
Tussenklas reuen |
||
Myagi of Voyager Rotts2961433 |
R.Mangold |
1 U |
Openklas reuen |
||
Atila from Royal Breed 2837185 |
E.Pijfers |
1 U |
Ide Bauke vom Dunvanhof2871363 |
I. van Witteveen |
2 U |
Kampioensklasse reuen : |
||
Django vom Schloss Winter2858261 |
A.H.P. van der Velden |
1 U CAC/CACIB, Beste reu |
Babyklasse teven : |
||
Jutha von Maulfwurfsgrille 3000866 |
J.A. Feijtel-Muzyka |
1 VB, beste baby |
Adelbrent ina van de Beukenlooi 3001278 |
H.B.A. van der Heijden-Nijman |
2 VB |
Adina van de Beukenlooi 3001277 |
H.B.A. van der Heijden-Nijman |
B |
Puppyklasse teven : |
||
Missouri Marni von den Hatzruden2999756 |
J. Carnas |
1 VB, beste pup van het ras |
Jeugdklasse teven : |
||
Xella van de Runderkraal 2971385 |
F.J.W.M. Kapteijns |
1 U, JCAC , res. Cac |
Karo Kwinta von den Hatzruden2983687 |
I.Y. Verweij |
2 U |
Dutch Onyx Heidi 2980499 |
E. Kruglak |
3 ZG |
Tussenklasse teven : |
||
Josi Gräfin von den Hatzruden2958226 |
M.M.M. Jansen |
1 U |
Iduna von Maulfwurfsgrille 2956860 |
A.D. Oosterveen-Molhoek |
2 ZG |
Openklasse teven : |
||
Ina van Moserbear 2842361 |
W.J.M. Marijnissen |
1 U |
Dempsey van Meijl op Zeven 2898173 |
W.J.M. Peters |
2 U |
Dutch Onyx Delta 2909957 |
E. Kruglak |
3 U |
Beatelke Macy2916545 |
S. Marijnissen-Redegeld |
4 ZG |
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 2950520 |
M.Y. Verweij-Bokhoven |
ZG |
Draga van Thuredrecht2936888 |
M. van den Brink |
ZG |
Bela van Thuredrecht2855524 |
M. van den Brink |
ZG |
Brigid van Thuredrecht2855525 |
V.A. Flood |
ZG |
Gebruikshondenklasse teven : |
||
Amber Hera van de Sjans 2849932 |
J.A.T. Koelewijn |
1U CAC/CACIB, Beste teef Beste vh Ras |
Zwolle 3-10-2015 keurm. A Bear
Jeugdklas reuen |
||
Atlas om Grossen Tal2982819 |
E.C.Pijfers |
1U JCAC |
Tussenklas reuen |
||
Ayk Loni von der Leibrucke2950681 |
H.Hilbink |
1U |
Openklas reuen |
||
Zahar iz Tverskogo Doma2966369 |
H.Bak |
1U CACIB |
Ide Bauke vom Dunvanhof 2871363 |
W.Witteveen |
2U |
Nero vom Dunvanhof2939131 |
M.van Dorrestein |
3U |
Kampioenklas reuen |
||
Django vom Schloss Winter2858261 |
A.van der Velden |
1U res CACIB |
Gebruikshondenklas reuen |
||
Larzo v Dunvanhof, 2916591 |
M.Michorius |
1 U |
Pupyyklas teven |
||
Ivana van Zopian2993554 |
C.Thijssen |
1VB beste pup |
Jeugdklas teven |
||
Xena van de Runderkraal2971384 |
J.Geerts 1U JCAC |
1U JCAC |
Dutch Onyx Heidi |
E.Kruglak |
2U |
June Coco van het Beemdenpark2968786 |
J.Deenen |
3U |
Karo Kwinta von den Hatzruden 2983687 |
I.Verweij |
4 ZG |
Abby van de Lage Wetering 2987940 |
A.Vledder |
NTB |
Tusenklas teven |
||
Josi Grafin von den Hatzruden 2958226 |
M.Jansen |
1U |
Ayla Loni von der Leibrucke2950687 |
J.Reitsema |
2ZG |
Openklas teven |
||
Nina vom Dunvanhof 2939136 |
M.Michorius |
1U CACIB BOB |
Ina van Moserbear 2842361 |
W.Marijnissen |
2U |
Dutch Onyx Delta 2909957 |
E.Kruglak |
3U |
Noita vom Dunvanhof 2939140 |
J.Lamers |
4U |
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 2950520 |
M.Verweij |
U |
Demi van Zopian 2868920 |
C.Thijssen |
U |
Brigid van Thuredrecht2855525 |
V.Flood |
ZG |
Bo Linn van de Ronselberg 2930532 |
A.Ebbinge |
ZG |
Victoria Flash Rouse2808580 |
E.Pijfers |
ZG |
Draga van Thuredrecht 2936888 |
M.van de Brink |
ZG |
Bailey van de Sjans2908673 |
B.Kemper |
ZG |
Bela van Thuredrecht 2855524 |
M.van de Brink |
NTB |
Gebruikshondenklas teven |
||
Amber Hera van de Sjans2849932 |
J.Koelewijn |
1U res.CACIB |
Goldenstedt 27-9-2015,
Openklas reuen |
||
Ide Bauke vom Dunvanhof2871363 |
I. van Witteveen |
3ZG |
Maastricht, 27 Sept. 2015, keurm. F. Wildman
Reuen Jeugdklas |
||
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 U resCAC |
Reuen Kampioensklas |
||
Medal of Honor Hades, LOF84918 |
Vailler D. |
1 U CAC + CACIB beste reu beste vh Ras |
Teven Babyklas |
||
Hefrings Pride Oh My aka Quinty, AANV9 |
Devogel B.M. |
1 VB |
Teven Puppyklas |
||
Orysa v Kampshof, AANVR8 |
Walthery S. |
1 VB beste pup |
Cassie Nike vd Sjans, 2999146 |
Koelewijn J.A.T. |
2 VB |
Teven Jeugdklas |
||
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
1 U |
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 |
Verweij I.Y. |
U |
Teven Jonge hondenklas |
||
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Verweij I.Y. |
1 U RESCAC + res CACIB |
Teven Openklas |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Gerven E.& A. v |
1 U CAC + CACIB beste teef |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 U |
Maastricht, 26 Sept. 2015, keurm. D. Graffmann
Reuen Puppyklas |
||
Ultra Lucius Vorenus, 122020 |
Bogucli A.W. |
1 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 U JCAC |
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
2 U |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
1 U |
Reuen Openklas |
||
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen W. |
1 U resCAC + res CACIB |
Reuen Kampioensklas |
||
G'Max Les Rotts de la Baronnie, 81801917 |
Detroit M. |
1 U CAC CACIB beste reu beste vh Ras |
Medal of Honor Hades, LOF84918 |
Vailler D. |
2 U |
Teven Babyklas |
||
Cigi vh Brabandseind, 3002120 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 VB |
Cassie Nike vd Sjans, 2999146 |
Koelewijn J.A.T. |
2 VB |
Teven Puppyklas |
||
Ocean v Kampshof, AANV10 |
Vandecapelle J. |
1 VB Beste pup |
Teven Jeugdklas |
||
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
1 U C |
Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y. |
Verweij I.Y. |
2 U |
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
3 U |
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
4 U |
Teven Jonge hondenklas |
||
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
1 U |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
2 U |
Teven Openklas |
||
Noita v Dunvanhof, 2939140 |
Lamers J.A. |
1 U CAC+CACIB beste teef |
Lexus 't Hupke, 2918426 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
2 U ResCAC+ resCACIB |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
3 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
4 U |
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Gerven E.& A. v |
U |
Libramont, 13 Sept. 2015, keurm. G. Verlinden
Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195 |
Verweij I.Y. |
1 VB Beste pup |
Reuen Jeugdklas |
||
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 ZG Beste jeugdhond |
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
2 ZG |
Teven Babyklas |
||
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 VB Beste baby |
Teven Jonge hondenklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 U Res.CACIB |
Siegershow, 29-30 Augustus 2015
Reuen Puppyklas |
||
Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195 |
Verweij I.Y. |
10 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
U |
Reuen Tussenklas |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
7 U |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
U |
Rexlinger Anakin, 2988156 |
Montes Klaver M.& V. |
U |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Eljahro v.'t Olde Nest, 2939310 |
Rosink P. |
ZG |
Reuen Openklas |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
U |
Teven Babyklas |
||
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 |
Nobelen H.J.A. vd |
2 VB |
Cassie Nike vd Sjans, 2999146 |
Koelewijn J.A.T. |
8 VB |
Missisipi Moya vd Hatzruden, 2999757 |
Bongers M. |
9 VB |
Teven Puppyklas |
||
Izzy vd Leemlande, 2990363 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
9 VB |
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
VB |
Chezzies Handsome, 2993275 |
Hegeman E. |
VB |
Teven Jeugdklas |
||
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
U |
Rexlinger Aziza, 3008687 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
U |
Teven Jongehondenklas |
||
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder |
U |
Enja v Haorepos, 2939641 |
Thijssen M.P.J.M. |
U |
Teven Openklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
U |
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
U |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder |
U |
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
ZG |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Ter Waele Helder, 2839517 |
Zandbergen C.W.E. |
U |
Reinhold Richtscheid, 28 Augustus 2015
Reuen Jeugdklas |
||
Rexlinger Anakin, 2988156 |
Montes Klaver M.& V. |
4 U |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
ZG |
Reuen Openklas |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
U |
Teven Puppyklas |
||
Chezzies Handsome, 2993275 |
Hegeman E. |
9 VB |
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
BL |
Teven Jeugdklas |
||
Rexlinger Aziza, 3008687 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
U |
Teven Openklas |
||
Mega v Hause Edelstein, 2939037 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
ZG |
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
ZG |
Rotterdam, 26 Juli 2015, keurmeester C. HastingsReuen Puppyklas
Rino, 3000720 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
1 VB Beste pup |
Reuen Jeugdklas |
||
Taylored By Design Taylored, 1367002 |
Thompson & Lee & Taylor |
1 U JW Beste jeugdhond |
Chezzies Gee Star, 2979100 |
Scheerstra R.& F. |
2 U |
Atlas v Grossen Tal, 2982819 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
3 U |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
4 U |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
U |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
U |
Odin v Dunvanhof, 2973939 |
Witteveen W. |
U |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
U |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Dragoslav D. |
1 U |
Reuen Openklas |
||
Cor Snor v. 't Hagerbrook, 2836065 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
1 U Res.CAC + Res. CACIB |
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen W. |
2 U |
Reuen Kampioensklas |
||
Black Mambo Taylored, 333101 |
Taylor & Taylor R.D.& D. |
1 U CAC + CACIB BvhR |
Teven Puppyklas |
||
Chezzies Handsome, 2993275 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 VB Beste pup |
Oxana 't Hupke, BELG30 |
Geboers J.T.A.M. |
2 VB |
Teven Jeugdklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
1 U Jeugd CAC |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
2 U |
Djanti vh Haltersehof, 2976344 |
Ee M. v |
3 U |
Rexlinger Aziza, 3008687 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
4 U |
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
U |
Djillz vh Haltersehof, 2976343 |
Ee M. v |
ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 U Res CAC + Res. CACIB |
Teven Openklas |
||
Hotlips Honey vd Hatzruden, 2922177 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
1 U CAC + CACIB Beste teef |
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
2 U |
Lexus 't Hupke, 2918426 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
3 U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
4 U |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
U |
Moers, 26 Juli 2015, keurmeester J. Wulff
Reuen Jonge hondenklas |
||
Rexlinger Anakin, 2988156 |
Montes Klaver M.& V. |
3 ZG |
Reuen Openklas |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
2 ZG |
Teven Jeugdklas |
||
Ter Waele Oda, 2970782 |
Zandbergen C.W.E. |
ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Incredible Iza vd Hatzruden, 2950518 |
Kastermans E.G.N. |
ZG |
Teven Openklas |
||
Diabla v Rotberg, 123996 |
Brink M. vd |
4 U |
Merci v Cassanova, 123431 |
Kastermans E.G.N. |
ZG |
Gess v Hause Man, 2915165 |
Baas L. |
G |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Ter Waele Helder, 2839517 |
Zandbergen C.W.E. |
3 U |
Rummen, 25 Juli 2015
Reuen Babyklas, keurmeester: M. Knezevic |
||
Zidane vh Marmeshof, 2998732 |
Rietdijk M. |
3 VB |
Reuen Jeugdklas, keurmeester: M. Knezevic |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
3 U |
Xeno vd Runderkraal, 2971382 |
Bennaars C. |
U |
Nacho v Moserbear, 2979117 |
Cornelis A. |
ZG |
Athos vd Ramshoven, 2981461 |
Brugman A.& M. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas, keurmeester: M. Knezevic |
||
Rexlinger Anakin, 2988156 |
Montes Klaver M.& V. |
2 U |
Reuen Openklas, keurmeester: M. Knezevic |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
3 U |
Jenairo‑Justo vh Raquinco Hof, 2898776 |
Ruedisueli A.C.J.P.J. |
4 U |
Endo v Hause Edelstein, 2881401 |
Laan E.T. vd |
ZG |
Reuen Kampioensklas, keurmeester: M. Knezevic |
||
Gio of Voyager Rotts, 2751885 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
1 U |
Teven Babyklas, keurmeester: C. Delafontaine |
||
Oxana 't Hupke, BELG30 |
Geboers J.T.A.M. |
1 VB Beste pup |
Teven Puppyklas, keurmeester: C. Delafontaine |
||
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
3 VB |
Izzy vd Leemlande, 2990363 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
BL |
Teven Jeugdklas, keurmeester: C. Delafontaine |
||
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
U |
Djillz vh Haltersehof, 2976343 |
Ee M. v |
U |
Djanti vh Haltersehof, 2976344 |
Ee M. v |
U |
Nenh Hof ter Cammen, 2978399 |
Rietdijk M. |
U |
v Haus Fgm Marah‑Nandia, 2985862 |
Ruesdisueli‑'t Hoen I. |
U |
Anouk vd Ramshoven, 2981463 |
Brugman A.& M. |
ZG |
Teven Openklas, keurmeester: C. Delafontaine |
||
Mega v Hause Edelstein, 2939037 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
3 U |
Firenze Jose van Zopian, 2914762 |
Thijssen C.W. |
4 U |
Demi van Zopian, 2868920 |
Thijssen C.W. |
U |
Lexus 't Hupke, 2918426 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
U |
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Gerven E.& A. v |
U |
Ruby v Jovi Rotts, 2827937 |
Laan E.T. vd |
ZG |
Anja, 2896168 |
Geerts J.J.M. |
ZG |
Myla vd Bertaliehoeve, 2914496 |
Lent E. |
ZG |
Teven Veteranen klas, keurmeester: C. Delafontaine |
||
Xella v Brixenburg, 2625026 |
Wit & de Jong M.P.M.& L. de |
1 U Beste veteraan |
Rotterdam, 25 Juli 2015, keurmeester N. Beggs
Reuen Jeugdklas |
||
Taylored By Design Taylored, 1367002 |
Thompson & Lee & Taylor |
1 ZG |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
2 ZG |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 ZG |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
4 ZG |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
ZG |
Odin v Dunvanhof, 2973939 |
Witteveen W. |
G |
Reuen Openklas |
||
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen W. |
1 ZG |
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
2 ZG |
Reuen Kampioensklas |
||
Black Mambo Taylored, 333101 |
Taylor & Taylor R.D.& D. |
1 U CAC + CACIB BvhR |
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
2 U Res. CAC + Res. CACIB |
Teven Puppyklas |
||
Chezzies Handsome, 2993275 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 VB Beste pup |
Teven Jeugdklas |
||
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
1 U Jeugd CAC + CAC BT |
Rexlinger Aziza, 3008687 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
2 U Res. CAC |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
3 ZG |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
4 ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 U Res. CACIB |
Teven Openklas |
||
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
1 U CACIB |
Hotlips Honey vd Hatzruden, 2922177 |
Verweij‑Bokhoven M.Y. |
2 U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
3 U |
Bailey vd Sjans, 2908673 |
Kemper B. |
4 ZG |
Dortmund, 19 Juli 2015, keurmeester E. Hellmann
Reuen Kampioensklas |
||
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
1 U Anw.Dt Ch. |
Teven Jeugdklas |
||
Fame‑Ovette vd Haorepos, 2972208 |
Thijssen M.P.J.M. |
2 U |
Teven Jonge hondenklas |
||
Enja vd Haorepos, 2939641 |
Thijssen M.P.J.M. |
1 U Anw.Dt Ch. |
Lokeren 12 juli 2015, keurm. Dhr G. Verlinden
Puppyklasse reuen |
||
Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685 |
JanssenM. |
1VB Beste pup Lokerse puppy winner, 2e pup alle rassen. |
Jeugdklasse reuen |
||
J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
1 U JCAC beste jeugdhond, Lokerse jeugdwinner en winner, BOB. |
Beer van het Brabants Eind, 2966227 2 U |
Nobelen H.J.A. vd |
|
Tussenklasse teven |
||
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 1U |
Verweij I.Y. |
1 U CAC beste teef |
Ambiorixtrofee Genk 28 juni 2015 keurm. Dhr. Kinsey
Puppyklasse reuen |
||
Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685 |
JanssenM. |
1VB Beste pup Ambiorix Puppy winner. |
Jeugdklasse reuen |
1 U JCAC beste jeugdhond .Ambiorix Jeugdwinner |
|
J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
|
Beer van het Brabants Eind, 2966227 2 U |
Nobelen H.J.A. vd |
2 U |
Jeugdklasse teven |
||
Idol Lisa Marie von den Hatzruden 1U |
Verweij I.Y. |
1 U JCAC Ambiorixjeugdwinster |
Bodensee-Spezialzuchtschau 28 juni 2015, keurmeester Prof. Dr. P. Friedrich
Reuen kampioensklas |
||
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
1 U Anw. Dt CH VDH kamp. |
Kosmaj Siegershow Mladenovac Servië. 21 juni 2015, keurmeester N.Abgelofski
Reuen kampioensklas |
||
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
1 U Kosmaj Sieger |
Tompa, Kiscem Gold Cupsiegershow 13 juni 2015, keurmeester T. Popova
Reuen kampioensklas |
||
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
1 U |
Tompa, Panonia siegershow 13 juni 2015, keurmeester E. Stepanauskiene
Reuen kampioensklas, |
||
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
1 U |
Brandenburger Sieger schau 7 juni 2015, keurmeester S. Trebschuh
Reuen openklas |
1 U C BR VDH kamp. Brandenburger sieger |
|
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
Klagenfurt, 7 Juni 2015, keurmeester E. Drudi
Reuen Openklas |
||
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
1 U C RB |
Reuen Kampioensklas |
||
Hannibal v Hapschaarshove, 2748838 |
Bak H.A.J. |
1 U C B BR BVHR |
Klagenfurt, 6 Juni 2015, keurmeester F. Cochetti
Reuen Openklas |
||
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
1 U C |
Reuen Kampioensklas |
||
Hannibal v Hapschaarshove, 2748838 |
Bak H.A.J. |
1 U C B BR BVHR |
Lommel, 6 Juni 2015, keurmeester M. Draganescu
Reuen Puppyklas |
||
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
1 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
1 U |
Ankafaxxes Neo, 1141960 |
Wit & de Jong M.P.M.& L. de |
4 U |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
U |
Reuen Gebruikshondenklas |
||
Jordan v Schloss Ouwen, 1081402 |
Geboers J.T.A.M. |
1 U 2e in gebruikshondengroep |
Reuen Kampioensklas |
||
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
1 U BR BvhR CAC |
Teven Babyklas |
||
Oxana 't Hupke, 564541 |
Geboers J.T.A.M. |
1VB beste baby |
Teven Jeugdklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
1 U beste jeugdhond |
Ankafaxxes Nasha, 1141982 |
Wit & de Jong M.P.M.& L. de |
2 U |
Teven Jonge hondenklas |
||
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
2 ZG |
Teven Openklas |
||
Ankafaxxes Lynne, 1126388 |
Wit & de Jong M.P.M.& L. de |
1 U |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
2 ZG |
Oss, 7 Juni 2015, keurmeester F. Zijdenbos‑Jansen
Reuen Babyklas |
||
Rino, 3000720 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
1 VB |
Habor IJsven, 2982475 |
Bloemendal J.L. |
2 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
1 U beste jeugdreu |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
2 U |
Atlas v Grossen Tal, 2982819 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
3 U |
Chezzies Focus, 2959044 |
Peters L. |
4 ZG |
Reuen Openklas |
||
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen |
1 U RC RB |
Reuen Kampioensklas |
||
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
1 U C B BR BVHR |
Teven Puppyklas |
||
Izzy vd Leemlande, 2990363 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
1 VB |
Ivana van Zopian, 2993554 |
Thijssen C.W. |
2 VB |
Teven Jeugdklas |
||
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteijns F.J.W.M. |
1 U C, beste teef, beste jeugdteef |
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
2 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
3 U |
Djillz vh Haltersehof, 2976343 |
Ee M. v |
4 U |
Fiona‑Bonnie vd Heksenloake, 2973304 |
Nelissen M.L.F. |
ZG |
Oxana v Dunvanhof, 2973943 |
Odijk G.G.E. |
ZG |
Djanti vh Haltersehof, 2976344 |
Ee M. v |
ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Devogel B.M. |
1 U |
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 |
Manders M.W.A. |
2 U |
Make A Wish Veckarott, 2971492 |
Pijfers‑Gruter E.C |
3 U |
Teven Openklas |
||
Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173 |
Peters W.J.M. |
1 U RC B |
Mega v Hause Edelstein, 2939037 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
2 U RB |
Demi van Zopian, 2868920 |
Thijssen C.W. |
3 U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
4 ZG |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
ZG |
Arnhem, 25 Mei 2015, keurmeester W.J.M. Peters
Reuen Jeugdklas |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
1 U |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
2 U |
Atlas v Grossen Tal, 2982819 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
3 U |
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Dragoslav D. |
4 U |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
U |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
ZG |
Chezzies Focus, 2959044 |
Peters L. |
ZG |
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Zito vd Rheinfahre, 124646 |
Klein J. |
1 U RC RB |
Reuen openklas |
||
Cona‑Chopper vd Heksenloake, 2925058 |
Vries S.V. de |
1 ZG |
Banjer vd Markenrichter, 2906307 |
Bolmer H. |
D |
Reuen Kampioensklas |
||
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
1 U C B BR BVHR 6e in eindkeuring |
Reuen Veteranen klas |
||
Hannes vd Heksenloake, 2642860 |
Vries S.V. de |
1 ZG |
Teven Puppyklas |
||
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 |
Bongers M. |
1 VB Beste pup |
Teven Jeugdklas |
||
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
1 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 U |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
3 ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Devogel B.M. |
1 U C B BT |
Zoe vd Rheinfahre, 124650 |
Klein J. |
2 U |
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
2 U |
Isis Philea v.'t IJzerroer, 2941703 |
Bongers M.A.M. |
4 ZG |
Teven Openklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 U RC RB |
Voice vd Runderkraal, 2900319 |
Thoonen‑Kuiper S. |
2 U |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
3 U |
Bo vd Markenrichter, 2906312 |
Ruiter C.A.G. de |
4 U |
Dula ze Zbitowa, 2853622 |
Pijfers‑Gruter E.C. |
U |
Lexus 't Hupke, 2918426 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
U |
Linda Darel, 2941554 |
Geerts J.J.M. |
U |
Coesfeld, Duitsland 24-05-2015 Keurm. J. Wulff
Jeugdklasse |
||
Fame-Ovette van de Haorepos,2972208 |
Thijssen J. |
2U jgd CAC VDH Jgd CAC ADRK Westfalen Jugend siegerin 2015 |
Tussenklasse |
||
Enja van de Haorepos, NHSB2939641 |
Thijssen J. |
2U Res. anw dt ch |
Wieze, Hopstreek Belgie,17-5-15,KM Jouanchicot
Reuen jeugdklas |
||
J-Lo Jafir Von Den Hatzruden, 2958216 |
Verweij |
1U Beste jeugdhond, Hopprins |
Teven jeugdklas |
||
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 |
Verweij |
2ZG |
June-Chanel vh Beemdenpark, 298787 |
Dor-Deenen J.H.J.M. |
2ZG |
IFR show 16/17-5-15 Roudnici nad Labem Tsjechië
Reuen openklas, keurmeester D. Vandecasteele |
||
Jero v Moserbear, 2854275 |
Moser J. |
2 U |
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver |
U |
Reuen kampioensklas, keurmeester E.Stepanauskiene |
||
Jordan vom Schloss Ouwen, 1081402 |
Geboers J.T.A.M. |
U |
Teven jongste puppyklas, keurmeester B. Miksic Kasum |
||
Izzy Van De Leemlande, 2990363 |
Schuurmans |
VB |
Teven jeugdklas, keurmeester D. Vandecasteele |
||
Runa is Rojaus Sleno, 2979024 |
Lamers J.A. |
ZG |
Xena Van De Runderkraal, 2971384 |
Geerts |
ZG |
Belgische clubmatch10-5-15, Rummen
Reuen Jongste puppyklas, keurmeester L. Dunhill |
||
Nacho V.Moserbear, 2979117 |
Cornelis |
1VB Beste pup |
Athos Van De Ramshoven, 2981461 |
Brugman |
3VB |
Diovanni Of The Gentle Rotts, 2980938 |
Munanis Leeloo |
2VB |
Reuen Jeugdklas, keurmeester L. Dunhill |
||
Xeno Van De Runderkraal, 2971382 |
Bennaars |
4U |
J-Lo Jafir Von Den Hatzruden, 2958216 |
Verweij |
6U |
Myagi Of Voyager Rotts,29961443 |
R.Mangold |
U |
Gronx Van Zopian, 9156376 |
Van Den Wouwer |
U |
Pride Blackpearl Noran, 2978180 |
Van Geelkerken |
ZG |
Beer Van Het Brabants Eind, 2966227 |
Van De Nobelen |
G |
Fax Van De Lage Kroften, 2972170 |
De Wever |
G |
Akay Of Jovi Rotts, 2952836 |
V.D. Laan |
G |
Reuen openklas, keurmeester L. Dunhill |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver |
3U |
Jenairo-Justo V/H Raquinco Hof, 2898776 |
Ruedisueli |
U |
Lordkato V.D.Mipas, 2937266 |
Melzner / Kokkelkorn |
U |
Endo Vom Hause Edelstein2881401 |
V.D. Laan |
U |
Reuen kampioensklas, keurmeester L. Dunhill |
||
Gio Of Voyager Rotts, 2751885 |
Mangold R. |
1U CAC BOB |
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman Adriaansz |
3U |
Teven jongste puppyklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Izzy Van De Leemlande, 2990363 |
Schuurmans |
1VB Beste baby |
Teven puppyklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Anouk Van De Ramshoven, 2981463 |
Brugman |
2VB |
Daniek Anoa Of The Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen-Redegeld |
4VB |
Teven jeugdklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Marieluca ' T Hupke, 2965535 |
Willemsen /Mulder |
3U |
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520 |
Verweij |
U |
Josi Gräfin Von Den Hatzruden, 2958226 |
Jansen |
ZG |
Xena Van De Runderkraal, 2971384 |
Geerts |
ZG |
Xintha Van De Runderkraal, 2971386 |
Van Woensel-Croons |
ZG |
Xella V D Runderkraal, 2971385 |
Kapteijns |
ZG |
Narah-Nandia Vom Haus Fgm, 2985862 |
Ruedisueli |
G |
Teven tussenklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Devogel |
2U |
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman Adriaansz |
ZG |
Wanda Van De Runderkraal, 2935836 |
Geerts |
ZG |
Teven openklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Firenze Josè Van Zopian, 2914762 |
Eigenaar / Propr. |
1U CAC Beste teef |
Lexus 'T Hupke, 2918426 |
Eigenaar / Propr. |
2U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen-Redegeld |
ZG |
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter De - Van Nimwegen |
ZG |
Labarrischa' T Hupke, 2935634 |
Willemsen /Mulder |
ZG |
Voice Van De Runderkraal, 2900319 |
Thoonen-Kuiper |
ZG |
Teven gebruikshondenklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Britta Van Thuredrecht, 2855523 |
Stolk |
4ZG |
Lette Van T Puntshofke, 1115044 |
De Jong & De Wit |
3ZG |
Teven veteranenklas, keurmeester M. Makomaski |
||
Fleur Van Het Polderbos, 1002143
Koppelklas Athos vd Ramshoeven en Anouk vd Ramshoven |
De Jong & De Wit
Brugman B. |
2ZG
Eerste plaats
|
Kampioenschap Clubmatch te Hapert, 9 Mei 2015
Reuen Jongste Puppyklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Magglynn Call me Buster, 00671801 |
Mulhall G.A. |
1 VB |
Andor vd Lage Wetering, 2987936 |
Souman M. |
2 VB |
Reuen Puppyklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Athos vd Ramshoven, 2981461 |
Brugman A.& M. |
1 VB |
Chezzies Gee Star, 2979100 |
Scheerstra R.& F. |
2 VB |
Chuck‑Condor vd Markenrichter, 2977785 |
Ehrenherd H. |
3 VB |
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
4 VB |
Nacho v Moserbear, 2979117 |
Cornelis A. |
VB |
Habor IJsven, 2982475 |
Bloemendal J.L. |
VB |
Gentle v Meijl op Zeven, 2983013 |
Velden J.J. vd |
BL |
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 |
Janssen M. |
BL |
Reuen Jeugdklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Nando Hof Chao, 1138354 |
Dewolf E. |
1 U Beste jeugdhond |
Torro of the Fancy Rott's, 2946349 |
Heijden G.M.J.M. vd |
2 U |
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
3 U |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
4 U |
Gronx van Zopian, 2949516 |
Wouwer S. vd |
U |
Ayk vd Leibrucke, 2950681 |
Brands W. |
U |
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Dragoslav D. |
U |
Modo v Herchalo, 1137328 |
Loon H. v |
ZG |
Bixkor de Txurroke, 2213591 |
Pikabea Martin M. |
ZG |
Agon Quintus v Heesterheim, 2964404 |
Loos A.A.M. |
ZG |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
ZG |
Heros Rafa van Zopian, 2970066 |
Klein R.R. |
ZG |
Xeno vd Runderkraal, 2971382 |
Bennaars C. |
ZG |
King Louie Enam vd Brabanderkes, 2973432 |
Hallegraeff‑Klein E. |
ZG |
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 |
Boeijen |
1 U |
Eljahro v.'t Olde Nest, 2939310 |
Rosink P. |
2 U |
Emperor v.'t Olde Nest, 2939311 |
Huiskamp G. |
3 ZG |
Kekko‑Buffon vh Raquinco Hof, 2936475 |
Rutten D. |
4 ZG |
Winston vd Runderkraal, 2935831 |
Onwezen E.A. |
ZG |
Reuen Openklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Heavy's Cooper, 2892569 |
Bank S. vd |
1 U |
Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363 |
Witteveen |
2 U |
Hilton Crni Lotos, JR727458 |
Kroustalli G. |
3 U |
Reuen Fokkersklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
1 U CAC Beste reu Clubwinner |
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
2 U |
Quandor vh Wederzicht, 2826724 |
Kapteyns F.J.W.M. |
3 U |
Renzo vd Kleine Weidehoeve, 2800849 |
Sars A.M.C.M. |
4 U |
Reuen Gebruikshondenklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Larzo v Dunvanhof, 2916591 |
Michorius M.G.P. |
1 U |
Flash Hause Excalibur, 2059337 |
Pikabea Martin M. |
2 U |
Beatelke Ike, 2817651 |
Verwijmeren J.M. |
3 U |
Kay vh Manneke, 1105623 |
Geerts‑Coertjens M. |
4 ZG |
Arkan v Checkpoint Charly, 122635 |
Slegers B. |
ZG |
Reuen Kampioensklas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 U Res CAC |
Dingo Crni Lotos, PK18343 |
Mihajlovic Z. |
2 U |
Gio of Voyager Rotts, 2751885 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
3 U |
Reuen Veteranen klas, keurmeester: L.C.A. Quartel |
||
Noah‑Enzo vh Raquinco Hof, 2630743 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
1 ZG |
Teven Jongste Puppyklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Izzy vd Leemlande, 2990363 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
1 VB Beste baby |
Oti v Charco, AANV |
Notaerts K. |
2 VB |
Teven Puppyklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Djillz vh Haltersehof, 2976343 |
Ee M. v |
1 VB Beste pup |
TK' Queen Latifah, 727111 |
Chaffe R. |
2 VB |
Anouk vd Ramshoven, 2981463 |
Brugman A.& M. |
3 VB |
Djanti vh Haltersehof, 2976344 |
Ee M. v |
4 VB |
Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
VB |
Angel v Nijeboxwoude, 2976378 |
Oost F. |
BL |
Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688 |
Bongers M. |
BL |
Raya Dei Cavalieri Dell'Apocalisse, 2995539 |
Brands W. |
BL |
Teven Jeugdklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Bengali Gia's Garden, JR89919 |
Kroustalli G. |
1 U Res CAC |
Pretty vd Leuchtenbrucke, 127910 |
Galanis & Limiatis G.& T. |
2 U |
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
3 U |
Rexlinger Aziza, 41296201 |
Rexlinge & vd Broek |
4 U |
Danae Vijf Gehuchten, 2962423 |
Lievers M. |
U |
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
U |
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
U |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
U |
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 |
Pennings F.J.A. |
U |
Akira de Txurroke, 2168014 |
Diego Veiga R. |
ZG |
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 |
Manders M.W.A. |
ZG |
Gisha van Zopian, 2949521 |
Wouwer S. vd |
ZG |
Gariva van Zopian, 2949523 |
Vogel M.W. de |
ZG |
Incredible Iza vd Hatzruden, 2950518 |
Kastermans E.G.N. |
ZG |
Ayla Loni vd Leibrucke, 2950687 |
Reitsema J.W. |
ZG |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
ZG |
Heavy's Forever Pepita, 2961244 |
Dijk C.H.C. v |
ZG |
Balou, 2961433 |
Geerts P.J.M. |
ZG |
Moya v Brixenburg, 2962047 |
Roekel G. v |
ZG |
Abby vd Westello, 2964360 |
Kemp A. vd |
ZG |
Holle v Erler Teufelsstein, 2997607 |
Overmeer‑Kool I.C.& G.F. |
ZG |
Miley v Brixenburg, 2962045 |
Martens P.M.M. |
G |
Caro v Schwarzen Skorpion, 125545 |
Viskens & Jacobs |
M |
Teven Jonge hondenklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809 |
Devogel B.M. |
1 U |
Rougeau Jackie, 4235908 |
Chaffe R. |
2 U |
Corona vh Haverveld, 2929985 |
Edelaar‑Kraan A.M.TH. |
3 U |
Nina v Dunvanhof, 2939136 |
Michorius M.G.P. |
4 U |
Diva v.'t Olde Nest, 2932096 |
Huiskamp G. |
U |
Nala v Dunvanhof, 2939138 |
Oost F. |
U |
Anaconda Gia's Garden, JR89914 |
Kroustalli G. |
U |
Ginny IJsven, 2936725 |
Gerven & Haze K.& M. |
ZG |
Hedy‑Shana v Erpenstein, 2937145 |
Mul I. |
ZG |
Teven Openklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Sasha vd Leuchtenbrucke, 121413 |
Galanis & Limiatis G.& T. |
1 U CAC |
Beste teef Beste vh Ras Clubwinster |
||
Mega v Hause Edelstein, 2939037 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
2 U |
Lexus 't Hupke, 2918426 |
Schuurmans‑v.Roosmalen C. |
3 U |
Cayenne vh Haltersehof, 2922995 |
Ee M. v |
4 U |
Loeka v Herchalo, 1107904 |
Loon H. v |
U |
Uliva vd Scherau, 2817931 |
Dijk C.H.C. v |
U |
Ina v Moserbear, 2842361 |
Marijnissen W.J.M. |
U |
Rebel of the Fancy Rott's, 2872248 |
Ven P.H.M. vd |
U |
Voice vd Runderkraal, 2900319 |
Thoonen‑Kuiper S. |
U |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
U |
Gill v Erpenstein, 2919448 |
Overmeer‑Kool I.C.& G.F. |
U |
Eyka v Alhambra, 2997316 |
Wiegers R |
U |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
ZG |
Myla vd Bertaliehoeve, 2914496 |
Lent E. |
M |
Ulla vd Runderkraal, 2850896 |
Kemp A. vd |
Geen kwalificatie |
Bo vd Markenrichter, 2906312 |
Ruiter C.A.G. de |
Geen kwalificatie |
Teven Fokkersklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Chezzies Extreme, 2933830 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 U |
Wanda vd Runderkraal, 2935836 |
Geerts J.J.M. |
2 U |
Demi van Zopian, 2868920 |
Thijssen C.W. |
3 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
4 U |
Tess‑Luna vd Kleine Weidehoeve, 2909023 |
Sars A.M.C.M. |
U |
Maggy v Herchalo, 1126119 |
Loon H. v |
ZG |
Teven Gebruikshondenklas, keurmeester: L. Dunhill |
||
Woki Dark Force, 2174996 |
Pikabea Martin M. |
1 U |
Speiger, Duitsland 3-5-2015 keurm.: U Peterman
Jeugdklasse |
||
Fame-Ovette van de Haorepos,2972208 |
Thijssen J. |
2U Jgd CAC |
Tussenklasse |
||
Enja van de Haorepos, NHSB2939641 |
Thijssen J. |
3U |
Antwerpen, 18-4-15, keurmeester V. Piskay (SK)
Reuen Openklas |
||
Zahar iz TverskogoDoma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
1 U C B BR BvhR |
Teven Puppyklas |
||
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
1 VB beste pup |
Goes, 5-4-15, keurmeester P.W.J. v Montfoort
Reuen Babyklas |
||
Athos vd Ramshoven, 2981461 |
Brugman A.& M. |
1 VB beste baby |
Reuen Puppyklas |
||
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 VB beste pup |
Cai‑Egino v Lucernehof, 2975385 |
Melsen M. |
2 BL |
Reuen Jeugdklas |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
1 U |
Chezzies Focus, 2959044 |
Peters L. |
2 U |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
3 ZG |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
4 ZG |
Pride Black Pearl Noran, 2978180 |
Geelkerken C.W.M. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Winston vd Runderkraal, 2935831 |
Onwezen E.A. |
1 U |
Reuen Openklas |
||
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
1 U RC RB |
Reuen Kampioensklas |
||
G'Max Les Rotts de la Baronnie, 81801917 |
Detroit M. |
1 U C B BR BVHR |
Teven Puppyklas |
||
Djillz vh Haltersehof, 2976343 |
Ee M. v |
1 VB |
Dee‑Box of the Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
2 VB |
Teven Jeugdklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
1 U |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
2 U |
Muna 't Hupke, 2961807 |
Nobelen H.J.A. vd |
3 ZG |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
4 ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Hefrings Pride Myla, 2959809 |
Devogel B.M. |
1 U |
Cayenne vh Haltersehof, 2922995 |
Ee M. v |
2 U |
Teven Openklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 U C B BT |
Hanka, 84900117 |
Delbary C. |
1 U RC RB |
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
3 U |
Voice vd Runderkraal, 2900319 |
Thoonen‑Kuiper S. |
4 ZG |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Fenja v Moserbear, 2776280 |
Moser J. |
1 U |
Goes, 4-4-15, keurmeester P. Maranto
Reuen Babyklas |
||
Athos vd Ramshoven, 2981461 |
Brugman A.& M. |
1 VB |
Reuen Puppyklas |
||
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Chezzies Focus, 2959044 |
Peters L. |
1 U |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
2 ZG |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
3 ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Cesar vh Haltersehof, 2922991 |
Sanden M. vd |
1 U RC RB |
Hefrings Pride Mats, 2952974 |
Schoonen P.J.A. |
2 U |
Reuen Openklas |
||
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
1 U C B BR BVHR |
Teven Puppyklas |
||
Dee‑Box of the Gentle Rotts, 2980942 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 VB beste pup |
Teven Jeugdklas |
||
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
1 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 U |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
3 U |
Cheng‑Li vd Wijnhoeve, 2960691 |
Wijnne J. |
4 ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Hefrings Pride Myla, 2959809 |
Devogel B.M. |
1 U |
Corona vh Haverveld, 2929985 |
Edelaar‑Kraan A.M.TH. |
2 ZG |
Teven Openklas |
||
Hanka, 84900117 |
Delbary C. |
1 U C B BT |
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
2 U RC RB |
Nikita v Hause Edelstein, 2934941 |
Niels R. |
3 U |
Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173 |
Peters W.J.M. |
U |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Fenja v Moserbear, 2776280 |
Moser J. |
1 U |
Crufts Manchester, 6-3-15, keurm. C. Window
Reuen Openklas |
||
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
2 U RC RB |
Groningen, 1-3-15, keurmeester A. Withmars
Reuen Babyklas |
||
Chezzies Gee Star, 2979100 |
1 VB |
|
Reuen Jeugdklas |
||
Myagi of Voyager Rotts, 2961443 |
Mangold‑vd Hengel R.& R. |
1 U |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
2 ZG |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
3 ZG |
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
4 ZG |
Rasty v St. Niclas, 125404 |
Nee M. |
ZG |
Charmeur of the Gentle Rotts, 2968365 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
ZG |
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Ramik S. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Beatelke Mako, 2916538 |
Montes Klaver M.& V. |
1 U C B BR BVHR |
Reuen Openklas |
||
Thoran v Hirschenrangen, 123449 |
Maaser M. |
1 U RC RB |
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
2 U |
Boy ad Bohmter Heide, 2896195 |
Beuving H. |
D |
Reuen Gebruikshondenklas |
||
Beatelke Ike, 2817651 |
Verwijmeren J.M. |
1 U |
Vips v Hause Anin, 121429 |
Omland M. |
2 U |
Reuen Kampioensklas |
||
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
1 U |
Dzjengis‑Khan vd Hatzruden, 2829912 |
Verwey J. |
2 U |
Teven Puppy minorklas |
||
Dutch Onyx Heidi, 2980499 |
Kruglak E.A. |
1 VB |
Chevelle vd Markenrichter, 2977788 |
Buuren E. v |
2 BL |
Teven Jeugdklas |
||
Rexlinger Aziza, 41296201 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
1 U RC |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 ZG |
Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226 |
Jansen M.M.M. |
3 ZG |
Aida Aunty v Espa's Origine, 2965587 |
Vries E de |
4 ZG |
Teven Openklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 U C B BT |
Luxemburg, 28-3-15 keurm. J.J. Morbelli
Reuen Jeugdklas |
||
Akay v Jovi Rotts, 2952836 |
Laan E.T. vd |
U |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
ZG |
Reuen Openklas |
||
Endo v Hause Edelstein, 2881401 |
Laan E.T. vd |
4 U |
Reuen Kampioensklas |
||
Chezzies Duracel, 2869319 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
4 U |
Teven Jeugdklas |
||
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 |
Deenen & Dor J.H.J.M. |
ZG |
Teven Openklas |
||
Ruby v Jovi Rotts, 2827937 |
Heemskerk‑Lourens V.L. |
ZG |
Turnhout, 22 Februari 2015
Reuen Puppyklas |
||
Heavy's Gerrit, 2975100 |
Graus S. |
1 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
2 U |
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 |
Bak H.A.J. |
3 U |
Heavy's Face, 2961242 |
Buck C. de |
U |
Reuen Gebruikshondenklas |
||
Beatelke Ike, 2817651 |
Verwijmeren J.M. |
1 U |
Reuen Kampioensklas |
||
Hannibal v Hapschaarshove, 2748838 |
Bak H.A.J. |
1 U C B BR BVHR |
Teven Jeugdklas |
||
Rexlinger Aziza, 41296201 |
Broek & Verwijmeren J.& J. vd |
2 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
3 U |
Ginny IJsven, 2936725 |
Gerven & Haze K.& M. |
U |
Heavy's Faika, 2961245 |
Dingenouts N. |
U |
Heavy's Fame, 2961246 |
Rietdijk‑Deelen A. |
U |
|
|
|
Nenh Hof ter Cammen, 2978399 |
Rietdijk M. |
U |
Heavy's Forever Pepita, 2961244 |
Dijk C.H.C. v |
ZG |
Teven Openklas |
||
Heavy's Baboushca, 2865650 |
Dijk C.H.C. v |
3 ZG |
Teven Gebruikshondenklas |
||
Britta v Thurendrecht, 2855523 |
Brink M. vd |
1 ZG |
Eindhoven, 8-2-2015, keurmeester W. Hagen
Reuen Babyklas |
||
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 VB |
Reuen Puppyklas |
||
Charmeur of the Gentle Rotts, 2968365 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 VB |
Jordan Enam vd Brabanderkes, 2973434 |
Verhoef W. |
2 VB |
Beer vh Brabants Eind, 2966227 |
Nobelen H.J.A. vd |
3 VB |
Reuen Jeugdklas |
||
Emperor v.'t Olde Nest, 2939311 |
Huiskamp G. |
1 U |
Prince v Haus Drazic, JR89855 |
Ramik S. |
2 U |
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
3 ZG |
Chezzies Festool, 2959045 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
4 ZG |
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 |
Boeijen |
ZG |
Agon Quintus v Heesterheim, 2964404 |
Loos A.A.M. |
ZG |
Reuen Jonge hondenklas |
||
Emil v Meijl op Zeven, 2933277 |
Hebben & Maas H.& M. |
1 U |
Reuen Openklas |
||
Banjer vd Markenrichter, 2906307 |
Bolmer H. |
1 U C B BR BVHR |
Django v Schloss Winter, 2858261 |
Velden A.H.P. vd |
2 U RC RB |
Reuen Gebruikshondenklas |
||
Jordan v Schloss Ouwen, 1081402 |
Geboers J.T.A.M. |
1 U |
Vince v Schwaiger Wappen, 121063 |
Yin S.C. |
2 ZG |
Teven Puppyklas |
||
Xena vd Runderkraal, 2971384 |
Geerts J.J.M. |
1 VB |
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
2 VB |
Devil vd Binding, 2969479 |
Ploegmakers M.H.T. |
3 VB |
Fiona‑Bonnie vd Heksenloake, 2973304 |
Nelissen M.L.F. |
4 VB |
Aida Aunty v Espa's Origine, 2965587 |
Vries E de |
VB |
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 |
Pennings F.J.A. |
VB |
Lerrazz Bloom, 2975170 |
Hemmersom & Maassen M.& A. |
VB |
Marah‑Nandia, 2985862 |
Ruesdisueli‑'t Hoen I. |
VB |
Teven Jeugdklas |
||
Wanda vd Runderkraal, 2935836 |
Geerts J.J.M. |
1 U RC |
Enja vd Haorepos, 2939641 |
Thijssen M.P.J.M. |
2 U |
Muna 't Hupke, 2961807 |
Nobelen H.J.A. vd |
3 U |
To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354 |
Manders M.W.A. |
4 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y.U |
|
Esperanza v.'t Olde Nest, 2939315 |
Huiskamp G. |
ZG |
Isis Philea v.'t IJzerroer, 2941703 |
Berg R. vd |
ZG |
Dido Vijf Gehuchten, 2962420 |
Wijgert J.W.M. vd |
ZG |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
ZG |
Teven Jonge hondenklas |
||
Beatelke Macy, 2916545 |
Marijnissen‑Redegeld S. |
1 U |
Hefrings Pride Myla, 2959809 |
Devogel B.M. |
2 U |
Gina Dele Nuove Corti, 2929654 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
3 ZG |
Teven Openklas |
||
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
1 U C B BT |
Chezzies Chess, 2823260 |
Hegeman‑Adriaansz E. |
2 U RB |
Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173 |
Peters W.J.M. |
3 U |
Hefrings Pride Kwantana, 2912886 |
Sande P.J.A. vd |
4 U |
Voice vd Runderkraal, 2900319 |
Thoonen‑Kuiper S. |
U |
Zus Anouschka v Hagerbrook, 2711718 |
Ruijter‑v Nimwegen L. de |
ZG |
Vickey vd Runderkraal, 2893999 |
Brugman A.& M. |
ZG |
Trier, 25 Januari 2015
Reuen Gebruikshondenklas |
||
Vince v Schwaiger Wappen, 121063 |
Yin S.C. |
U |
Teven Jeugdklas |
||
Enja vd Haorepos, 2939641 |
Thijssen M.P.J.M. |
1 U |
Mouscron, 24-1-15, keurmeester M. Vermeire
Reuen Jeugdklas |
||
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
1 U RC |
Teven Jeugdklas |
||
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 ZG |
Genk, 11 Januari 2015, keurmeester G. vd Bosch
Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216 |
Verweij I.Y. |
ZG |
Teven Puppyklas |
||
Xella vd Runderkraal, 2971385 |
Kapteyns F.J.W.M. |
2 VB |
Teven Jeugdklas |
||
Wanda vd Runderkraal, 2935836 |
Geerts J.J.M. |
1 U |
Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520 |
Verweij I.Y. |
2 U |
Marieluca 't Hupke, 2965535 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
3 U |
Teven Openklas |
||
Labarischa 't Hupke, 2935634 |
Willemsen & Mulder FDM & AT |
3 U |