Showuitslagen 2015

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst. Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het wel noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en doorgeeft.  Anders is het wachten tot we de uitslagen van de Raad v Beheer ontvangen en dat duurt meestal maanden.

Het beste werkt het als je een catalogus netjes en compleet invult en de bladzijden er uit haalt.

Als je een goede scanner hebt kun je ze scannen en mailen naar:  show uitslagen. Helaas zijn ze vaak moeilijk leesbaar en dat veroorzaakt fouten dus zo duidelijk mogelijk invullen.  Als er nieuwe exposanten zijn ook graag de adreslijst achter uit de catalogus mee sturen zodat ook die gegevens compleet zijn of eventueel het adres er bij schrijven. 

Niet alleen de uitslag van je eigen hond doorgeven maar van allemaal.

Let op zorgvuldigheid. Verbeteringen kosten meer tijd dan het er in één keer goed opzetten.   

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar: show uitslagen. Verbeteren we het snel.

 

Tiene, 27-12-2015 Hageland Kerstshow Keurm. G.vd Bosche

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

U beste jeugdhond, BOB

Cuijk, 20-12-2015 keurmeester A. Wijnsouw

Reuen Jongste Puppyklas

   

Youp vd Runderkraal, 3010395

Ruijten‑v Asten H. v

1 VB Beste Baby

Heavy's Incredible Hummer, 3012854

Dingenouts N.

2 B

     

Reuen Puppyklas

   

Hefrings Pride Oh my God, AANVR11

Boeijen

1 VB Beste pup

Royal Creeck Mack, 3001731

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

2 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Harley v Meijl op Zeven, 2996534

Poelen N.W.J.

1 U J.CAC

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

2 U

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

3 U

Halvar v Meijl op Zeven, 2996532

Louwerse A.

4 U

Rino, 3000720

Pijfers‑Gruter E.C.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

1 U Res CAC Res CACIB

Heavy's Gandalf the Great, 2975099

Mendes R.

2 ZG

     

Reuen Openklas

   

Winston vd Runderkraal, 2935831

Onwezen E.A.

1 U C B BR BVHR

Hefrings Pride Mahoney, 2963448

Boeijen

2 U

Jalo v Moserbear, 2854273

Moser J.

3 U

Delano Catani, 2926647

Pijfers‑Gruter E.C.

D

     

Teven Jongste Puppyklas

   

Heavy's Indira, 3012855

Verwijmeren J.M.

1 VB

Bliss v Nijeboxwoude, 3014066

Walsum A. v.

2 B

Bellah v Nijeboxwoude, 3014063

Oost F.

3 B

     

Teven Puppyklas

   

Cigi vh Brabants Eind, 3002120

Nobelen H.J.A. vd

1 VB

Ayla vd Nithanhoeve, 2998888

Ruijten‑v Asten H. v

2 VB

Hefrings Pride Oh My Love, AANV12

Devogel B.M.

3 VB

Mississipi Moya vd Hatzruden, 2999757

Bongers M.

4 VB

     

Teven Jeugdklas

   

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

1 U

Oxana 't Hupke, 1157712

Geboers J.T.A.M.

2 U

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

3 U

Ayka v Hause Waldblick, 2972541

Pennings F.J.A.

4 U

Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen‑Redegeld S.

U

Hella v Meijl op Zeven, 2996537

Peters W.J.M.

U

Angel v Nijeboxwoude, 2976378

Oost F.

ZG

Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688

Bongers M.

ZG

Amber van Wimarina, 2991839

Marijnissen W.J.M.

ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Rexlinger Aziza, 2817651

Verwijmeren J.M.

1 U CAC CACIB Beste teef

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij‑Bokhoven M.Y.

2 U

Devil vd Binding, 2969479

Ploegmakers M.H.T.

3 ZG

     

Teven Openklas

   

Linda Darel, 2941554

Geerts J.J.M.

1 U Res.CAC Res.CACIB

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

2 U

Muna 't Hupke, 2961807

Nobelen H.J.A. vd

3 U

Coco Chanel van Zopian, 2820839

Thijssen C.W.

4 U

Gina Delle Nuove Corti, 2929654

Ruijter‑v Nimwegen L. de

ZG

Make A Wish Veckarott, 2971492

Pijfers‑Gruter E.C.

ZG

Mabel vd Broekse Polder, 2937635

Laat J.C.A. de

G

     

Teven Kampioensklas

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Gerven E.& A. v

1 U

Brussels Dogshow, 19-12-2015, keurm. E. Sistermann

Reuen Jeugdklas

   

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

2 U

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

4 U

     
     

Teven Jonge hondenklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij‑Bokhoven M.Y.

2 U

     

Teven Kampioensklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen-Redegeld

1 U CAC CACIB Belelux winster

Winner Amsterdam, 12-12-2015, keurm. E. Haapaniemi

Onderstaande uitslagen zijn nog niet compleet. Aanvullingen zijn welkom.

     

Reuen Puppyklas

   

Amadeus vd Beukenlooi, 3001276

Heijden‑Nijman H.B.E. vd

1 BL

     

Reuen Jeugdklas

   

Bres Balor v.'t IJzerroer, 2976349

Lievers R.

1 U

Chezzies Gee Star, 2979100

Scheerstra R.& F.

2 U

Heros Rafa van Zopian, 2970066

Klein R.R.

3 ZG

Nacho v Moserbear, 2979117

Pennings F.J.A.

4 ZG

Rino, 3000720

Pijfers‑Gruter E.C.

ZG

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

G

Andor vd Lage Wetering, 2987936

Souman M.

G

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

1 U

Prince v Haus Drazic, JR89855

Dragoslav D.

2 U

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

3 ZG

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

G

Rexlinger Anakin, 2988156

Montes Klaver M.& V.

M

     

Reuen Openklas

   

Jalo v Moserbear, 2854273

Moser J.

1 U CAC CACIB BOB Beste reu Winner'15, 1e in rasgroep, 2e in eindkeuring.

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

2 U

Torro of the Fancy Rott's, 2946349

Heijden G.M.J.M. vd

3 U

Maurice v Rebbelsdream, 1126085

Vroman L.

4 U

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

ZG

Winston vd Runderkraal, 2935831

Onwezen E.A.

M

     

Reuen Kampioensklas

   

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

1 U Res.CAC Res.CACIB

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman‑Adriaansz E.

2 U

     

Teven Jongste Puppyklas

   

Extra of the Gentle Rotts, 3011505

Marijnissen‑Redegeld S.

B

     
     

Teven Puppyklas

   

Cigi vh Brabants Eind, 3002120

Nobelen H.J.A. vd

1 VB Beste pup

Jutha v Maulwurfsgrille, 3000866

Feijtel‑Muryka J.A.

VB

Adelbrecht vd Beukenlooi, 3001278

Heijden‑Nijman H.B.E. vd

VB

Adina vd Beukenlooi, 3001277

Heijden‑Nijman H.B.E. vd

BL

Hefrings Pride My love, AANVR0

Devogel B.M.

BL

Oxana v Kampshof, LOSH0

Goovaerts C.

BL

Jill van Zopian, 3004907

Thijssen C.W.

B

     

Teven Jeugdklas

   

Fantasa Smirnoff Blu Violet, 4432702

Dunhill‑Hall & B.Davies

1 U

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

2 U

Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen‑Redegeld S.

3 U

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

4 U

Oxana 't Hupke, 1157712

Geboers J.T.A.M.

U

Ayka v Hause Waldblick, 2972541

Pennings F.J.A.

ZG

Djillz vh Haltersehof, 2976343

Ee M. v

ZG

Djanti vh Haltersehof, 2976344

Ee M. v

ZG

Anouk vd Ramshoven, 2981463

Brugman A.& M.

ZG

Chezzies Handsome, 2993275

Hegeman‑Adriaansz E.

ZG

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

ZG

Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688

Bongers M.M

Niet te beoordelen

Amber van Wimarina, 2991839

Marijnissen W.J.M.

D

     

Teven Jonge hondenklas

   

Naise Hof ter Cammen, 1142249

Cammert J.

1 U

Rexlinger Aziza, 2817651

Verwijmeren J.M.

2 U

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Verweij I.Y.

3 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij‑Bokhoven M.Y.

4 ZG

Chezzies Fanilla, 2959055

Waals T. vd

ZG

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

ZG

     

Teven Openklas

   

Voice vd Runderkraal, 2900319

Thoonen‑Kuiper S.

1 U CAC CACIB Winster'15

Nina v Dunvanhof, 2939136

Michorius M.G.P.

2 U Res.CACIB

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

3 U

To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354

Manders M.W.A.

4 ZG

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

ZG

Make A Wish Veckarott, 2971492

Pijfers‑Gruter E.C.

ZG

Demi van Zopian, 2868920

Thijssen C.W.

G

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

G

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Ter Waele Dapper, 2717934

Zandbergen C.W.E.

1 U

     

Teven Kampioensklas

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Gerven E.& A. v

1 U

     

Teven Veteranen klas

   

Aksa v Moserbear, 2657243

Moser J.

1 U

Amsterdam Hollandcup, 11-12-2015, keurm. K. Gilliland

Reuen Jeugdklas

   

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

1 U J.CAC & Res.CAC 

Rino, 3000720

Pijfers‑Gruter E.C.

2 U

Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195

Verweij I.Y.

3 ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Prince v Haus Drazic, JR89855

Dragoslav D.

1 U CACIB & CAC Beste reu

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

2 U Res.CACIB

     

Reuen Openklas

   

Moon Light Veckarott, 2966302

Pijfers‑Gruter E.C.

1 U

     

Teven Jongste Puppyklas

   

Exenia of the Gentle Rotts, 3011503

Munnik E. de

1 VB Beste Baby

     

Teven Puppyklas

   

I'm Kensi vom Erpenstein, 3001387

A. v Erp & R.A.G v Erp

1 VB Beste pup

     

Teven Jeugdklas

   

Fantasa Smirnoff Blu Violet, 4432702

Dunhill‑Hall & B.Davies

1 U JCAC, CAC beste teef BOB

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

2 U Res CAC

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

3 U

Amber van Wimarina, 2991839

Marijnissen W.J.M.

4 U

Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen‑Redegeld S.

U

     

Teven Jonge hondenklas

   

Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

1 U Res.CACIB

Rexlinger Aziza, 28117651

Verwijmeren J.M.

2 U

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen & Hoogers

3 U

     

Teven Openklas

   

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

1 U CACIB

Demi van Zopian, 2868920

Thijssen C.W.

2 U

Gina Delle Nuove Corti, 2929654

Ruijter‑v Nimwegen L. de

3 U

Make A Wish Veckarott, 2971492

Pijfers‑Gruter E.C.

4 ZG

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Amber‑Hera vd Sjans, 2849932

Koelewijn J.A.T.

1 U

 Schonefeld, 29-11-15 keurm. U. Peterman

Reuen Openklas

   

Jalo v Moserbear, 2854273

Moser J.

2 U Res Anw. Dt. Ch. VDH

Kortrijk 14-11-2015 keurm. O. Keleman

Reuen jongste puppyklas

   

Dutch Onyx Jaro, 3006592

Vermeulen M.

3 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

2 U

     

Reuen openklas

   

Zahar iz TverskogoDoma, 2966369

Bak H.A.J.

3 U

     

Teven Jeugdklas

   

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

2 U

Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y.

Verweij I.Y.

ZG

     

Teven Openklas

   

Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520

M.Y. Verweij-Bokhoven

ZG

 Bleiswijk, 8-11-2015, keurm. F. Wildman

Reuen jonste Puppyklas

   

Entertainer of the Gentle Rotts, 3011501

Knetemann S.

1 VB

Dutch Onyx Jaro, 3006592

Vermeulen M.

2 VB

     

Reuen Puppyklas

   

Olex 't Hupke, 3014408

Kok J.

1 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Jansen M.

1 U JCAC

Bres Balor v.'t IJzerroer, 2976349

Lievers R.

2 U

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

3 U

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Prince v Haus Drazic, JR89855

Dragoslav D.

1 U

     

Reuen Openklas

   

Jalo v Moserbear, 2854273

Moser J.

1 U resCAC resCACIB

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen W.

2 ZG

     

Reuen Kampioensklas

   

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman‑Adriaansz E.

1 U CAC CACIB

     

Teven jongste Puppyklas

   

Exenia of the Gentle Rotts, 3011503

Munnik E. de

1 VB beste baby

Dutch Onyx Julie, 3006601

Rietveld M.

2 VB 

     

Teven Puppyklas

   

Oxana 't Hupke, 1157712

Geboers J.T.A.M.

1 VB beste pup

Montana Maggy vd Hatzruden, 2999755

Kant J.E.

2 VB

Missisipi Moya vd Hatzruden, 2999757

Bongers M.

3 B

     

Teven Jeugdklas

   

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

1 U JCAC CAC beste teef BOB

Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688

Bongers M.

2 U

Izzy vd Leemlande, 2990363

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

3 U

Jádore, 2992816

Kant & v Helden J.E.& E.

4 U

Angel v Nijeboxwoude, 2976378

Oost F.

U

Amber van Wimarina, 2991839

Marijnissen W.J.M.

U

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij‑Bokhoven M.Y.

1 U CACIB &  res CAC 

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder

2 U

     

Teven Openklas

   

Gina Delle Nuove Corti, 2929654

Ruijter‑v Nimwegen L. de

1 U resCACIB

Noita v Dunvanhof, 2939140

Lamers J.A.

2 U

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

3 U

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

4 U

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

ZG

Bela v Thuredrecht, 2855524

Brink M. vd

ZG

Bleiswijk, 7-11-2015, keurm. T. Lindstrom

Reuen jongste Puppy

   

Dutch Onyx Jaro, 3006592

Vermeulen M.

1 VB Beste baby

     

Reuen Jeugdklas

   

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

1 U JCAC resCAC

Heros Rafa van Zopian, 2970066

Klein R.R.

2 U

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

3 U

Kinay Kilroy vd Hatzruden, 2983683

Jansen M.

4 ZG

     
     

Reuen Jonge hondenklas

   

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

ZG

     

Reuen Openklas

   

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

1 U CAC/CACIB beste reu

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen W.

2 ZG

     

Teven Puppyklas

   

Cigi vh Brabants Eind, 3002120

Nobelen H.J.A. vd

1 VB

Jill van Zopian, 3004907

Thijssen C.W.

2 VB

Missouri Marni vd Hatzruden, 2999756

Carnas J.

3 BL

     

Teven Jeugdklas

   

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

1 U JCAC

Beatelke Odessa, 2982883

Heij A.

2 ZG

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

3 ZG

Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687

Verweij I.Y.

4 ZG

Amber van Wimarina, 2991839

Marijnissen W.J.M.

Geen geoordeling

     

Teven Jonge hondenklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij‑Bokhoven M.Y.

1 U

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

2 U

Holle v Erler Teufelsstein, 2997607

Overmeer‑Kool I.C.& G.F.

3 ZG

     

Teven Openklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

1 U CAC/CACIB BbhRas

Noita v Dunvanhof, 2939140

Lamers J.A.

2 U resCAC/resCACIB

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

3 U

Demi van Zopian, 2868920

Thijssen C.W.

4 U

Gill v Erpenstein, 2919448

Overmeer‑Kool I.C.& G.F.

ZG

Bela v Thuredrecht, 2855524

Brink M. vd

G

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Ter Waele Dapper, 2717934

Zandbergen C.W.E.

1 ZG

 Herning, 31-10 & 1-11-2015

31-10-2015, keurmeester Maite Ganzalbo Lorenzo

   

Kampioensklasse teven

   

Hotlips Honey von den hatzruden 2922177

M.Y. Verweij-Bokhoven

2 U, CHK , 4 beste teef

     

1.11.2015, keurmeester S. Ringbergs-Evers

   

Kampioensklasse teven

   

Hotlips Honey von den Hatzruden 2922177

M.Y. Verweij-Bokhoven

1 U, CHK, CACIB, beste teef, BOS , Danish winster 2015 & Int. Kamp.

Leuven, 24-10-2015

Jeugdklas reuen

   

Beer van het Brabants Eind, 29666227

H. van de Nobelen

1 U JCAC

Kiaro Kizar von den Hatzruden,22983658

M.Janssen

2 U

     

Babyklas teef

   

Axy vom Hauze Rottzilla,3013051

R.Wiegers

1 VB beste baby

     

Jeugdklas teven

   

June Chanel van het Beemdenpark, 2968787

A.Deenen

1 U JCAC

Karo Kwinta von den Hatzruden,2983687

I.Y.Verweij

3 U

     

Tussenklas teven

   

June Coco van het Beemdenpark,2968786

A.Deenen

1 U res.CAC/CACIB

     

Openklas teven

   

Eyka von Alhambra, 2997316

WR. Wiegers

3 U

     

Kampioenklas teven

   

Hotlips Honey von den Hatzruden, 2922177

M.Y.Verweij-Bokhoven

1 U CAC/CACIB Beste teef

   

Lovaniumwinster

Ravenna 18-10-2015 Keurm. Nikola Angelkovski

Openklas teven

   

Labarrischa' T Hupke, 2935634

Willemsen /Mulder

U

Jongehondenklas teven

   

Marieluca ' T Hupke, 2965535

Willemsen /Mulder

U

Dortmund, 18-10-2015, W.Walter

Jeugdklasse

   

Fame-Ovette van de Haorepos,2972208

Thijssen J.

2U res. Jgd CAC VDH

     

Tussenklasse

   

Enja van de Haorepos, NHSB2939641

Thijssen J.

4U

Zwolle 4-10-2015, keurm. Dhr.J.M.M.G.van Dijk

Babyklas reuen

   

Jonkheer Ries von Maulwurfsgrille 3000862

J.vanNieuwamerongen

1 B

Amadeusvan de Beukenlooi3001276

H.vander Heijden-Nijman

2 B

     

Jeugdklas reuen

   

Diovanni of the Gentle Rotts2980938

S.Marijnissen

1 U JCAC res.CAC

Chezzies Gee Star 2979100

R.Scheenstra

2 U

     

Tussenklas reuen

   

Myagi of Voyager Rotts2961433

R.Mangold

1 U

     

Openklas reuen

   

Atila from Royal Breed 2837185

E.Pijfers

1 U

Ide Bauke vom Dunvanhof2871363

I. van Witteveen

2 U

     

Kampioensklasse reuen :

   

Django vom Schloss Winter2858261

A.H.P. van der Velden

1 U CAC/CACIB, Beste reu

     

Babyklasse teven :

   

Jutha von Maulfwurfsgrille 3000866

J.A. Feijtel-Muzyka

1 VB, beste baby

Adelbrent ina van de Beukenlooi 3001278

H.B.A. van der Heijden-Nijman

2 VB

Adina van de Beukenlooi 3001277

H.B.A. van der Heijden-Nijman

B

     

Puppyklasse teven :

   

Missouri Marni von den Hatzruden2999756

J. Carnas

1 VB, beste pup van het ras

     

Jeugdklasse teven :

   

Xella van de Runderkraal 2971385

F.J.W.M. Kapteijns

1 U, JCAC , res. Cac

Karo Kwinta von den Hatzruden2983687

I.Y. Verweij

2 U

Dutch Onyx Heidi 2980499

E. Kruglak

3 ZG

     

Tussenklasse teven :

   

Josi Gräfin von den Hatzruden2958226

M.M.M. Jansen

1 U

Iduna von Maulfwurfsgrille 2956860

A.D. Oosterveen-Molhoek

2 ZG

     

Openklasse teven :

   

Ina van Moserbear 2842361

W.J.M. Marijnissen

1 U

Dempsey van Meijl op Zeven 2898173

W.J.M. Peters

2 U

Dutch Onyx Delta 2909957

E. Kruglak

3 U

Beatelke Macy2916545

S. Marijnissen-Redegeld

4 ZG

Idol Lisa Marie von den Hatzruden 2950520

M.Y. Verweij-Bokhoven

ZG

Draga van Thuredrecht2936888

M. van den Brink

ZG

Bela van Thuredrecht2855524

M. van den Brink

ZG

Brigid van Thuredrecht2855525

V.A. Flood

ZG

     

Gebruikshondenklasse teven :

   

Amber Hera van de Sjans 2849932

J.A.T. Koelewijn

1U CAC/CACIB, Beste teef Beste vh Ras

 

Zwolle 3-10-2015 keurm. A Bear

Jeugdklas reuen

   

Atlas om Grossen Tal2982819

E.C.Pijfers

1U JCAC

     

Tussenklas reuen

   

Ayk Loni von der Leibrucke2950681

H.Hilbink

1U

     

Openklas reuen

   

Zahar iz Tverskogo Doma2966369

H.Bak

1U CACIB

Ide Bauke vom Dunvanhof 2871363

W.Witteveen

2U

Nero vom Dunvanhof2939131

M.van Dorrestein

3U

     

Kampioenklas reuen

   

Django vom Schloss Winter2858261

A.van der Velden

1U res CACIB

     

Gebruikshondenklas reuen

   

Larzo v Dunvanhof, 2916591

M.Michorius

1 U

     

Pupyyklas teven

   

Ivana van Zopian2993554

C.Thijssen

1VB beste pup

     

Jeugdklas teven

   

Xena van de Runderkraal2971384

J.Geerts 1U JCAC

1U JCAC

Dutch Onyx Heidi

E.Kruglak

2U

June Coco van het Beemdenpark2968786

J.Deenen

3U

Karo Kwinta von den Hatzruden 2983687

I.Verweij

4 ZG

Abby van de Lage Wetering 2987940

A.Vledder

NTB

     

Tusenklas teven

   

Josi Grafin von den Hatzruden 2958226

M.Jansen

1U

Ayla Loni von der Leibrucke2950687

J.Reitsema

2ZG

     

Openklas teven

   

Nina vom Dunvanhof 2939136

M.Michorius

1U CACIB BOB

Ina van Moserbear 2842361

W.Marijnissen

2U

Dutch Onyx Delta 2909957

E.Kruglak

3U

Noita vom Dunvanhof 2939140

J.Lamers

4U

Idol Lisa Marie von den Hatzruden 2950520

M.Verweij

U

Demi van Zopian 2868920

C.Thijssen

U

Brigid van Thuredrecht2855525

V.Flood

ZG

Bo Linn van de Ronselberg 2930532

A.Ebbinge

ZG

Victoria Flash Rouse2808580

E.Pijfers

ZG

Draga van Thuredrecht 2936888

M.van de Brink

ZG

Bailey van de Sjans2908673

B.Kemper

ZG

Bela van Thuredrecht 2855524

M.van de Brink

NTB

     

Gebruikshondenklas teven

   

Amber Hera van de Sjans2849932

J.Koelewijn

1U res.CACIB

Goldenstedt 27-9-2015,

Openklas reuen

   

Ide Bauke vom Dunvanhof2871363

I. van Witteveen

3ZG

Maastricht, 27 Sept. 2015, keurm. F. Wildman

Reuen Jeugdklas

   

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

1 U resCAC

     

Reuen Kampioensklas

   

Medal of Honor Hades, LOF84918

Vailler D.

1 U CAC + CACIB beste reu beste vh Ras

     

Teven Babyklas

   

Hefrings Pride Oh My aka Quinty, AANV9

Devogel B.M.

1 VB

     

Teven Puppyklas

   

Orysa v Kampshof, AANVR8

Walthery S.

1 VB beste pup

Cassie Nike vd Sjans, 2999146

Koelewijn J.A.T.

2 VB

     

Teven Jeugdklas

   

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

1 U

Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687

Verweij I.Y.

U

     

Teven Jonge hondenklas

   

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Verweij I.Y.

1 U RESCAC + res CACIB

     

Teven Openklas

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Gerven E.& A. v

1 U CAC + CACIB beste teef

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 U

Maastricht, 26 Sept. 2015, keurm. D. Graffmann

Reuen Puppyklas

   

Ultra Lucius Vorenus, 122020

Bogucli A.W.

1 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

1 U JCAC

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

2 U

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

1 U

     

Reuen Openklas

   

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen W.

1 U resCAC + res CACIB

     

Reuen Kampioensklas

   

G'Max Les Rotts de la Baronnie, 81801917

Detroit M.

1 U CAC CACIB beste reu beste vh Ras

Medal of Honor Hades, LOF84918

Vailler D.

2 U

     

Teven Babyklas

   

Cigi vh Brabandseind, 3002120

Nobelen H.J.A. vd

1 VB

Cassie Nike vd Sjans, 2999146

Koelewijn J.A.T.

2 VB

     

Teven Puppyklas

   

Ocean v Kampshof, AANV10

Vandecapelle J.

1 VB Beste pup

     

Teven Jeugdklas

   

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

1 U C

Karo Kwinta vd Hatzruden, 2983687 Verweij I.Y.

Verweij I.Y.

2 U

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

3 U

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

4 U

     

Teven Jonge hondenklas

   

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

1 U

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

2 U

     

Teven Openklas

   

Noita v Dunvanhof, 2939140

Lamers J.A.

1 U CAC+CACIB beste teef

Lexus 't Hupke, 2918426

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

2 U ResCAC+ resCACIB

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

3 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

4 U

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Gerven E.& A. v

U

Libramont, 13 Sept. 2015, keurm. G. Verlinden

Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195

Verweij I.Y.

1 VB Beste pup

     

Reuen Jeugdklas

   

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

1 ZG Beste jeugdhond

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

2 ZG

     

Teven Babyklas

   

Cigi vh Brabants Eind, 3002120

Nobelen H.J.A. vd

1 VB Beste baby

     

Teven Jonge hondenklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 U  Res.CACIB

Siegershow, 29-30 Augustus 2015

Reuen Puppyklas

   

Lio Lothar vd Hatzruden, 2994195

Verweij I.Y.

10 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

U

     

Reuen Tussenklas

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

7 U

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

U

Rexlinger Anakin, 2988156

Montes Klaver M.& V.

U

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Eljahro v.'t Olde Nest, 2939310

Rosink P.

ZG

     

Reuen Openklas

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

U

     

Teven Babyklas

   

Cigi vh Brabants Eind, 3002120

Nobelen H.J.A. vd

2 VB

Cassie Nike vd Sjans, 2999146

Koelewijn J.A.T.

8 VB

Missisipi Moya vd Hatzruden, 2999757

Bongers M.

9 VB

     

Teven Puppyklas

   

Izzy vd Leemlande, 2990363

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

9 VB

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

VB

Chezzies Handsome, 2993275

Hegeman E.

VB

     

Teven Jeugdklas

   

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

U

Rexlinger Aziza, 3008687

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

U

     

Teven Jongehondenklas

   

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder

U

Enja v Haorepos, 2939641

Thijssen M.P.J.M.

U

     

Teven Openklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

U

Gina Delle Nuove Corti, 2929654

Ruijter‑v Nimwegen L. de

U

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder 

U

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman‑Adriaansz E.

ZG

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Ter Waele Helder, 2839517

Zandbergen C.W.E.

U

Reinhold Richtscheid, 28 Augustus 2015

Reuen Jeugdklas

   

Rexlinger Anakin, 2988156

Montes Klaver M.& V.

4 U

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

ZG

     

Reuen Openklas

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

U

     

Teven Puppyklas

   

Chezzies Handsome, 2993275

Hegeman E.

9 VB

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

BL

     

Teven Jeugdklas

   

Rexlinger Aziza, 3008687

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

U

     

Teven Openklas

   

Mega v Hause Edelstein, 2939037

Mangold‑vd Hengel R.& R.

U

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

ZG

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman‑Adriaansz E.

ZG

Rotterdam, 26 Juli 2015, keurmeester C. HastingsReuen Puppyklas

     

Rino, 3000720

Pijfers‑Gruter E.C.

1 VB Beste pup

     

Reuen Jeugdklas

   

Taylored By Design Taylored, 1367002

Thompson & Lee & Taylor

1 U JW Beste jeugdhond

Chezzies Gee Star, 2979100

Scheerstra R.& F.

2 U

Atlas v Grossen Tal, 2982819

Pijfers‑Gruter E.C.

3 U

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

4 U

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

U

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

U

Odin v Dunvanhof, 2973939

Witteveen W.

U

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

U

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Prince v Haus Drazic, JR89855

Dragoslav D.

1 U

     

Reuen Openklas

   

Cor Snor v. 't Hagerbrook, 2836065

Ruijter‑v Nimwegen L. de

1 U Res.CAC + Res. CACIB

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen W.

2 U

     

Reuen Kampioensklas

   

Black Mambo Taylored, 333101

Taylor & Taylor R.D.& D.

1 U CAC + CACIB BvhR

     

Teven Puppyklas

   

Chezzies Handsome, 2993275

Hegeman‑Adriaansz E.

1 VB Beste pup

Oxana 't Hupke, BELG30

Geboers J.T.A.M.

2 VB

     

Teven Jeugdklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

1 U Jeugd CAC

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

2 U

Djanti vh Haltersehof, 2976344

Ee M. v

3 U

Rexlinger Aziza, 3008687

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

4 U

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

U

Djillz vh Haltersehof, 2976343

Ee M. v

ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman‑Adriaansz E.

1 U Res CAC + Res. CACIB

     

Teven Openklas

   

Hotlips Honey vd Hatzruden, 2922177

Verweij‑Bokhoven M.Y.

1 U CAC + CACIB Beste teef

Gina Delle Nuove Corti, 2929654

Ruijter‑v Nimwegen L. de

2 U

Lexus 't Hupke, 2918426

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

3 U

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

4 U

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

U

Moers, 26 Juli 2015, keurmeester J. Wulff

Reuen Jonge hondenklas

   

Rexlinger Anakin, 2988156

Montes Klaver M.& V.

3 ZG

     

Reuen Openklas

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

2 ZG

     

Teven Jeugdklas

   

Ter Waele Oda, 2970782

Zandbergen C.W.E.

ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Incredible Iza vd Hatzruden, 2950518

Kastermans E.G.N.

ZG

     

Teven Openklas

   

Diabla v Rotberg, 123996

Brink M. vd

4 U

Merci v Cassanova, 123431

Kastermans E.G.N.

ZG

Gess v Hause Man, 2915165

Baas L.

G

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Ter Waele Helder, 2839517

Zandbergen C.W.E.

3 U

Rummen, 25 Juli 2015 

Reuen Babyklas, keurmeester: M. Knezevic

   

Zidane vh Marmeshof, 2998732

Rietdijk M.

3 VB

     

Reuen Jeugdklas, keurmeester: M. Knezevic

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

3 U

Xeno vd Runderkraal, 2971382

Bennaars C.

U

Nacho v Moserbear, 2979117

Cornelis A.

ZG

Athos vd Ramshoven, 2981461

Brugman A.& M.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas, keurmeester: M. Knezevic

   

Rexlinger Anakin, 2988156

Montes Klaver M.& V.

2 U

     

Reuen Openklas, keurmeester: M. Knezevic

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

3 U

Jenairo‑Justo vh Raquinco Hof, 2898776

Ruedisueli A.C.J.P.J.

4 U

Endo v Hause Edelstein, 2881401

Laan E.T. vd

ZG

     

Reuen Kampioensklas, keurmeester: M. Knezevic

   

Gio of Voyager Rotts, 2751885

Mangold‑vd Hengel R.& R.

1 U

     

Teven Babyklas, keurmeester: C. Delafontaine

   

Oxana 't Hupke, BELG30

Geboers J.T.A.M.

1 VB Beste pup

     

Teven Puppyklas, keurmeester: C. Delafontaine

   

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

3 VB

Izzy vd Leemlande, 2990363

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

BL

     

Teven Jeugdklas, keurmeester: C. Delafontaine

   

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

U

Djillz vh Haltersehof, 2976343

Ee M. v

U

Djanti vh Haltersehof, 2976344

Ee M. v

U

Nenh Hof ter Cammen, 2978399

Rietdijk M.

U

v Haus Fgm Marah‑Nandia, 2985862

Ruesdisueli‑'t Hoen I.

U

Anouk vd Ramshoven, 2981463

Brugman A.& M.

ZG

     

Teven Openklas, keurmeester: C. Delafontaine

   

Mega v Hause Edelstein, 2939037

Mangold‑vd Hengel R.& R.

3 U

Firenze Jose van Zopian, 2914762

Thijssen C.W.

4 U

Demi van Zopian, 2868920

Thijssen C.W.

U

Lexus 't Hupke, 2918426

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

U

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Gerven E.& A. v

U

Ruby v Jovi Rotts, 2827937

Laan  E.T. vd

ZG

Anja, 2896168

Geerts J.J.M.

ZG

Myla vd Bertaliehoeve, 2914496

Lent E.

ZG

     

Teven Veteranen klas, keurmeester: C. Delafontaine

   

Xella v Brixenburg, 2625026

Wit & de Jong M.P.M.& L. de

1 U Beste veteraan

 Rotterdam, 25 Juli 2015, keurmeester N. Beggs 

Reuen Jeugdklas

   

Taylored By Design Taylored, 1367002

Thompson & Lee & Taylor

1 ZG

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

2 ZG

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

3 ZG

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

4 ZG

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

ZG

Odin v Dunvanhof, 2973939

Witteveen W.

G

     

Reuen Openklas

   

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen W.

1 ZG

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

2 ZG

     

Reuen Kampioensklas

   

Black Mambo Taylored, 333101

Taylor & Taylor R.D.& D.

1 U CAC + CACIB BvhR

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

2 U Res. CAC + Res. CACIB

     

Teven Puppyklas

   

Chezzies Handsome, 2993275

Hegeman‑Adriaansz E.

1 VB Beste pup

     

Teven Jeugdklas

   

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

1 U Jeugd CAC + CAC BT

Rexlinger Aziza, 3008687

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

2 U Res. CAC

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

3 ZG

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

4 ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman‑Adriaansz E.

1 U Res. CACIB

     

Teven Openklas

   

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

1 U CACIB

Hotlips Honey vd Hatzruden, 2922177

Verweij‑Bokhoven M.Y.

2 U 

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

3 U

Bailey vd Sjans, 2908673

Kemper B.

4 ZG

 Dortmund, 19 Juli 2015, keurmeester E. Hellmann

Reuen Kampioensklas

   

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

1 U Anw.Dt Ch.

     

Teven Jeugdklas

   

Fame‑Ovette vd Haorepos, 2972208

Thijssen M.P.J.M.

2 U

     

Teven Jonge hondenklas

   

Enja vd Haorepos, 2939641

Thijssen M.P.J.M.

1 U Anw.Dt Ch.

Lokeren 12 juli 2015, keurm. Dhr G. Verlinden

Puppyklasse reuen

   

Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685

JanssenM.

1VB Beste pup Lokerse puppy winner, 2e pup alle rassen.

     

Jeugdklasse reuen

   

J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

1 U JCAC beste jeugdhond, Lokerse jeugdwinner en winner, BOB.

   

Beer van het Brabants Eind, 2966227 2 U

Nobelen H.J.A. vd

 
     

Tussenklasse teven

   

Idol Lisa Marie von den Hatzruden 1U

Verweij I.Y.

1 U CAC beste teef

Ambiorixtrofee Genk 28 juni 2015 keurm. Dhr. Kinsey

Puppyklasse reuen

   

Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685

JanssenM.

1VB Beste pup Ambiorix Puppy winner.

     

Jeugdklasse reuen

 

1 U JCAC beste jeugdhond .Ambiorix Jeugdwinner

J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

Beer van het Brabants Eind, 2966227 2 U

Nobelen H.J.A. vd

2 U

     

Jeugdklasse teven

   

Idol Lisa Marie von den Hatzruden 1U

Verweij I.Y.

1 U JCAC Ambiorixjeugdwinster

Bodensee-Spezialzuchtschau 28 juni 2015, keurmeester Prof. Dr. P. Friedrich  

Reuen kampioensklas

   

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

1 U Anw. Dt CH VDH kamp.

Kosmaj Siegershow Mladenovac Servië. 21 juni 2015, keurmeester N.Abgelofski

Reuen kampioensklas

   

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

1 U Kosmaj Sieger

Tompa, Kiscem Gold Cupsiegershow 13 juni 2015, keurmeester T. Popova

Reuen kampioensklas

   

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

1 U

 Tompa, Panonia siegershow 13 juni 2015, keurmeester E. Stepanauskiene

Reuen kampioensklas,

   

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

1 U

Brandenburger Sieger schau 7 juni 2015, keurmeester S. Trebschuh

Reuen openklas

 

1 U C BR VDH kamp. Brandenburger sieger

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

Klagenfurt, 7 Juni 2015, keurmeester E. Drudi

Reuen Openklas

   

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

1 U C RB

     

Reuen Kampioensklas

   

Hannibal v Hapschaarshove, 2748838

Bak H.A.J.

1 U C B BR BVHR

Klagenfurt, 6 Juni 2015, keurmeester F. Cochetti

Reuen Openklas

   

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

1 U C

     

Reuen Kampioensklas

   

Hannibal v Hapschaarshove, 2748838

Bak H.A.J.

1 U C B BR BVHR

 Lommel, 6 Juni 2015, keurmeester M. Draganescu

Reuen Puppyklas

   

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

1 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

1 U

Ankafaxxes Neo, 1141960

Wit & de Jong M.P.M.& L. de

4 U

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

U

     

Reuen Gebruikshondenklas

   

Jordan v Schloss Ouwen, 1081402

Geboers J.T.A.M.

1 U 2e in gebruikshondengroep

     

Reuen Kampioensklas

   

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

1 U BR BvhR CAC

     

Teven Babyklas

   

Oxana 't Hupke, 564541

Geboers J.T.A.M.

1VB beste baby

     

Teven Jeugdklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

1 U beste jeugdhond

Ankafaxxes Nasha, 1141982

Wit & de Jong M.P.M.& L. de

2 U

     

Teven Jonge hondenklas

   

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

2 ZG

     

Teven Openklas

   

Ankafaxxes Lynne, 1126388

Wit & de Jong M.P.M.& L. de

1 U

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

2 ZG

 Oss, 7 Juni 2015, keurmeester F. Zijdenbos‑Jansen

Reuen Babyklas

   

Rino, 3000720

Pijfers‑Gruter E.C.

1 VB

Habor IJsven, 2982475

Bloemendal J.L.

2 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

1 U beste jeugdreu

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

2 U

Atlas v Grossen Tal, 2982819

Pijfers‑Gruter E.C.

3 U

Chezzies Focus, 2959044

Peters L.

4 ZG

     

Reuen Openklas

   

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen

1 U RC RB

     

Reuen Kampioensklas

   

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

1 U C B BR BVHR

     

Teven Puppyklas

   

Izzy vd Leemlande, 2990363

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

1 VB

Ivana van Zopian, 2993554

Thijssen C.W.

2 VB

     

Teven Jeugdklas

   

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteijns F.J.W.M.

1 U C, beste teef, beste jeugdteef

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

2 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

3 U

Djillz vh Haltersehof, 2976343

Ee M. v

4 U

Fiona‑Bonnie vd Heksenloake, 2973304

Nelissen M.L.F.

ZG

Oxana v Dunvanhof, 2973943

Odijk G.G.E.

ZG

Djanti vh Haltersehof, 2976344

Ee M. v

ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Devogel B.M.

1 U

To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354

Manders M.W.A.

2 U

Make A Wish Veckarott, 2971492

Pijfers‑Gruter E.C

3 U

     

Teven Openklas

   

Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173

Peters W.J.M.

1 U RC B

Mega v Hause Edelstein, 2939037

Mangold‑vd Hengel R.& R.

2 U RB

Demi van Zopian, 2868920

Thijssen C.W.

3 U

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

4 ZG

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

ZG

Arnhem, 25 Mei 2015, keurmeester W.J.M. Peters 

Reuen Jeugdklas

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

1 U

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

2 U

Atlas v Grossen Tal, 2982819

Pijfers‑Gruter E.C.

3 U

Prince v Haus Drazic, JR89855

Dragoslav D.

4 U

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

U

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

ZG

Chezzies Focus, 2959044

Peters L.

ZG

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Zito vd Rheinfahre, 124646

Klein J.

1 U RC RB

     

Reuen openklas

   

Cona‑Chopper vd Heksenloake, 2925058

Vries S.V. de

1 ZG

Banjer vd Markenrichter, 2906307

Bolmer H.

D

     

Reuen Kampioensklas

   

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

1 U C B BR BVHR 6e in eindkeuring

     

Reuen Veteranen klas

   

Hannes vd Heksenloake, 2642860

Vries S.V. de

1 ZG

     

Teven Puppyklas

   

Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688

Bongers M.

1 VB Beste pup

     

Teven Jeugdklas

   

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

1 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 U

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

3 ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Devogel B.M.

1 U C B BT

Zoe vd Rheinfahre, 124650

Klein J.

2 U

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman‑Adriaansz E.

2 U

Isis Philea v.'t IJzerroer, 2941703

Bongers M.A.M.

4 ZG

     

Teven Openklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

1 U RC RB

Voice vd Runderkraal, 2900319

Thoonen‑Kuiper S.

2 U

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

3 U

Bo vd Markenrichter, 2906312

Ruiter C.A.G. de

4 U

Dula ze Zbitowa, 2853622

Pijfers‑Gruter E.C.

U

Lexus 't Hupke, 2918426

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

U

Linda Darel, 2941554

Geerts J.J.M.

U

Coesfeld, Duitsland 24-05-2015 Keurm. J. Wulff 

Jeugdklasse

   

Fame-Ovette van de Haorepos,2972208

Thijssen J.

2U jgd CAC VDH Jgd CAC ADRK Westfalen Jugend siegerin 2015

     

Tussenklasse

   

Enja van de Haorepos, NHSB2939641

Thijssen J.

2U Res. anw dt ch

Wieze, Hopstreek Belgie,17-5-15,KM Jouanchicot  

Reuen jeugdklas

   

J-Lo Jafir Von Den Hatzruden, 2958216

Verweij

1U Beste jeugdhond, Hopprins

     

Teven jeugdklas

   

Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520

Verweij

2ZG

June-Chanel vh Beemdenpark, 298787

Dor-Deenen J.H.J.M.

2ZG

IFR show 16/17-5-15 Roudnici nad Labem Tsjechië

Reuen openklas, keurmeester D. Vandecasteele

   

Jero v Moserbear, 2854275

Moser J.

2 U

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver

U

     

Reuen kampioensklas, keurmeester E.Stepanauskiene

   

Jordan vom Schloss Ouwen, 1081402

Geboers J.T.A.M.

U

     

Teven jongste puppyklas, keurmeester B. Miksic Kasum

   

Izzy Van De Leemlande, 2990363

Schuurmans

VB

     

Teven jeugdklas, keurmeester D. Vandecasteele

   

Runa is Rojaus Sleno, 2979024

Lamers J.A.

ZG

Xena Van De Runderkraal, 2971384

Geerts

ZG

Belgische clubmatch10-5-15, Rummen

Reuen Jongste puppyklas, keurmeester L. Dunhill

   

Nacho V.Moserbear, 2979117

Cornelis

1VB Beste pup

Athos Van De Ramshoven, 2981461

Brugman

3VB

Diovanni Of The Gentle Rotts, 2980938

Munanis Leeloo

2VB

     

Reuen Jeugdklas, keurmeester L. Dunhill

   

Xeno Van De Runderkraal, 2971382

Bennaars

4U

J-Lo Jafir Von Den Hatzruden, 2958216

Verweij

6U

Myagi Of Voyager Rotts,29961443

R.Mangold

U

Gronx Van Zopian, 9156376

Van Den Wouwer

U

Pride Blackpearl Noran, 2978180

Van Geelkerken

ZG

Beer Van Het Brabants Eind, 2966227

Van De Nobelen

G

Fax Van De Lage Kroften, 2972170

De Wever

G

Akay Of Jovi Rotts, 2952836

V.D. Laan

G

     

Reuen openklas, keurmeester L. Dunhill

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver

3U

Jenairo-Justo V/H Raquinco Hof, 2898776

Ruedisueli

U

Lordkato V.D.Mipas, 2937266

Melzner / Kokkelkorn

U

Endo Vom Hause Edelstein2881401

V.D. Laan

U

     

Reuen kampioensklas, keurmeester L. Dunhill

   

Gio Of Voyager Rotts, 2751885

Mangold R.

1U CAC BOB

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman Adriaansz

3U

     

Teven jongste puppyklas, keurmeester M. Makomaski

   

Izzy Van De Leemlande, 2990363

Schuurmans

1VB Beste baby

     

Teven puppyklas, keurmeester M. Makomaski

   

Anouk Van De Ramshoven, 2981463

Brugman

2VB

Daniek Anoa Of The Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen-Redegeld

4VB

     

Teven jeugdklas, keurmeester M. Makomaski

   

Marieluca ' T Hupke, 2965535

Willemsen /Mulder

3U

Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden, 2950520

Verweij

U

Josi Gräfin Von Den Hatzruden, 2958226

Jansen

ZG

Xena Van De Runderkraal, 2971384

Geerts

ZG

Xintha Van De Runderkraal, 2971386

Van Woensel-Croons

ZG

Xella V D Runderkraal, 2971385

Kapteijns

ZG

Narah-Nandia Vom Haus Fgm, 2985862

Ruedisueli

G

     

Teven tussenklas, keurmeester M. Makomaski

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Devogel

2U

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman Adriaansz

ZG

Wanda Van De Runderkraal, 2935836

Geerts

ZG

     

Teven openklas, keurmeester M. Makomaski

   

Firenze Josè Van Zopian, 2914762

Eigenaar / Propr.

1U CAC Beste teef

Lexus 'T Hupke, 2918426

Eigenaar / Propr.

2U

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen-Redegeld

ZG

Gina Delle Nuove Corti, 2929654

Ruijter De - Van Nimwegen

ZG

Labarrischa' T Hupke, 2935634

Willemsen /Mulder

ZG

Voice Van De Runderkraal, 2900319

Thoonen-Kuiper

ZG

     

Teven gebruikshondenklas, keurmeester M. Makomaski

   

Britta Van Thuredrecht, 2855523

Stolk

4ZG

Lette Van T Puntshofke, 1115044

De Jong & De Wit

3ZG

     

Teven veteranenklas, keurmeester M. Makomaski

   

Fleur Van Het Polderbos, 1002143

 

Koppelklas

                                Athos vd Ramshoeven en

                                Anouk vd Ramshoven

De Jong & De Wit

 

 

Brugman B.

2ZG

 

 

Eerste plaats  

 

 Kampioenschap Clubmatch te Hapert, 9 Mei 2015

Reuen Jongste Puppyklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Magglynn Call me Buster, 00671801

Mulhall G.A.

1 VB

Andor vd Lage Wetering, 2987936

Souman M.

2 VB

     

Reuen Puppyklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Athos vd Ramshoven, 2981461

Brugman A.& M.

1 VB

Chezzies Gee Star, 2979100

Scheerstra R.& F.

2 VB

Chuck‑Condor vd Markenrichter, 2977785

Ehrenherd H.

3 VB

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

4 VB

Nacho v Moserbear, 2979117

Cornelis A.

VB

Habor IJsven, 2982475

Bloemendal J.L.

VB

Gentle v Meijl op Zeven, 2983013

Velden J.J. vd

BL

Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685

Janssen M.

BL

     

Reuen Jeugdklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Nando Hof Chao, 1138354

Dewolf E.

1 U Beste jeugdhond

Torro of the Fancy Rott's, 2946349

Heijden G.M.J.M. vd

2 U

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

3 U

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

4 U

Gronx van Zopian, 2949516

Wouwer S. vd

U

Ayk vd Leibrucke, 2950681

Brands W.

U

Prince v Haus Drazic, JR89855

Dragoslav D.

U

Modo v Herchalo, 1137328

Loon H. v

ZG

Bixkor de Txurroke, 2213591

Pikabea Martin M.

ZG

Agon Quintus v Heesterheim, 2964404

Loos A.A.M.

ZG

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

ZG

Heros Rafa van Zopian, 2970066

Klein R.R.

ZG

Xeno vd Runderkraal, 2971382

Bennaars C.

ZG

King Louie Enam vd Brabanderkes, 2973432

Hallegraeff‑Klein E.

ZG

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Hefrings Pride Mahoney, 2963448

Boeijen

1 U

Eljahro v.'t Olde Nest, 2939310

Rosink P.

2 U

Emperor v.'t Olde Nest, 2939311

Huiskamp G.

3 ZG

Kekko‑Buffon vh Raquinco Hof, 2936475

Rutten D.

4 ZG

Winston vd Runderkraal, 2935831

Onwezen E.A.

ZG

     

Reuen Openklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Heavy's Cooper, 2892569

Bank S. vd

1 U

Ide Bauke v Dunvanhof, 2871363

Witteveen

2 U

Hilton Crni Lotos, JR727458

Kroustalli G.

3 U

     

Reuen Fokkersklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

1 U CAC Beste reu Clubwinner

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

2 U

Quandor vh Wederzicht, 2826724

Kapteyns F.J.W.M.

3 U

Renzo vd Kleine Weidehoeve, 2800849

Sars A.M.C.M.

4 U

     

Reuen Gebruikshondenklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Larzo v Dunvanhof, 2916591

Michorius M.G.P.

1 U

Flash Hause Excalibur, 2059337

Pikabea Martin M.

2 U

Beatelke Ike, 2817651

Verwijmeren J.M.

3 U

Kay vh Manneke, 1105623

Geerts‑Coertjens M.

4 ZG

Arkan v Checkpoint Charly, 122635

Slegers B.

ZG

     

Reuen Kampioensklas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman‑Adriaansz E.

1 U Res CAC

Dingo Crni Lotos, PK18343

Mihajlovic Z.

2 U

Gio of Voyager Rotts, 2751885

Mangold‑vd Hengel R.& R.

3 U

     

Reuen Veteranen klas, keurmeester: L.C.A. Quartel

   

Noah‑Enzo vh Raquinco Hof, 2630743

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

1 ZG

     
     

Teven Jongste Puppyklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Izzy vd Leemlande, 2990363

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

1 VB Beste baby

Oti v Charco, AANV

Notaerts K.

2 VB

     

Teven Puppyklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Djillz vh Haltersehof, 2976343

Ee M. v

1 VB Beste pup

TK' Queen Latifah, 727111

Chaffe R.

2 VB

Anouk vd Ramshoven, 2981463

Brugman A.& M.

3 VB

Djanti vh Haltersehof, 2976344

Ee M. v

4 VB

Daniek Anoa of the Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen‑Redegeld S.

VB

Angel v Nijeboxwoude, 2976378

Oost F.

BL

Kimma Kimbra vd Hatzruden, 2983688

Bongers M.

BL

Raya Dei Cavalieri Dell'Apocalisse, 2995539

Brands W.

BL

     

Teven Jeugdklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Bengali Gia's Garden, JR89919

Kroustalli G.

1 U Res CAC

Pretty vd Leuchtenbrucke, 127910

Galanis & Limiatis G.& T.

2 U

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

3 U

Rexlinger Aziza, 41296201

Rexlinge & vd Broek

4 U

Danae Vijf Gehuchten, 2962423

Lievers M.

U

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

U

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

U

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

U

Ayka v Hause Waldblick, 2972541

Pennings F.J.A.

U

Akira de Txurroke, 2168014

Diego Veiga R.

ZG

To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354

Manders M.W.A.

ZG

Gisha van Zopian, 2949521

Wouwer S. vd

ZG

Gariva van Zopian, 2949523

Vogel M.W. de

ZG

Incredible Iza vd Hatzruden, 2950518

Kastermans E.G.N.

ZG

Ayla Loni vd Leibrucke, 2950687

Reitsema J.W.

ZG

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

ZG

Heavy's Forever Pepita, 2961244

Dijk C.H.C. v

ZG

Balou, 2961433

Geerts P.J.M.

ZG

Moya v Brixenburg, 2962047

Roekel G. v

ZG

Abby vd Westello, 2964360

Kemp A. vd

ZG

Holle v Erler Teufelsstein, 2997607

Overmeer‑Kool I.C.& G.F.

ZG

Miley v Brixenburg, 2962045

Martens P.M.M.

G

Caro v Schwarzen Skorpion, 125545

Viskens & Jacobs

M

     

Teven Jonge hondenklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Hefrings Pride Moonshine Myla, 2959809

Devogel B.M.

1 U

Rougeau Jackie, 4235908

Chaffe R.

2 U

Corona vh Haverveld, 2929985

Edelaar‑Kraan A.M.TH.

3 U

Nina v Dunvanhof, 2939136

Michorius M.G.P.

4 U

Diva v.'t Olde Nest, 2932096

Huiskamp G.

U

Nala v Dunvanhof, 2939138

Oost F.

U

Anaconda Gia's Garden, JR89914

Kroustalli G.

U

Ginny IJsven, 2936725

Gerven & Haze K.& M.

ZG

Hedy‑Shana v Erpenstein, 2937145

Mul I.

ZG

     

Teven Openklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Sasha vd Leuchtenbrucke, 121413

Galanis & Limiatis G.& T.

1 U CAC

 

Beste teef Beste vh Ras Clubwinster

Mega v Hause Edelstein, 2939037

Mangold‑vd Hengel R.& R.

2 U

Lexus 't Hupke, 2918426

Schuurmans‑v.Roosmalen C.

3 U

Cayenne vh Haltersehof, 2922995

Ee M. v

4 U

Loeka v Herchalo, 1107904

Loon H. v

U

Uliva vd Scherau, 2817931

Dijk C.H.C. v

U

Ina v Moserbear, 2842361

Marijnissen W.J.M.

U

Rebel of the Fancy Rott's, 2872248

Ven P.H.M. vd

U

Voice vd Runderkraal, 2900319

Thoonen‑Kuiper S.

U

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

U

Gill v Erpenstein, 2919448

Overmeer‑Kool I.C.& G.F.

U

Eyka v Alhambra, 2997316

Wiegers R

U

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

ZG

Myla vd Bertaliehoeve, 2914496

Lent E.

M

Ulla vd Runderkraal, 2850896

Kemp A. vd

Geen kwalificatie

Bo vd Markenrichter, 2906312

Ruiter C.A.G. de

Geen kwalificatie

     

Teven Fokkersklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Chezzies Extreme, 2933830

Hegeman‑Adriaansz E.

1 U

Wanda vd Runderkraal, 2935836

Geerts J.J.M.

2 U

Demi van Zopian, 2868920

Thijssen C.W.

3 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

4 U

Tess‑Luna vd Kleine Weidehoeve, 2909023

Sars A.M.C.M.

U

Maggy v Herchalo, 1126119

Loon H. v

ZG

     

Teven Gebruikshondenklas, keurmeester: L. Dunhill

   

Woki Dark Force, 2174996

Pikabea Martin M.

1 U

     

 Speiger, Duitsland 3-5-2015 keurm.: U Peterman

Jeugdklasse

   

Fame-Ovette van de Haorepos,2972208

Thijssen J.

2U Jgd CAC

     

Tussenklasse

   

Enja van de Haorepos, NHSB2939641

Thijssen J.

3U

 Antwerpen, 18-4-15, keurmeester V. Piskay (SK)

Reuen Openklas

   

Zahar iz TverskogoDoma, 2966369

Bak H.A.J.

1 U C B BR BvhR

     

Teven Puppyklas

   

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

1 VB beste pup

 Goes, 5-4-15, keurmeester P.W.J. v Montfoort

Reuen Babyklas

   

Athos vd Ramshoven, 2981461

Brugman A.& M.

1 VB beste baby

     

Reuen Puppyklas

   

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

1 VB beste pup

Cai‑Egino v Lucernehof, 2975385

Melsen M.

2 BL

     

Reuen Jeugdklas

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

1 U

Chezzies Focus, 2959044

Peters L.

2 U

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

3 ZG

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

4 ZG

Pride Black Pearl Noran, 2978180

Geelkerken C.W.M.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Winston vd Runderkraal, 2935831

Onwezen E.A.

1 U

     

Reuen Openklas

   

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

1 U RC RB

     

Reuen Kampioensklas

   

G'Max Les Rotts de la Baronnie, 81801917

Detroit M.

1 U C B BR BVHR

     

Teven Puppyklas

   

Djillz vh Haltersehof, 2976343

Ee M. v

1 VB

Dee‑Box of the Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen‑Redegeld S.

2 VB

     

Teven Jeugdklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

1 U

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

2 U

Muna 't Hupke, 2961807

Nobelen H.J.A. vd

3 ZG

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

4 ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Hefrings Pride Myla, 2959809

Devogel B.M.

1 U

Cayenne vh Haltersehof, 2922995

Ee M. v

2 U

     

Teven Openklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

1 U C B BT

Hanka, 84900117

Delbary C.

1 U RC RB

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

3 U

Voice vd Runderkraal, 2900319

Thoonen‑Kuiper S.

4 ZG

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Fenja v Moserbear, 2776280

Moser J.

1 U

 Goes, 4-4-15, keurmeester P. Maranto 

Reuen Babyklas

   

Athos vd Ramshoven, 2981461

Brugman A.& M.

1 VB

     

Reuen Puppyklas

   

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

1 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Chezzies Focus, 2959044

Peters L.

1 U

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

2 ZG

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

3 ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Cesar vh Haltersehof, 2922991

Sanden M. vd

1 U RC RB

Hefrings Pride Mats, 2952974

Schoonen P.J.A.

2 U

     

Reuen Openklas

   

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

1 U C B BR BVHR

     

Teven Puppyklas

   

Dee‑Box of the Gentle Rotts, 2980942

Marijnissen‑Redegeld S.

1 VB beste pup

     

Teven Jeugdklas

   

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

1 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 U

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

3 U

Cheng‑Li vd Wijnhoeve, 2960691

Wijnne J.

4 ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Hefrings Pride Myla, 2959809

Devogel B.M.

1 U

Corona vh Haverveld, 2929985

Edelaar‑Kraan A.M.TH.

2 ZG

     

Teven Openklas

   

Hanka, 84900117

Delbary C.

1 U C B BT

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

2 U RC RB

Nikita v Hause Edelstein, 2934941

Niels R.

3 U

Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173

Peters W.J.M.

U

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Fenja v Moserbear, 2776280

Moser J.

1 U

Crufts Manchester, 6-3-15, keurm. C. Window

Reuen Openklas

   

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman‑Adriaansz E.

2 U RC RB

Groningen, 1-3-15, keurmeester A. Withmars

Reuen Babyklas

   

Chezzies Gee Star, 2979100

 

1 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Myagi of Voyager Rotts, 2961443

Mangold‑vd Hengel R.& R.

1 U

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

2 ZG

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

3 ZG

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

4 ZG

Rasty v St. Niclas, 125404

Nee M.

ZG

Charmeur of the Gentle Rotts, 2968365

Marijnissen‑Redegeld S.

ZG

Prince v Haus Drazic, JR89855

Ramik S.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Beatelke Mako, 2916538

Montes Klaver M.& V.

1 U C B BR BVHR

     

Reuen Openklas

   

Thoran v Hirschenrangen, 123449

Maaser M.

1 U RC RB

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

2 U

Boy ad Bohmter Heide, 2896195

Beuving H.

D

     

Reuen Gebruikshondenklas

   

Beatelke Ike, 2817651

Verwijmeren J.M.

1 U

Vips v Hause Anin, 121429

Omland M.

2 U

     

Reuen Kampioensklas

   

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman‑Adriaansz E.

1 U

Dzjengis‑Khan vd Hatzruden, 2829912

Verwey J.

2 U

     

Teven Puppy minorklas

   

Dutch Onyx Heidi, 2980499

Kruglak E.A.

1 VB

Chevelle vd Markenrichter, 2977788

Buuren E. v

2 BL

     

Teven Jeugdklas

   

Rexlinger Aziza, 41296201

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

1 U RC

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 ZG

Josi Gravin vd Hatzruden, 2958226

Jansen M.M.M.

3 ZG

Aida Aunty v Espa's Origine, 2965587

Vries E de

4 ZG

     

Teven Openklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

1 U C B BT

Luxemburg, 28-3-15 keurm. J.J. Morbelli

Reuen Jeugdklas

   

Akay v Jovi Rotts, 2952836

Laan E.T. vd

U

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

ZG

     

Reuen Openklas

   

Endo v Hause Edelstein, 2881401

Laan E.T. vd

4 U

     

Reuen Kampioensklas

   

Chezzies Duracel, 2869319

Hegeman‑Adriaansz E.

4 U

     

Teven Jeugdklas

   

June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786

Deenen & Dor J.H.J.M.

ZG

     

Teven Openklas

   

Ruby v Jovi Rotts, 2827937

Heemskerk‑Lourens V.L.

ZG


 

Turnhout, 22 Februari 2015 

Reuen Puppyklas

   

Heavy's Gerrit, 2975100

Graus S.

1 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

2 U

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369

Bak H.A.J.

3 U

Heavy's Face, 2961242

Buck C. de

U

     

Reuen Gebruikshondenklas

   

Beatelke Ike, 2817651

Verwijmeren J.M.

1 U

     

Reuen Kampioensklas

   

Hannibal v Hapschaarshove, 2748838

Bak H.A.J.

1 U C B BR BVHR

     

Teven Jeugdklas

   

Rexlinger Aziza, 41296201

Broek & Verwijmeren J.& J. vd

2 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

3 U

Ginny IJsven, 2936725

Gerven & Haze K.& M.

U

Heavy's Faika, 2961245

Dingenouts N.

U

Heavy's Fame, 2961246

Rietdijk‑Deelen A.

U

 

 

 

Nenh Hof ter Cammen, 2978399

Rietdijk M.

U

Heavy's Forever Pepita, 2961244

Dijk C.H.C. v

ZG

     

Teven Openklas

   

Heavy's Baboushca, 2865650

Dijk C.H.C. v

3 ZG

     

Teven Gebruikshondenklas

   

Britta v Thurendrecht, 2855523

Brink M. vd

1 ZG

 

 

Eindhoven, 8-2-2015, keurmeester W. Hagen

Reuen Babyklas

   

Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938

Marijnissen‑Redegeld S.

1 VB

     

Reuen Puppyklas

   

Charmeur of the Gentle Rotts, 2968365

Marijnissen‑Redegeld S.

1 VB

Jordan Enam vd Brabanderkes, 2973434

Verhoef W.

2 VB

Beer vh Brabants Eind, 2966227

Nobelen H.J.A. vd

3 VB

     

Reuen Jeugdklas

   

Emperor v.'t Olde Nest, 2939311

Huiskamp G.

1 U

Prince v Haus Drazic, JR89855

Ramik S.

2 U

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

3 ZG

Chezzies Festool, 2959045

Hegeman‑Adriaansz E.

4 ZG

Hefrings Pride Mahoney, 2963448

Boeijen

ZG

Agon Quintus v Heesterheim, 2964404

Loos A.A.M.

ZG

     

Reuen Jonge hondenklas

   

Emil v Meijl op Zeven, 2933277

Hebben & Maas H.& M.

1 U

     

Reuen Openklas

   

Banjer vd Markenrichter, 2906307

Bolmer H.

1 U C B BR BVHR

Django v Schloss Winter, 2858261

Velden A.H.P. vd

2 U RC RB

     

Reuen Gebruikshondenklas

   

Jordan v Schloss Ouwen, 1081402

Geboers J.T.A.M.

1 U

Vince v Schwaiger Wappen, 121063

Yin S.C.

2 ZG

     

Teven Puppyklas

   

Xena vd Runderkraal, 2971384

Geerts J.J.M.

1 VB

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

2 VB

Devil vd Binding, 2969479

Ploegmakers M.H.T.

3 VB

Fiona‑Bonnie vd Heksenloake, 2973304

Nelissen M.L.F.

4 VB

Aida Aunty v Espa's Origine, 2965587

Vries E de

VB

Ayka v Hause Waldblick, 2972541

Pennings F.J.A.

VB

Lerrazz Bloom, 2975170

Hemmersom & Maassen M.& A.

VB

Marah‑Nandia, 2985862

Ruesdisueli‑'t Hoen I.

VB

     

Teven Jeugdklas

   

Wanda vd Runderkraal, 2935836

Geerts J.J.M.

1 U RC

Enja vd Haorepos, 2939641

Thijssen M.P.J.M.

2 U

Muna 't Hupke, 2961807

Nobelen H.J.A. vd

3 U

To the Limit of the Fancy Rott's, 2946354

Manders M.W.A.

4 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.U

 

Esperanza v.'t Olde Nest, 2939315

Huiskamp G.

ZG

Isis Philea v.'t IJzerroer, 2941703

Berg R. vd

ZG

Dido Vijf Gehuchten, 2962420

Wijgert J.W.M. vd

ZG

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

ZG

     

Teven Jonge hondenklas

   

Beatelke Macy, 2916545

Marijnissen‑Redegeld S.

1 U

Hefrings Pride Myla, 2959809

Devogel B.M.

2 U

Gina Dele Nuove Corti, 2929654

Ruijter‑v Nimwegen L. de

3 ZG

     

Teven Openklas

   

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

1 U C B BT

Chezzies Chess, 2823260

Hegeman‑Adriaansz E.

2 U RB

Dempsy v Meijl op Zeven, 2898173

Peters W.J.M.

3 U

Hefrings Pride Kwantana, 2912886

Sande P.J.A. vd

4 U

Voice vd Runderkraal, 2900319

Thoonen‑Kuiper S.

U

Zus Anouschka v Hagerbrook, 2711718

Ruijter‑v Nimwegen L. de

ZG

Vickey vd Runderkraal, 2893999

Brugman A.& M.

ZG

Trier, 25 Januari 2015

Reuen Gebruikshondenklas

   

Vince v Schwaiger Wappen, 121063

Yin S.C.

U

     

Teven Jeugdklas

   

Enja vd Haorepos, 2939641

Thijssen M.P.J.M.

1 U

 

Mouscron, 24-1-15, keurmeester M. Vermeire 

Reuen Jeugdklas

   

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

1 U RC

     

Teven Jeugdklas

   

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 ZG

 

Genk, 11 Januari 2015, keurmeester G. vd Bosch

Jlo Jairo vd Hatzruden, 2958216

Verweij I.Y.

ZG

     

Teven Puppyklas

   

Xella vd Runderkraal, 2971385

Kapteyns F.J.W.M.

2 VB

     

Teven Jeugdklas

   

Wanda vd Runderkraal, 2935836

Geerts J.J.M.

1 U

Idol Lisa Marie vd Hatzruden, 2950520

Verweij I.Y.

2 U

Marieluca 't Hupke, 2965535

Willemsen & Mulder FDM & AT

3 U

     

Teven Openklas

   

Labarischa 't Hupke, 2935634

Willemsen & Mulder FDM & AT

3 U

 

 

Showuitslagen overzicht