Showuitslagen 2016

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst.

Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en doorgeeft.  Anders is het wachten tot we de uitslagen van de Raad v Beheer ontvangen en dat duurt meestal maanden.

Voor tentoonstellingsuitslagen is een Excel sheet beschikbaar waarop alle daarvoor in aanmerking komende honden van een show ingevuld kunnen worden. Dit is dan geschikt om in te lezen in ZooEasy en gemakkelijk op de website te plaatsen. Als Sandra Marijnissen op een show is verzorgt zij het, in andere gevallen kunnen de aanwezigen afspreken wie het regelt. Zonder goede melding kan het niet gepubliceerd worden. De Excel sheet kun je hier aanvragen.

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar: show uitslagen. Verbeteren we het snel.

Ook als je denkt dat iets fout is in de telling voor de showbokaal.

Gorichem, 18-12-2016, keurm. E.Wieldraaier

Jongste puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

HR 17415

P.E.E. van der Veken

B

1

 

Jeugdklasse reuen

 

 

 

 

 

Balou V.d. Ramshoven

NHSB 3019294

H. Schutz

ZG

1

 

Ons Orlan von den Hatzrüden

NHSB 3035965

C. Rondel

ZG

2

 

Tussenklasse reuen

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

1

RCAC/RCACIB

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

2

 

Gaucho V.d. Wilde Havana

NHSB 3003886

G. Bussink

ZG

3

 

Ultra Lucius Vorenus Adeptus Astartes

PKR.II 122020

E.E. Bogucka & Bogucka

ZG

4

 

Openklasse reuen

 

 

 

 

 

Humberto V.d. Lage Kroften

NHSB 2977855

L.J.W. Demaret

U

1

CAC/CACIB

Winston V.d. Runderkraal

NHSB 2935831

G. Onwezen

U

2

 

Jenairo-Justo V.h. Raquinco Hof

NHSB 2898776

I. Ruedisueli

ABS

 

 

Jongste puppyklasse teven

 

 

 

 

 

Fortuna V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

G.A.M. v.d. Wijgert & J.W.M. v.d. Wijgert

VB

1

Beste Jongste pup

Djazz V.h. Haverveld

NHSB 3051897

A.M.Th. Edelaar-Kraan & P.B. Edelaar

VB

2

 

Puppyklasse teven

 

 

 

 

 

Charming Flair V. 't IJzeroer

NHSB 3040098

L. Linssen & R. Baaten

VB

1

Beste pup

Djive V.d. Markenrichter

NHSB 3047721

J.J.A. Roelofsen

VB

2

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. v. Meeteren-Cramer

VB

3

 

Catteleya Cindy V. 't IJzeroer

NHSB 3040096

M.A.M. Bongers

VB

4

 

Jeugdklasse teven

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

RCAC Beste Jeugdhond

Java V.d. Leemlande

NHSB 3030620

C.H.A.M. Schuurmans-van Roosmalen

U

2

 

Britta V.d. Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

3

 

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F.B.J. Maassen & T. Maassen

ZG

4

 

Epona V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3006685

G.A.M. v.d. Wijgert & J.W.M. v.d. Wijgert

U

1

 

Ylke V.d. Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar

U

2

 

Ivana V. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

3

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M. Geboers

U

4

 

Hefrings Pride Mandy

NHSB 3058831

J. Geerts

ABS

 

 

Tussenklasse teven

 

 

 

 

 

Openklasse teven

 

 

 

 

 

Idol Lisa Marie von den Hatzrüden

NHSB 2950520

I.Y. Verweij

U

1

CAC/CACIB BOB 3e in groep 2

Djanti van het Haltersehof

NHSB 2976344

M. v. Ee

U

2

 

Labarrischa 't Hupke

NHSB 2935634

F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder

U

3

 

Cádiz of Jovi Rotts

NHSB 2961355

V.L. Heemskerk-Lourens & J.J. Heemskerk

U

4

 

Rexlinger Aziza

NHSB 2817651

J. Verwijmeren & J. v.d. Broek

U

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

ABS

 

 

Kimma kimbra von den Hatzrüden

NHSB 2983688

M.A.M. Bongers

ZG

 

 

Gebruikshondenklasse teven

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

 

Veteranenklasse teven

 

 

 

 

 

Roma V. Haysherak

NHSB 2720198

C.W. Thijssen

U

1

Beste Veteraan

Ter Waele Dapper

NHSB 2717934

C.W.E. Zandbergen

ABS

 

 


 

Winner A.dam 10-12-2016, keurm: Dhr. L. Quartel (NL)

Reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

Leonardo Kabri

Stamb. aangevr. Imp. (PL)

C.Th.J.M. Knippenborg

VB

1

Beste pup

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

VB

2

 

Game Boy Of The Gentle Rotts

NHSB 3043748

C. Olde

VB

3

 

Logan van Zopian

NHSB 3046286

H.V. Ooink

VB

4

 

Perro Hof Chao

Stamb. aangevr. Imp. (BE)

M.A.J. Wilke

B

 

 

Gigalo of the Gentle Rotts

NHSB 3043747

S. Marijnissen-Redegeld

VB

 

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

Beste jeugdhond JW'16

Youp v.d. Runderkraal

NHSB 3010395

H.H.M. Ruijten-v. Asten

ZG

2

 

Ter Waele Petter Phantom

NHSB 3014078

R. Grutter

G

 

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Cas Condor van de Sjans

NHSB 2999143

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

U

1

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

2

 

Trust In My Eyes War

COR A 15310-15/147

F. Calcev

U

3

 

Ayton van de Beukenlooi

NHSB 3001270

I. de Vries & A. Haisma

ZG

4

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

ZG

 

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Humberto van de Lage Kroften

NHSB 2977855

L.J.W. Demaret

U

1

CAC/CACIB/BOB W'16 7e erering

Myagi Of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

2

RCAC/RCACIB

Chezzies Gee Star

NHSB 2979100

R. Scheenstra

U

3

 

Diovanni of the Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

U

4

 

Argon vom Hause Real

LOI 14165622

A. Remiddi

abs

 

 

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein

U

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

 

 

Nacho v. Moserbear

NHSB 2979117

A. Cornelis

U

 

 

Jenairo-Justo v.h. Raquinco Hof

NHSB 2898776

I. Ruedisueli

ZG

 

 

Westgrow’s Kayak

NHSB 2987409

R. Cornelissen

ZG

 

 

Reuen Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Zuma’s Original

SE27150/2011

J.J. Jonsson

U

1

 

Teven Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Phenna van ‘t Mehubehof

LOSH 1178849

C. Goovaerts

VB

1

Beste jongste pup

Fortuna van de Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

G.A.M van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

B

2

 

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

Stamb. aangevr. Imp. (ES)

E. Hegeman Adriaansz

VB

1

 

Girl of the Gentle Rotts

NHSB 3043751

T.J.O. Olde

VB

2

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. van Meeteren-Cramer

B

3

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

abs

 

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Nayara Nanouk von den Hatzruden

NHSB 3032450

F.B.J. Maassen & T. Maassen

U

1

JW'16

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

2

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

C. Zandbergen

U

3

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

4

 

Raya van Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

ZG

 

 

Usra van het Wederzicht

NHSB 3021656

H.M. van Eekert-de Groen

ZG

 

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

ZG

 

 

Westgrow’s Noël

NHSB 3028822

A. Bleumink

ZG

 

 

Java van de Leemlande

NHSB 3030620

C.H.A.M. Schuurmans van Roosmalen

ZG

 

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Oxana ‘t Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M Geboers

U

1

CAC/CACIB W'16

I’m Kensi vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. v. Erp-v. Poelgeest

U

2

 

Hydra vom Koenigsforst

NHSB 3017291

C. Zandbergen

U

3

 

Ylke van de Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar

U

4

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

 

 

Hella van Meijl op Zeven

NHSB 2996537

W.J.M. Peters

U

 

 

Epona van de Vijf Gehuchten

NHSB 3006685

G.A.M van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

ZG

 

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Dempsy van Meijl op Zeven

NHSB 2898173

W. Peters

U

1

RCAC/RCACIB

June-Coco v.h. Beemdenpark

NHSB 2968786

A. Deenen

U

2

 

Oxana von der Leuchtenbrucke

NHSB 3048283

M. Lodeweges

U

3

 

Hanne Rose van de Lage Kroften

NHSB 2977858

L.J.W. Demaret

U

4

 

Labarrischa ‘t Hupke

NHSB 2935634

F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder

U

 

 

Marieluca ‘t Hupke

NHSB 2965535

F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder

U

 

 

Noita vom Dunvanhof

NHSB 2939140

W. Witteveen

ZG

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

ZG

 

 

Daniek Anoa of the Gentle Rotts

NHSB 2980942

S. Marijnissen-Redegeld

ZG

 

 

Teven Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

C. Zandbergen

U

1

Beste Gebruikshond

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

2

 

Teven Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Channel Catani

NHSB 2926646

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

 

Xella v.d. Runderkraal

NHSB 2971385

F.J.W.M. Kapteijns

U

2

 

Teven Veteranenklasse

 

 

 

 

 

Ter Waele Dapper

NHSB 2717934

C. Zandbergen

U

1

Beste Veteraan VW'16

Roma van Haysherak

NHSB 2720198

C.W. Thijssen

U

2

 


 

Bleiswijk 6-11-2016, keurm. P. Harding

Babyklasse reuen          
Wagner Vom Haus Zschammer in aanvraag A.de Ruijter-van Nimwegen, J.J.M. de Ruijter VB 1  
Puppyklasse reuen          
Ons Orlan Von Den Hatzruden NHSB 3035965 C. Rondel-Honing, D.E. Rondel VB 1  
Minaelea's Floki KC AT01130403 R.D. Taylor, D. Taylor VB 2  
Gangster of the Gentle NHSB 3043744 S. Marijnissen-Redegeld VB 3  
Tussenklasse reuen          
Hefrings Pride One At a Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker U 1  
Openklasse reuen          
Winston v.d. Runderkraal NHSB 2935831 G. Onwezen U 1 res. CAC, res CACIB
Heros Rafa van Zopian NHSB 2970066 R. Klein en Klein U 2  
Don Mikey van het Haltershof NHSB 2976341 F. Littooy ZG 3  
Humberto van de Lage Kroften NHSB 2977855 L.J.W. Demaret ZG 4  
Cor Snor van 't Hagerbrook NHSB 2836065 A. de Ruijter-van Nimwegen ZG    
Myagi of Voyagerrotts NHSB 2961443 R. Mangold ZG    
Gebruikshondenklasse reuen          
Beatelke Mako NHSB 2916538 M. Montes Klaver ZG 1  
Kampioensklasse          
Minaelea's Black Mambo KC AL04333101 R.D. Taylor, D. Taylor U 1 CAC CACIB BOB
Babyklasse teven          
Lilly van Zopian NHSB 3035970 C.W. Thijssen VB 1  
Puppyklasse tevenVB          
Ons Orsea von den Hatzruden NHSB 3035970 D.J. Companje-Hoeben, J.A. Companje 1 Beste Pup
Gentle of the Gentle Rotts NHSB 3043753 M. Tjepkema   2  
Jeugdklasse teven          
Fairythale of the Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-Spijker U 1 res. CAC Beste jeugdhond
Java van de Leemlande   C. Schuurmans U 2  
Britta van de Ramshovenn NHSB 3019298 A. Brugman U 3  
Gorgeous Vravolu in aanvraag C. de Boever, K. Janssens U 4  
Villa Blackandtan Barbie NHSB 3007434 S.R.T. van Munster U    
Nayara Nanouk von denHatzruden NHSB 3032450 F.B.J. Maassen, T. Maassen ZG    
Faith of the Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong ZG    
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen, H. Wessels ZG    
Tussenklasse teven          
Ivana van Zopian NHSB 29935554 C.W. Thijssen U 1 CAC CACIB Beste teef
Oxana 't Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M. Geboers ZG 2  
Hydra vom Königsforst NHSB 3017291 K.I.&E. Zandbergen ZG 3  
Openklassen teven          
Idol Lisa Marie von den Hatzruden NHSB 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven, I.Y. Verweij U 1 res. CACIB
Labarrischa 't Hupke NHSB 2935634 F.D.M. Willemsen. A.T. Mulder U 2  
Marieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen. A.T. Mulder U 3  
Noita vom Dunvanhof NHSB 2939140 W. Witteveen ZG 4  
Djanti van het Haltersehof NHSB 2976344 M. van Ee, M.R. de Veth ZG    
Daniek Anoa of the Gentle Rotts NHSB 2980942 S. Marijnissen-Redegeld ZG    
Veteranenklasse teven          
Ter Waele Dapper NHSB 2717934 K.I.&E. Zandbergen U 1 Beste Veteraan

 

Bleiswijk 5-11-2016, keurm. W. Güllix

Jeugdklasse reuen          
Ter Waele Petter Phantom NHSB 3014078 R. Grutter ZG 2  
Unno V.h. Wederzicht NHSB 3013981 W.J. Schoor U 1 RCAC
Tussenklasse reuen          
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen U 1 RCACIB
Hefrings Pride One at a Time NHSB 3034297 A. Sanders-spijker U 2  
Openklasse reuen          
Hamlet Butch Von Den Hatzruden NHSB 2922175 J. van Ittersum U 1 CAC/CACIB Beste reu BOB
Humberto V.d Lage Kroften NHSB 2977855 L.J.W. Demaret ZG 2  
Jongste puppyklasse teven          
Djive V.d. Markenrichter NHSB 3047721 J.J.A. Roelofsen VB 1  
Jeugdklasse teven          
Usra V.h. Wederzicht NHSB 3021656 H. van Eekert-De Groen NTB    
Hazell V.'t Olde Nest NHSB 3014331 M.A. Huiskamp U    
Burga V.d. Ramshoven NHSB 3019301 L. van Will U    
Nayara Nanouk Von Den Hatzruden NHSB 3032450 F. Maassen U 1  
Ter Waele Pitch NHSB 3014080 C.W.E. Zandbergen ZG    
Raya Vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen U 3  
Britta V.d. Ramshoven NHSB 3019298 A. Brugman U 4  
Epona V.d. Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. van Wijgert U    
Fairytale Of The Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-spijker U    
Tussenklasse teven          
Ylke V.d. Runderkraal NHSB 3010401 L. Langelaar U 1 CAC/CACIB Beste teef
Missouri Marni Von Den Hatzruden NHSB 2999756 J. Carnas NTB    
Openklasse teven          
Noita Vom Dunvanhof NHSB 2939140 W. Witteveen U 1 RCAC/RCACIB
Cádiz Of Jovi Rotts NHSB 2961355 V.L. Heemskerk-lourens NTB    
Idol Lisa Marie Von Den Hatzruden NHSB 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven U 2  
Nina Vom Dunvanhof NHSB 2939136 M.G.P. Michorius ABS    
Gebruikshondenklasse teven          
Ter Waele Helder NHSB 2839517 C.W.E. Zandbergen U 1  
Veteranenklasse teven          
Ter Waele Dapper NHSB 2717934 C.W.E. Zandbergen U 1  

 

Leuven 30-10-2016, keurm. A. Czeglédi (HU)

Reuen Tussenklasse          
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen ZG 3  
Reuen Openklasse          
Kiaro Kizar von den Hatzrüden NHSB 2983685 M. Janssen U 1 CAC/CACIB BOB
Teven Openklasse          
Idol Lisa Marie von den Hatzrüden NHSB 2950520 I. Verweij U 1 CAC/CACIB BOS
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1 Beste gebruikshond

 

Zwolle, 3-10-2016 keurm E.Feuz

Reuen tussenklas          
Hefrings Pride One at a Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker U 1 res. CAC/CACIB
Reuen openklas          
Hamlet Butch von den Hatzruden NHSB 2922175 J. van Ittersum U 1 CAC/CACIB, Beste Reu, Beste van het Ras
Winston van de Runderkraal NHSB 2935831 G. Onwezen U 2  
Teven jonste puppyklas          
Lilly van Zopian NHSB 3046291 C. Thijssen VB 1 Beste Baby van het Ras
Kimbola's Magic Daytona NHSB 3041406 A. Kleine-Zwiep VB 2  
Teven puppyklas          
Nayara Nanouk von den Hatzruden NHSB 3032450 F.B.J. Maassen VB 1 Beste Pup van het Ras
Teven jeugdklas          
Hazell van 't Olde Nest NHSB 3014331 M.A. Huiskamp U 1 CAC, Beste Teef
Villa Blackandtan Barbie NHSB 3007434 S.R.T. van Munster U 2  
Faith of the Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong U 3  
Fairytale of the Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-Spijker U 4  
Epona van de Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. van de Wijgert-van der pas U    
I'm Kensi vom Erpenstein NSHB 3001387 A. van Erp-van Poelgeest ZG    
Just Taboo vom Erpenstein NHSB 3019584 S. Erenstein ZG    
Ylke van de Runderkraal NHSB 3010401 L. Langelaar ZG    
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen ZG    
Teven tussenklas          
Ivana van Zopian NHSB 2993554 C. Thijssen U 1 res.CACIB
Teven openklas          
Noita vom Dunvanhof NHSB 2939140 W. Witteveen U 1 CACIB, res. CAC
Idol Lisa Marie von den Hatzruden NHSB 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven U 2  
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E. Kruglak Disk.  

 

Zwolle, 2-10-2016, keurm F.Zijdenbos-Jansen

Jeugdklasse reuen          
Ayton van de Beukenlooi NHSB 3001270 L. de Vries U 1  
Reuen tussenklas          
Cas Condor van de Sjans NHSB 2999143 C.P.J. Meester U 1 res. CAC/CACIB
Reuen openklas          
Hamlet Butch von den Hatzruden NHSB 2922175 J. van Ittersum U 1 CAC/CACIB, Beste Reu, Beste van het Ras
Pride Blackpearl Noran NHSB 2978180 H.C.G. van Geelkerken U 2  
Teven jongste puppyklas          
Dutch Onyx Keyara NHSB 3042052 J.Souman-Jongerman B 1  
Teven puppyklas          
Ons Ona von den Hatzruden NHSB 3035971 F.P. Munnik VB 1 Beste Pup van het Ras
Teven jeugdklas          
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen U 1  
Epona van de Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. van de Wijgert-van der pas U 2  
Faith of the Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong U 3  
Bélize Loni von der Leibrucke NHSB 3018605 W.J. Brands ZG 4  
I'm Kensi vom Erpenstein NHSB 3001387 A. van Erp-van Poelgeest ZG    
Usra van het Wederzicht NHSB 3021656 H.M. van Eekert ZG    
Ylke van de Runderkraal NHSB 3010401 L. Langelaar ZG    
Teven tussenklas          
Mississipi Moya von den Hatzruden NHSB 2999757 J. Roelofsen U 1  
Kimma Kimbra von den Hatzruden NHSB 2809267 M.A.M. Bongers U 2  
Teven openklas          
Noita vom Dunvanhof NHSB 2939140 W. Witteveen U 1 CAC/CACIB, Beste Teef
Xella van de Runderkraal NHSB 2971385 F. Kapteijns U 2 res. CAC/CACIB
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E. Kruglak U 3  
Idol Lisa Marie von den Hatzruden NHSB 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven U 4  
Nina vom Dunvanhof NHSB 2939136 M. Michorius ZG    

 

Maastricht 25-9-2019, keurm. N. Timmermans-Kadenko

Reuen Jeugdklasse          
H. Schutz NHSB 3019294 Balou van de Ramshoven U 1 RCAC Benelux jeugdkampioen
Reuen Openklasse          
J-W. Demaret NHSB 2977855 Humberto van de Lage Kroften U 1 CAC/CACIB BOS Benelux winner
H. van de Nobelen& T. Steeman NHSB 2966227 Beer van het Brabants Eind U 2 RCACIB
S. Marijnissen-Redegeld NHSB 2980938 Diovanni of the Gentle Rotts ZG 3  
Teven Puppyklasse          
C. Schuurmans NHSB 3030620 Java van de Leemlande VB 1 Beste pup
F. & T. Maassen NHSB 3032450 Nayara Nanouk von den Hatzrüden VB 2  
Teven Jeugdklasse          
A. Brugman NHSB 3019298 Britta van de Ramshoven U 1 RCAC Benelux jeugdkampioen, Beste jeugdhond
A. v. Erp-v. Poelgeest & R. v. Erp NHSB 3001387 I'm Kensi v. Erpenstein U 2  
L. Langelaar NHSB 3010401 Ylke van de Runderkraal U 3  
Teven Tussenklasse          
J.Geboers LOSH 1157712 Oxana 't Hupke U 1  
W.J.M. Peters NHSB 2996537 Hella v Meijl op Zeven U 2  
A. Brugman NHSB 2981463 Anouk van de Ramshoven U 3  
Teven Openklasse          
E.A. Kruglak NHSB 2980499 Dutch Onyx Heidi U 1 CAC/CACIB BOB Benelux winster
F.J.W.M. Kapteijns NHSB 2971385 Xella v.d. Runderkraal U 2 RCACIB
S. Marijnissen-Redegeld NHSB 2980942 Daniek Anoa of the Gentle Rotts ZG 3  
F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder NHSB 2965535 Marieluca 't Hupke ZG 4  
I. Verweij NHSB 2950520 Idol Lisa Marie von den Hatzrüden ZG    
Teven Gebruikshondenklasse          
E.A. Kruglak NHSB 2909957 Dutch Onyx Delta U 1 Beste gebruikshond

 

Maastricht 24-9-216, keurm. E. Kuleshova

Reuen Jongste Puppenklasse          
Game Boy of the Gentle Rotts NHSB 3043748 C. Olde VB 1 Beste jongste pup
Diesel van het Brabants Eind NHSB 3040579 L. Sanders - v.Enckevort & P.v.Enckevort VB 2  
Reuen Puppyklasse          
Samuraj v. Haus Drazic JR 73549 RW D. Drazic VB 1 Beste pup
Prinz van Kampshof LOSH 1175593 M. Steegmans VB 2  
Reuen Tussenklasse          
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen U 1  
Ultra Lucius Vorenus Adeptus Astartes PKRII 122020 AW Bogucki & EE Bogucka U 2  
Reuen Openklasse          
Beer van het Brabants Eind NHSB 2966227 H. van de Nobelen& T. Steeman U 1 RCAC/RCACIB
Winston v.d. Runderkraal NHSB 2935831 G. Onwezen U 2  
Humberto van de Lage Kroften NHSB 2977855 J-W. Demaret ZG 3  
Reuen Kampioensklasse          
Medal of Honor Hades LOF 84918 L. Vailler U 1 CAC/CACIB BOS
Teven Jongste Puppenklasse          
Girl of the Gentle Rotts NHSB 3043751 T.J. Olde VB 1  
Teven Jeugdklasse          
I'm Kensi v. Erpenstein NHSB 3001387 A. v. Erp-v. Poelgeest & R. v. Erp U 1 Beste jeugdhond
Britta van de Ramshoven NHSB 3019298 A. Brugman U 2  
Rita v. Hause Edelstein aangevraagd C. de Boever & K. Janssens U 3  
Teven Tussenklasse          
Holly Tess IJsven NHSB 2982477 P. Kuijken U 1  
Anouk van de Ramshoven NHSB 2981463 A. Brugman U 2  
Teven Openklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1 CAC/CACIB BOB, 3e in erering
Idol Lisa Marie von den Hatzrüden NHSB 2950520 I. Verweij U 2  
Van Xavancilla Jara LOSH 108950 P. Verbeek - van Dalen ZG 3  
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1 RCAC/RCACIB Beste gebruikshond

 

Luxemburg 11-9-2016, keurm. E. Hellmann

Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 2 Res.CACL
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1 CACL/CACIB/BOS

 

Rotterdam 4-9-2016, keurm.: Dhr. S. Wesseltoft (DK)

Reuen puppyklasse          
Heavy's Just Perfectly Jake NHSB 3027670 C. v.d. Velde B 1  
Reuen jeugdklasse          
Roki v. Hause Edelstein aangevraagd C. de Boever & K. Janssens U 1  
Hefrings Pride Oh My God LOSH 1161780 E. v. Gerwen & M. Boeijen disq    
Reuen tussenklasse          
Hefrings Pride One At A Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker U 1 RCAC/RCACIB
Chezzies Gee Star NHSB 2979100 R. Scheenstra U 2  
Mex v. Hause Edelstein HR 17039RW C. de Boever & K. Janssens disq    
Reuen openklasse          
Humberto van de Lage Kroften NHSB 2977855 J-W. Demaret U 1 CAC/CACIB BOB 6e in erering
Zahar iz Tverskogo Doma NHSB 2966369 H.A.J. Bak U 2  
Winston v.d. Runderkraal NHSB 2935831 G. Onwezen U 3  
Teven puppyklasse          
Jara v.d. Leemlande NHSB 3030620 C.H.A.M. Schuurmans-v.Roosmalen VB 1 Beste pup
Teven jeugdklasse          
Rita v. Hause Edelstein aangevraagd C. de Boever & K. Janssens U 1  
Fairytale of the Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-Spijker U 2  
I'm Kensi v. Erpenstein NHSB 3001387 A. v. Erp-v. Poelgeest & R. v. Erp U 3  
Faith of the Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong ZG 4  
Epona v.d. Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. v.d. Wijgert & J.W.M. v.d. Wijgert ZG    
Hefrings Pride Oh My Love NHSB 3039409 K. Devogel & R. Devogel ZG    
Teven tussenklasse          
Ivana v. Zopian NHSB 2993554 C.W. Thijssen U 1  
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 2  
Oxana 't Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M. Geboers U 3  
Chezzies Handsome NHSB 2993275 E. Hegeman-Adriaansz U 4  
Amber v. Wimarina NHSB 2991839 W.J.M. Marijnissen disq    
Teven openklasse          
Hanne Rose van de Lage Kroften NHSB 2977858 J-W. Demaret U 1 CAC/CACIB
Ina v. Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 2  
Djanti v.h. Haltersehof NHSB 2976344 M. v. Ee & M.R. de Veth U 3  
Maieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder U 4  
Teven gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1 RCAC/RCACIB Beste gebruikshond

Rotterdam 3-9-2016 keurm. F.Beiboer

Reuen Puppyklasse          
Samuraj v. Hus Drazic JR 73549RW D. Drazic VB 1 beste pup
Reuen Jeugdklasse          
Roki v. Hause Edelstein Aangevraagd C. de Boever & K. Janssens ZG 1  
Reuen Tussenklasse          
Hefrings Pride One At A Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker U 1  
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen ZG 2  
Mex v. Hause Edelstein HR 17039RW C. de Boever & K. Janssens G    
Reuen Openklasse          
Humberto van de Lage Kroften NHSB 2977855 J-W. Demaret U 1 CAC/CACIB BOB
Atlas v. Grossental NHSB 2982819 E.C. Pijfers-Gruter U 2 RCAC/RCACIB
Zahar iz Tverskogo Doma NHSB 2966369 H.A.J. Bak U 3  
Teven Jeugdklasse          
I'm Kensi v. Erpenstein NHSB 3001387 A. v. Erp-v. Poelgeest & R. v. Erp U 1  
Fairytale of the Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-Spijker ZG 2  
Faith of the Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong ZG 3  
Hefrings Pride Oh My Love NHSB 3039409 K. Devogel & R. Devogel ZG 4  
Epona v.d. Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. v.d. Wijgert & J.W.M. v.d. Wijgert ZG    
Usra v.h. Wederzicht NHSB 3021656 H. v. Eekert-de Groen ZG    
Rita v. Hause Edelstein Aangevraagd C. de Boever & K. Janssens ZG    
Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1 CAC/CACIB Beste teef
Amber v. Wimarina NHSB 2991839 W.J.M. Marijnissen G    
Teven Openklasse          
Nina v. Dunvanhof NHSB 2939136 M. Michorius U 1 RCAC/RCACIB
Hanne Rose van de Lage Kroften NHSB 2977858 J-W. Demaret U 2  
Xella v.d. Runderkraal NHSB 2971385 F.J.W.M. Kapteijns U 3  
Rexlinger Aziza NHSB 3008687 J. Verwijmeren & J. v.d. Broek U 4  
Ina v. Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U    
Teven gebruikshondenklas          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1 Beste gebruikshond

 

Klubsieger Dessau, 27 & 28-8-2016

Babyklasse reuen          
Diesel van het Brabants Eind NHSB 3040579 L. Sanders VB    
Quake vom Kümmelsee ADRK 128608 Montes Klaver + Shaw B    
Babyklasse teven          
Heizelwood Puma FI 26752/16 M. Montes Klaver VB 4  
Puppyklasse teven          
Java van de Leemlande NHSB 3030620 C. Schuurmans VB    
Jeugdklasse 1 reuen          
Chezzies Ice NHSB 3018534 E. Hegeman Adriaansz ZG    
Jeugdklasse 2 reuen          
Iceman vom Kümmelsee ADRK 126922 J. Thijssen & T. Amounarumit ZG    
Tussenklasse reuen          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U    
Ike vom Kümmelsee ADRK 126923 T. Amounarumit & J. Thijssen ZG    
Humberto van de Lage Kroften NHSB 2977855 J.W. Demaret U 7  
Tussenklasse teven          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 3  
Hanne Rose van de Lage Kroften NHSB 2977858 J.W. Demaret ZG    
Openklasse reuen          
Myagi of Voyager Rotts NHSB 2961443 R. Mangold U 7  
Beatelke Mako NHSB 2916538 M. Montes Klaver U 10  
Beer van het Brabants Eind NHSB 2966227 H. van de Nobelen ZG    
Openklasse teven          
Marieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen U    
Idol Lisa Marie von den Hatzruden NHSB 2950520 I. Y. Verweij ZG    
Labarrischa 't Hupke NHSB 2935634 F.D.M. Willemsen ZG    
Kampioensklasse reuen          
Jalo van Moserbear NHSB 2854273 J. Moser U    

 

Insbruck 14-8-2016, keurm. G. Bezzecchi (It)

Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 2 RCACA, RCACIB
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1  

 

Dortmund 7-8-2016, keurm. W. Walter

Babyklasse reu          
Quake v. Kummelsee in aanvraag Montes Klaver VB 3  
Babyklasse teef          
Heizelwood Puma in aanvraag Montes Klaver VB 2  
Jeugdklasse 1 reu          
Noah Jamie of Voyager Rotts NHSB 3021146 Denise Rietveld ZG 4  
Jeugdklasse 1 teef          
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 Roger Wiegers U 4  
Jeugdklasse 2 teef          
Hydra vom Königs Forst NHSB 3017291 Kiene Zandbergen U 3  
I'm Kensi vom Erpenstein NHSB 126814 Amanda van Erp-van Poelgeest ZG    
Tussenklasse reu          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U 1 CAC Ruhrgebiet Sieger
Tussenklasse teef          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 Elena Kruglak U 3  
Openklasse teef          
Fame-ovette van de Haorepos NHSB 2972208 Janny Thijssen U 4  
Openklasse reu          
Beatelke Mako NHSB 2916538 Montes Klaver U    
Gebruikshondenklasse          
Beatelke Macy NHSB 2976545 S. Marijnissen-Redegeld U 2  
Ter Waele Helder NHSB 2839517 Kiene Zandbergen ZG    

 

Dortmund 6-8-2016, keurm. R. Schmidt

Babyklasse reuen          
Quak v. Kummelsee in aanvraag Mario + Veerle Montes Klaver VB    
Babyklasse teef          
Heizelwood Puma in aanvraag Montes Klaver VB    
Tussenklasse reu          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U    
Openklasse reu          
Rexlinger Anakin NHSB 2988156 Montes Klaver U    

 

Cuxhaven, 24-7-2016, keurm. Prof.Dr. P Friedrich

Teven Jeugdklasse 1          
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 R. Wiegers U 3  
Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1 Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, beste teef Noordseekusten-Siegerin
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1 Anw.Dt.Ch.VDH

 

Luik, 23-7-2016, keurm. B. Shapiro

Reuen Tussenklasse          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U 1  
Reuen Openklasse          
Zahar iz Tverskogo Doma NHSB 2966369 H.A.J. Bak U 3  
Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1 RCAC RCACIB
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 1  
Teven Kampioensklasse          
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld U 2  

 

Lokeren 17-7-2016, keurm. B. Bosch

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

C. Wintermans & S. Huigen

ZG

2

 

Lio Lothar von den Hatzrüden

NHSB 2994195

I. Verweij

ZG

3

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Humberto van de Lage Kroften

NHSB 2977855

J-W. Demaret

U

1

RCAC

Nacho v. Moserbear

NHSB 2979117

A. Cornelis

U

2

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

 

Teven Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride Perfect Mandy

NHSB aangevraagd

J. Geerts

VB

1

beste baby

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F. & T. Maassen

VB

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Chezzies Handsome

NSHB 2993275

E. Hegeman-Adriaansz

U

1

beste jeugdhond

Ylke van de Runderkraal

NHSB 3010401

J. Geerts

U

3

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC BOB Lokerse winster

Beatelke Orca

NHSB 2982888

E. de Munnik

U

2

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Chezzies Extreme

NHSB 2933830

E. Hegeman-Adriaansz

U

1

RCAC

Balou

NHSB 2961433

P. Geerts

U

2

 

Idol Lisa Marie vond den Hatzruden

NSHB 2950520

I. Verweij

U

3

 

Xintha van de Runderkraal

NHSB 2971386

Van Woensel-Croons

U

4

 

Teven Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

beste werkhond


 

Rehburg, 10-7-2016, keuirm. U. Petermann

Teven jeugdklas          
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 Roger Wiegers U 4  
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen ZG    

 

Koln, 26-6-2016, keurm. W. Walter

Reuen Jeugdklasse          
Ter Waele Petter Phantom NHSB 3014078 R. & L. Grutter G    
Teven Jeugdklasse          
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 R. Wiegers V 1 JCAC VDH Domschau Jugendsieger
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen ZG 2  
Hydra vom Köningsforst NHSB 3017291 K. Zandbergen ZG 2  
Ter Waele Pitch NHSB 3014080 K. Zandbergen G    
Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1 CAC VDH
Fame-Ovette van de Haorepos NHSB 2972208 J. Thijssen U 2 RES CAC VDH
Reuen Openklasse          
Ide Bauke vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen ZG 4  
Noan van Brixenburg NHSB 2929455 M. Mullenders ZG    
Teven Openklasse          
Eyka von Alhambra ADRK 123319 R. Wiegers ZG    
Teven Gebruikshondenklasse          
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E.A. Kruglak U 3  
Ter Waele Dapper NHSB 2717934 K. Zandbergen ZG    
Reuen kampioensklasse          
Jalo van Moserbear NHSB 2854273 J. Moser U 1 CAC VDH

 

Den Bosch 19-6-2016, keurm. W.J.M.Peters

Jongste puppyklas reuen          
Rox in aanvraag im BE J. Langelaar VB 1 Beste baby
No Way Noland von Den Hatzruden NSHB 3032448 J. E. Kant VB 2  
Archos van het Nieuw Smeenk NHSB 3030489 F. De Ruiter VB 3  
Puppyklas reuen          
Roki vom Hause Edelstein LOSH in aanvraag C. De Boever VB 1  
Jeugdklasse reuen          
Olex t Hupke NSHB 3014408 J.J. Kok U 1 JCAC
Hefrings Pride Oh My God LOSH 1161780 E. Van Gerwin U 2  
Halvar van Meijl op Zeven NSHB 2996532 A.A. Louwerse U 3  
Chezzies Ice NSHB 3018534 D. Hegeman U 4  
Hefrings Pride one At a Time NSHB 3034297 A. Sanders-Spijker ZG    
Hefrins Pride One Treu Thing NSHB 3034304 S. Huigen ZG    
Minnesota Max von den Hatzruden NSHB 2999752 M. Rietman ZG    
Youp vd Runderkraal NSHB 3010395 H.H.M. Ruijten-van Asten ZG    
Bongo Tujuh v.d. Brabanderkes NSHB 3013806 W.Westhuis G    
Tussenklasse reuen          
Humberto vd Lage Kroften NSHB 2977855 J.W.Demaret U 1 RCAC/CACIB
Harley v Meijl op Zeven NSHB 2996534 N. Poelen ZG 2  
Openklas reuen          
Myagi Of Voyager Rotts NSHB 2961443 R. Mangold U 1  
Beer vh Brabants Eind NSHB 2966227 H. Van de Nobelen U 2  
Kampioensklasse reuen          
Django vom Schloss Winter NSHB 2858261 J. Van der Velden U 1 CAC/CACIB BOB
Medal of Honor Hades LOF 84918 L. Vailler U 2  
Jongste puppyklas teven          
Naughty Nusa vond den Hatzruden NSHB 3032452 I. Verweij VB 1  
Java van de Leemlande NSHB 3030620 C.H.A.M. Schuurmans VB 2  
Puppyklas teven          
Fabulous Bluf v.d. Binding NSHB 3021087 S.Oomen VB 1 Beste pup
Usra van het Wederzicht NSHB 3021656 H.M. Van Eekert-de Groen VB 2  
Jeugdklasse teven          
Ivana v Zopian NSHB 2993554 C.W. Thijssen U 1 JCAC Best Jeugd
oxana t Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M. Geboers U 2  
Amber Wimarina NSHB 2991839 W.J.M Marijnissen U 3  
I'm Kensi vom Erpenstein NSHB 3001387 A.van Erp-van Poelgeest ZG 4  
Chezzies Handsome NSHB 2993275 E. Hegeman-Adriaansz ZG    
Ayla vd Nitanhoeve NSHB 2998888 H.H.M. Ruijten-van Asten ZG    
Montana maggy von den Hatzruden NSHB 2999755 J.E. Kant ZG    
Epona van de Vijf Gehuchten NSHB 3006685 G.A.M. Van de Wijgert ZG    
Hefrings Pride Oh My Love NSHB 3039409 K. De Vogel G    
Tussenklasse teven          
Xella vd Runderkraal NSHB 2971385 F.J.W.M Kapteijns U 1 CAC/CACIB
Dutch Onyx Heidi NSHB 2980499 E. Kruglak U 2 RCAC/CACIB
J'adore NSHB 2992816 J.E. Kant U 3  
Openklas teven          
Hanka LOF 84900/11972 C. Duconge U 1  
Chezzies Extreme NSHB 2933830 E. Hegeman-Adriaansz U 2  
Marieluca t Hupke NSHB 2965535 F.D.M. Willemsen U 3  
Ina v Moserbear NSHB 2842361 W.J.M Marijnissen U 4  
Labarrischa t Hupke NSHB 2935634 F.D.M. Willemsen ZG    
Idol Lisa Marie vond den Hatzruden NSHB 2950520 I. Verweij ZG    
Iduna von Maulwurfsgrille NSHB 2956860 A.d. Ossterveen-Molhoek ZG    

 

Uden 18-6-2016 keurm.R. Douma

Jongste puppyklas          
No Way Nolan von der Hatzrüden NHSB 3032448 J.E. Kant VB 1 Beste pup
Jeugdklasse reuen          
Hefrings Pride One At a Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker U 1 RCAC
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen ZG 2  
Lio Lothar von den Hatzrüden NHSB 2994195 I. Verweij ZG 3  
Olex 't Hupke NHSB 3014408 J.J. Kok ZG 4  
Tussenklasse reuen          
Humberto van de Lage Kroften NHSB 2977855 J-W. Demaret U 1 RCACIB
Kampioensklasse reuen          
Medal of Honor Hades LOF 84918 L. Vailler U 1 CAC/CACIB
Jongste puppyklasse teven          
Naughty Nysa von den Hatzrüden NHSB 3032452 I. Verweij VB 1  
Puppyklasse teven          
Demi vom Grossental NHSB 3040689 E.C. Pijfers-Gruter VB 1  
Jeugdklasse teven          
Chezzies Handsome NHSB 2993275 E. Hegeman-Adriaansz U 1 JCAC Beste jeugdhond
I'm Kensi vom Erpenstein NHSB 3001387 A. van Erp-Poelgeest U 2  
Ivana van Zopian NHSB 2993554 C.W. Thijssen ZG 3  
Ayla v.d. Nithanhoeve NHSB 2998888 H.H.M. Ruijten-v. Asten ZG 4  
Montana Maggy von der Hatzrüden NHSB 2999755 J.E. Kant ZG    
Epona van de Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. van de Wijgert ZG    
Ymke v.d. Runderkraal NHSB 3010399 G. Onwezen G    
Amber v. Wimarina NHSB 2991839 W.J.M. Marijnissen Disq    
Tussenklasse teven          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E. Kruglak U 1  
J'adore NHSB 2992816 J.E. Kant U 2  
Openklasse teven          
Channel Catani NHSB 2926646 E.C. Pijfers-Gruter U 1 CAC/CACIB BOB
Ina Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen U 2 RCAC/RCACIB
Hanka LOF 84900/11792 C. Duconge U 3  
Idol Lisa Marie von den Hatzrüden NHSB 2950520 I. Verweij U 4  
Ayka vom Hause Waldblick NHSB 2972541 F.J.A. Pennings ZG    
Holly Tess IJsven NHSB 2982477 P. Kuijken ZG    

 

Tilburg, 5-6-2016, keurm: De Wilde

Babyklasse reuen          
Rox in aanvraag J.D. Langelaar VB 1 Beste Baby 5e in erering
No Way Nolan von den Hatzrüden NHSB 3032448 J.E. Kant B.    
Puppyklasse reuen          
Chezzies Ice NHSB 3018534 D. Hegeman VB 1 Beste Pup
           
Hefrings Pride One at a Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker ZG 1  
Lio Lothar von den Hatzrüden NHSB 2994195 I.Y. Verweij ZG 2  
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen G    
Openklasse reuen          
Banjer van de Markenrichter NHSB 2906307 H. Bolmer U 1 CAC-CACIB
Myagi of Voyager Rotts NHSB 2961443 R. Mangold U 2  
Gebruiksklasse reuen          
Camp von der Mattesburg ADRK 119744 S. Bejatovic U 1 res. CAC- CACIB
Babyklasse teven          
Java van de Leemlande NHSB 3030620 C.H.A.M. Schuurmans VB 1  
Naughty Nysa von den Hatzrüden NHSB 3032452 I.Y. Verweij B 2  
Nayara Nanouk von den Hatzrüden NHSB 3032450 F.B.J. Maassen WB    
Puppyklasse teven          
Usra van het Wederzicht NHSB 3021656 H.M. van Eekert-de Groen B 1  
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen B 2  
Jeugdklasse teven          
Chezzies Handsome NHSB 2993275 E. Hegeman Adriaansz U 1 JCAC
Angie vom Hause Rottzila NHSB 3013053 I. Spooren U 2  
Epona van de Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. van de Wijgert U 3  
Ylke van de Runderkraal NHSB 3010401 L. Langelaar U 4  
Ivana van Zopian NHSB 2993554 C.W. Thijsen ZG    
Oxana 't Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M. Geboers ZG    
Montana Maggy von denHatzrüden NHSB 2999755 J.E. Kant ZG    
Hefrings Pride Oh My Love NHSB 3039409 K. Devogel ZG    
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 R. Wiegers ZG    
Tussenklasse teven          
Xella van de Runderkraal NHSB 2971385 F.J.W.M. Kapteijns U 1 res. CAC-CACIB
Daniek Anoa of the Gentle Rotts NHSB 2980942 S. Marijnissen-Redegeld U 2  
Jádore NHSB 2992816 J.E. Kant U 3  
Raya dei Cavalieri Dell'Apocalisse NHSB 2995539 W.J. Brands U 4  
Xena van de Runderkraal NHSB 2971384 J.J.M. Geerts ZG    
Beatelke Orca NHSB 2982888 E. de Munnik ZG    
Openklasse teven          
Alpha of the Gentle Rotts NHSB 2879260 S. Marijnissen-Redegeld U 1 CAC-CACIB, BOB
Marieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen U 2  
Idol Lisa Marie von den Hartzrüden NHSB 2950520 M.Y. Verweij-Bokhoven U 3  
Labarrischa 't Hupke NHSB 2935634 F.D.M. Willemsen ZG 4  
Chezzies Fanilla NHSB 2959055 A.T. van der Waals ZG    

 

Lommel, 4-6-2016, keurm. D. Mamontov

Reuen Jeugdklasse          
Entertainerof the Gentle Rotts NHSB 3011501 S. Knetemann ZG 2  
Reuen Openklasse          
Zahar iz Tverskogo Doma NHSB 2966369 H.A.J. Bak U 2  
Teven Jeugdklasse          
Oxana 't Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M.Geboers ZG 1  
Teven Tussenklasse          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1 RCAC

 

Denemarken clubsieger 1-1-2016

Keurmeester: U. Nomis          
Babyklasse reuen          
Gigalo of the Gentle Rotts NHSB 3043747 S. Marijnissen-Redegeld VB 1 Beste Baby RKD Junior vinder
Puppyklasse teven          
Heizelwood Puma FI 26752/16 M. Montes Klaver VB 1 Beste Pup
Keurmeester N. Window          
Tussenklasse reuen          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U 1  
Openklasse reuen          
Rexlinger Anakin NHSB M. Montes Klaver ZG    
Werkhondenklasse          
Beatelke Mako NHSB 2916538 M. Montes Klaver U 1 CAC Danisch Klubsieger, Danisch Auslandsieger, Best working dog
Tussenklasse teven          
Daniek Anoa of the Gentle Rotts NHSB 2980942 S. Marijnissen-Redegeld U 1 Danisch Auslandsieger
Openklasse teven          
Rexlinger Aziza NHSB 3008687 J. Verwijmeren, J. v/d Broek U 2  
Djanti van het Haltersehof NHSB 2976344 M. van Ee ZG    

 

Ratingen ADRK show, 28-5-2016

Babyklasse Reuen          
Castor v.d. Schleperkamp NHSB 3026049 E.G.N. Kasterman VB 1  
Puppyklasse Reuen          
Chezzies Ice NHSB 3018534 D. Hegeman VB    
Babyklasse teven          
Cupra v.d. Scheperkamp NHSB 3026050 E.G.N. Kasterman VB    
Puppyklasse teven          
Demi vom Grossen Tal NHSB 3040689 E.C. Pijfers-Gruter VB    
Tussenklasse reuen          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U 1  
Openklasse reuen          
Myagi of Voyager Rotts NHSB 2961443 Robin Mangold U    
Kampioensklasse reuen          
Jalo v. Moserbear NHSB 2854273 J. Moser U    
Jeugdklasse 2 teven          
Hydra vom Köningsforst NHSB 3017291 Kiene Zandbergen ZG    
Tussenklasse teven          
Daniek Anoa of the Gentle Rotts NHSB 2980942 S. Marijnissen-Redegeld U    
Openklasse teven          
Chezzies Extreme NHSB 2933830 E. Hegeman Adriaansz U 4  
Gebruiksklasse teven          
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld U    

 

22-5-2016 Norwegian Klubsieger, keurm.  H. Weiler

Teven openklas          
Rexlinger Aziza NHSB 3008687 J. Verwijmeren & J. vd Broek U 1 1BTK Ausland klubsierin BOB
           
keurmeester Toni Spindler          
Reuen jeugdklas          
Royal Creek Mack NHSB 3001731 J. Verwijmeren U 2  

 

21-5-2016 Scandinavian Klubsieger, keurm.  T. Spindler

Teven openklas          
Rexlinger Aziza NHSB 3008687 J. Verwijmeren & J. vd Broek U 1 CK 2BTK
Reuen jeugdklas          
           
keurmeester Helmut Weiler          
Royal Creek Mack NHSB 3001731 J. Verwijmeren U 4  
Reuen gebruikshondenklas          
Beatelke Ike, 2817651 NHSB 2817651 J. Verwijmeren U 1 CK CERT 1BHK BIM

 

Wieze, 15-5-2016 keurm. E.Haapaniemi

Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 NHSB 2966369 Bak H.A.J. U 1 Beste reu CAC & CACIB Beste vh Ras

 

Kampioenschap Clubmatch, 6-5-2016

Reuen jongste puppyklas, keurmeester W.J.M. Peters      
Castor V.d. Scheperkamp NHSB 3026049 E.G.N. Kastermans VB 1  
           
Reuen puppyklas, keurmeester, keurmeester W.J.M. Peters    
Lutor do Pazo do Espino LOE 2286756 M. Mikel Pikabea VB 1  
Chezzies Ice NHSB 3018534 D. Hegeman VB 2  
Arlos de Laurydastaffs CHIP 941000018744071 F. Romera Lopaz VB 3  
Noah Jamie Of Voyager Rotts NHSB 3021146 D.L. Rietveld VB 4  
Rex Vom Dunvanhof NHSB 3018900 M. Tiebout VB    
Roki vom Hause Edelstein HR 17159 K. De Boever - Janssens VB    
           
Jeugdklas reuen, keurmeester W.J.M. Peters      
Zwerch vom Amtsbach ADRK 126882 G. Feiler U 1  
Iwan Sarah V.'t Tichelkamp NHSB 3000837 T. Wijma U 2  
Uno Is Rojaus Slenio AS 0904109 R. Chaffe U 3  
Asko Earl Antonius JR 728464 L.& S. Latinovic U 4  
Gaucho V.d. Wilde Havana NHSB 3003886 G. Bussink U    
Odin Van Hof Ter Cammen NHSB 3032287 C.W. Weijer U    
Brutus Earl Antonius JR 729212 P. Bakota U    
Hefrings Pride Oh my God LOSH 1161780 E.& A. v. Gerven U    
Heavy's Incredible Hummer NHSB 3012854 N. Dingenouts ZG    
Andor V.d. Lage Wetering NHSB 2987936 G.M. Souman ZG    
Hefrings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen ZG    
Lio Lothar Von Den Hatzrüden NHSB 2994195 I.Y. Verweij ZG    
Hefrings Pride One at a Time NHSB 3034297 A. Sanders-spijker ZG    
Ivor Bas Vom Erpenstein NHSB 3001384 E.J. Hiemstra - Karsten ZG    
Rougeau Stanley AS 023550101 R. Chaffe ZG    
Royal Creek Mack NHSB 3001731 J. Verwijmeren ZG    
Royal Creek Dodge NHSB 3001732 G.J. van Es ZG    
Bhudda Vom Nyeboxwoude NHSB 3014060 J. Molenaar     Geen kwalificatie
           
Tussenklas reuen, keurmeester P. Pujals Prat      
Chezzies Gee Star NHSB 2979100 R. Scheenstra U 1  
Jerry del Norte LOE 2056858 G. Alvarez Cuesta U 2  
Humberto V.d Lage Kroften NHSB 2977855 L.J.W. Demaret U 3  
Beer V.h. Brabants Eind NHSB 2966227 H. v/d Nobelen U 4  
Carl de Breogan LOE 2218871 E. Diaz U    
Chuck-Connor V.d. Markenrichter NHSB 2977785 H. Ehrenhard U    
Heavy's Gandalf The Great NHSB 2975099 R. Mendes ZG    
Pantyo Vom Dunvanhof NHSB 2975040 J. Hoeksema ZG    
Heros Rafa V. Zopian NHSB 2970066 R. Klein ZG    
Nacho V. Moserbear NHSB 2979117 A. Cornelis ZG    
           
Openklas reuen , keurmeester W.J.M. Peters      
Banjer V.d. Markenrichter NHSB 2906307 H. Bolmer U 1  
Gero King of the East LOE 2229280 A. Rodriguez Martinez U 2  
Neo de Breogan LOE 2217575 E. Siaz Anders U 3  
Myagi Of Voyager Rotts NHSB 2961443 R. Mangold U 4  
Ide Bauke Vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen U   Winnaar UV bokaal
Torro Of The Fancy Rott's NHSB 2946349 G. v/d Heijden U    
Motjo V. Brixenburg NHSB 2962043 B.P.F.A. de Kleijn U    
Harry del Norte LOE 2188952 G. Alvarez Cuesta U    
Hefrings Pride Mahoney NHSB 2963448 M. Boeijen U    
Heavy's Cooper NHSB 2892569 S. van Bank ZG    
Pride Blackpearl Noran NHSB 2978180 C. van Geelkerken ZG    
Hamlet Butch Von Den Hatzrüden NHSB 2922175 J. van Ittersum ZG    
Winston van de Runderkraal NHSB 2935831 G. Onwezen ZG    
Beau Spinae Rotts NHSB 2878846 K. Karelse ZG    
           
Fokkersklas reuen keurmeester P. Pujals Prat      
Diovanni Of The Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U 1  
Ayk Loni Von Der Leibrücke NHSB 2950681 H. Hilbink ZG 2  
Athos V.d. Ramshoven NHSB 2981461 A. Brugman     Teruggetrokken
           
Gebruikshondenklas reuen, keurmeester P. Pujals Prat      
Camp Von Der Mattesburg ADRK 119744 S. Betjaovic U 1 Beste reu Beste vh Ras CAC
Dutch Onyx Baron NHSB 2820270 E.A. Kruglak U 2  
           
           
Kampioensklas reuen, keurmeester P. Pujals Prat      
Jalo V. Moserbear NHSB 2854273 J.Moser U 1 Reserve CAC
Django Vom Schloss Winter NHSB 2858261 A.H.P vd Velden U 2  
           
           
           
Jongste puppyklas teven, keurmeester Y. Bekkers      
Just Ask Grace SE 11420/2016 G. Mulhall VB 1  
Cupra V.d. Scheperkamp NHSB 3026050 E.G.N. Kastermans VB 2  
Just Ask Gala SE 11416/2016 G. Mulhall VB 3  
Chipie Vom Nyeboxwoude NHSB 3024555 J. Oost     Teruggetrokken
           
Puppyklas teven, keurmeester Y. Bekkers      
Lil'Sha-Am Sur La Voie De La Reconnaissance LOF2ROT92305/0 F. Arnoux VB 1 Beste pup
Faith Of The Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong VB 2  
Just Taboo Vom Erpenstein NHSB 3019584 S. Erenstein VB 3  
Fairytale Of The Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-Spijker VB 4  
Yedi V. Neerlands Kraal NHSB 3017430 H.C.J. van Steijn B    
Katia do Pazo do Espino LOE 2283387 M. Mikel Pikabea B    
Chezzies Ilaysa NHSB 3018539 L. de Wit B    
Usra V.h. Wederzicht NHSB 3021656 H. van Eekert-De Groen B    
Raya Vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen VB    
Rita vom Hause Edelstein HR 17183 K. De Boever - Janssens VB    
           
           
Jeugdklas teven, keurmeester Y. Bekkers      
Jane del Norte LOE 2056848 G. Alvarez Cuesta U 1 Beste jeugdhond
Iva of Nicolas Lion JR 7320227 E. Diaz U 2  
Rougeau Hattie AS 01581203 R. Chaffe U 3  
Akita Earl Antonius JR 728470 L.& S. Latinovic U 4  
Katt V. Brixenburg NHSB 2998962 P.J.C. Schraven U    
Ivana V. Zopian NHSB 2993554 C.W. Thijssen U    
Ayla V.d. Nithanhoeve NHSB 2998888 H.H.M. Ruijten-van Asten U    
I'm Kensi Vom Erpenstein NHSB 3001387 A. van Erp-van Poelgeest U    
Ymke V.d. Runderkraal NHSB 3010399 G. Onwezen ZG    
Ylke V.d. Runderkraal NHSB 3010401 L. Langelaar ZG    
Mississipi Moya Von Den Hatzrüden NHSB 2999757 M.A.M. Bongers ZG    
Heavy's Indira NHSB 3012855 J. Verwijmeren ZG    
Bellah Vom Nyeboxwoude NHSB 3014063 J. Oost G    
Hefrings Pride Oh my Love NHSB 3039409 K. Devogel G    
Abby V.d. Lage Wetering NHSB 2987940 A. Vledder G    
Hydra Vom Königsforst NHSB 3017291 C.W.E. Zandbergen     Teruggetrokken
           
Tussenklas teven, keurmeester P. Pujals Prat      
Hanne Rose V.d Lage Kroften NHSB 2977858 L.J.W. Demaret U 1  
Rexlinger Aziza NHSB 3008687 J. Verwijmeren U 2  
Arena Rogan Lend JR 727101 P. Kesic U 3  
Xella V.d. Runderkraal NHSB 2971385 F.J.W.M. Kapteijns U 4  
Dido V.d Binding NHSB 2969475 J. Keizer U    
Raya Dei Cavalieri Dell' Apocalisse NHSB 2995539 W. Brands U    
Djanti V.h. Haltersehof NHSB 2976344 M. van Ee U    
TK's Queen Lafifah AS 0902673 R. Chaffe U    
Beatelke Odessa NHSB 2982883 W. Heij ZG    
Kimma Kimbra Von Den Hatzrüden NHSB 2983688 M.A.M. Bongers ZG    
Angel Vom Nyeboxwoude NHSB 2976378 J. Oost ZG    
           
Openklas teven, keurmeester Y. Bekkers      
Arzadon A-Cappella APO 902058 G. Mulhall U 1 Reserve CAC
Rougeau Jackie AQ 04235908 R. Chaffe U 2  
Noita Vom Dunvanhof NHSB 2939140 W.J. Kraats-Lamers U 3  
Mega vom Hause Edelstein NHSB 2939037 R. Mangold U 4  
Josi Gräfin Von Den Hatzrüden NHSB 2958226 M.M.M. Jansen ZG    
Rebel Of The Fancy Rott's NHSB 2872248 P.H.M. v/d Ven U    
Heavy's Forever Pepita NHSB 2961244 C.H.C. van Dijk U    
Enja Vom Hause Kamp NHSB 2934737 L.A. Haak U    
Hope Vom Erpenstein NHSB 2937149 O. van Pel ZG    
Ayla Loni Von Der Leibrücke NHSB 2950687 J.W. Reitsema ZG    
Marieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen ZG    
Cayenne V.h. Haltersehof NHSB 2922995 M. van Ee ZG    
           
           
Fokkersklas teven, keurmeester P. Pujals Prat      
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak U 1  
Chezzies Extreme NHSB 2933830 E. Hegeman U 2  
Anouk V.d. Ramshoven NHSB 2981463 A. Brugman U 3  
June-Coco V.h. Beemdenpark NHSB 2968786 J.H.J.M. Deenen U 4  
Bellamy Loni Von Der Leibrücke NHSB 3018602 W.J. Brands U    
Bélize Loni Von Der Leibrücke NHSB 3018605 W.J. Brands U    
Daniek Anoa Of The Gentle Rotts NHSB 2980942 S. Marijnissen-Redegeld ZG    
Kuma V. Brixenburg NHSB 2998966 P.M.M. Martens ZG    
Djillz V.h. Haltersehof NHSB 2976343 M. van Ee     Teruggetrokken
           
Gebruikshondenklas teven, keurmeester P. Pujals Prat      
Woki Dark Force LOE 2174996 M. Mikel Pikabea U 1  
Amber-Hera V.d. Sjans NHSB 2849932 J.A.T. Koelewijn U 2  
Ter Waele Dapper NHSB 2717934 C.W.E. Zandbergen ZG 3  
           
Teven Kampioensklas, keurmeester P. Pujals Prat      
Erika del Norte LOE 2170531 G. Alvarez Cuesta U 1 Beste teef. Kampioen CAC
Hefrings Pride Moonshine Myla NHSB 2959809 R. Devogel U 2  
Beatelke Macy NHSB 2916545 S. Marijnissen-Redegeld U 3  
Voice V.d. Runderkraal NHSB 2900319 S.H.M. Thoonen-Kuiper U 4  
Bixkor de Txurroke LOE 2213591 M. Mikel Pikabea ZG    
Hotlips Honey Von Den Hatzrüden NHSB 2922177 M.Y. Verweij-Bokhoven     Teruggetroken
           
           
Teven Veteranenklas, keurmeester Y. Bekkers      
Roma Van Haysherak NHSB 2720198 C.W. Thijssen U 1 Beste veteraan

 

Arnhem, Joe Kat show 5-5-2016

Reuen jeugdklas          
Hefrings Pride Oh My God LOSH 1161780 M. Boeijen U 1  
Reuen tussenklas          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld U 1 CAC
Reuen openklas          
Cor Snor van 't Hagerbrook NHSB 2836065 A. de Ruijter-van Nimwegen U 1 res CAC
Atlas vom Grossen Tal NHSB 2982819 E.C. Pijfers-Gruter U 2  
Pride Blackpearl Noran NHSB 2978180 I. van Geelkerken U 3  
Hefrings Pride Mahoney NHSB 2963448 M. Boeijen ZG 4  
Teven jeugdklas          
Ylke van de Runderkraal NHSB 3010401 S. Langelaar-Vosmeer ZG 1  
Extra of the Gentle Rotts NHSB 3011505 S. Marijnissen-Redegeld ZG 2  
Teven tussenklas          
Daniek Anoa of the Gentle Rotts NHSB 2980942 S. Marijnissen-Redgeld U 1 res CAC
Beatelke Odessa (Orsa) NHSB 2982883 W. Heij ZG 2  
Teven openklas          
Channel Catani NHSB 2926646 E.C. Pijfers-Gruter U 1 CAC, BOB 2e van alle rassen
Gina delle Nuove Corti NHSB2929654 A. de Ruijter-van Nimwegen ZG 2  
Abby van de Westello NHSB 2964360 A. van der Kemp ZG 3  

 

Kylltal, 1-5-2016 keurm: H. Weiler

Teven tussenklas          
Fame-Ovette van de Haorepos NHSB 2972208 J. Thijssen U 1 CAC VDH, RES CAC ADRK
           
Teven Jeugdklasse          
Gina van de Haorepos NHSB 2987540 J. Thijssen U 1 JCAC VDH & ADRK
           
Teven gebruikshondenklas          
Ter Waele Oda NHSB 2970782 C.W.E.Zandbergen U 1  

 

Dordmund 1-5-2016 keurm; H. Weiler

Teven tussenklas          
Fame-Ovette van de Haorepos NHSB 2972208 J. Thijssen U 2 Res. CAC VDH
           
Teven Jeugdklasse          
Gina van de Haorepos NHSB 2987540 J. Thijssen U 3  

 

Lingen, 23-4-2016 keurm. I. Onstenk-Schenk

Reuen openklas          
Ide Bauke Vom Dunvanhof NHSB 2871363 W. Witteveen U 1  
Teven Jongste puppyklas          
Raya vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen VB 1  

 

Utrecht, keurm. G vd Bosch

Reuen puppyklas          
Unno v.h. Wederzicht NHSB 3013981 W.J. Schoor 1 VB Beste pup
Reuen jeugdklas          
Heflings Pride One at a Time NHSB 3034297 A. Sanders-Spijker 1 U  
Heflings Pride One True Thing NHSB 3034304 S. Huigen 2 U  
Cas Condor v.d. Sjans NHSB 2999143 P.J. Meester 3 U  
Memphis Mace v.d. Hatzruden NHSB 2999754 E. van Dijk 4 ZG  
Amadeus v.d. Beukenlooi NHSB 3001276 H.B.E. van der Heijden-Nijman   ZG  
Elliot v. Rümlich's Hof NHSB 2988624 A. van Summeren   ZG  
Hefrings Pride Oh My God LOSH 1161780 M. Boeijen   ZG  
Reuen tussenklas          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld 1 U CAC-CACIB, BOB, 5de in de erering
Athos v.d. Ramshoven NHSB2981461 A. Brugman 2 ZG  
Atlas vom Grossen Tal NHSB 2982819 E.C. Pijfers-Gruter 3 ZG  
Reuen openklas          
Cor Snor van 't Hagerbrook NHSB 2836065 A. de Ruijter-van Nimwegen 1 U res. CAC-res CACIB
Myagi of Voyager Rotts NHSB 2961443 R. Mangold 2 U  
Hefrings Pride Mahoney NHSB 2963448 M. Boeijen 3 U  
Teven jonste puppyklas          
Fairytale of the Gentle Rotts NHSB 3022946 A. Sanders-Spijker 1 VB Beste Baby
Usra v.h. Wederzicht NHSB 3021656 H.M. van Eekert 2 VB  
Faith of the Gentle Rotts NHSB 3022945 S. de Jong 3 VB  
Teven puppyklas          
Utta v.h. Wederzicht NHSB 3013986 F. Kapteijns 1 VB  
Unique v.h. Wederzicht NHSB 3013983 F. Kapteijns 2 VB  
Teven jeugdklas          
Oxana 't Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M.Geboers 1 U res CAC
I'm Kensi vom Erpenstein NHSB 3001387 A.van Erp-van Poelgeest 2 U  
Cigi v.h. Brabants Eind NHSB 3002120 H.J.A. van de Nobelen 3 U  
Adina v.d. Beukenlooi NHSB 3001277 H.B.E. van der Heijden-Nijman 4 U  
Ylke v.d. Runderkraal NHSB 3010401 L. Langelaar   U  
Montana Maggy v.d. Hatzruden NHSB 2999755 J.E. Kant   U  
Missouri Marni v.d. Hatzruden NHSB 2999756 J. Carnas   ZG  
Ymke v.d. Runderkraal NHSB3010399 G. Onwezen   ZG  
Epona v.d. Vijf Gehuchten NHSB 3006685 G.A.M. van de Wijgert-van der Pas   ZG  
Mississipi Moya v.d. Hatzruden NHSB 2829918 M.A.M. Bongers   ZG  
Ivana van Zopian NHSB 2993554 C. Thijssen   ZG  
Adelbrecht v.d. Beukenlooi NHSB 3001278 H.B.E. van der Heijden-Nijman   ZG  
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 R. Wiegers   ZG  
Extra of the Gentle Rotts NHSB 3011505 S. Marijnissen-Redegeld   ZG  
Esta v. Rúmlich's Hof NHSB 2988630 A. van Summeren   G  
Teven tussenklas          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E. Kruglak 1 U CAC-CACIB
Xella v.d. Runderkraal NHSB 2971385 F. Kapteijns 2 U res. CACIB
Noitha-Bonnie v.d. Heksenloake NHSB 2973303 F. te Kronnie 3 U  
Kimma Kimbra v.d. Hatzruden NHSB 2809267 M.A.M. Bongers 4 U  
Narah-Nandia vom Haus Fgm NHSB 2985862 I 't Hoen-Ruedisueli   ZG  
Teven openklas          
Marieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen 1 U  
Gina Delle Nuove Corti NHSB 2929654 A. de Ruijter-van Nimwegen 2 U  
Labarrischa 't Hupke NHSB 2935634 F.D.M. Willemsen 3 ZG  
Hope vom Erpenstein NHSB 2937149 O. van Pel 4 ZG  
Mabel v.d. Broekse Polder NHSB 2937635 C.D.J. de Laat   ZG  

 

Genk, 3-4-2016, keurm. K.M.P Bailey

Reuen jeugdklas          
Lio Lothar vd Hatzruden NHSB 2994195 Verweij I.Y. 2 U  
Reuen tussenklas          
Kiaro Kizar vd Hatzruden NHSB 2983685 Janssen M. 1 U  
Reuen openklas          
Zahar iz TverskogoDoma NHSB 2966369 Bak H.A.J. 2 U  
Reuen gebruikshondenklass          
Dutch Onyx Baron NHSB 28202770 Kruglak E.A. 2 U  
Reuen kampioensklas          
Django v Schloss Winter NHSB 2858261 Velden A.H.P. vd 1 U Res CAC/CACIB
Teven puppyklas          
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 R.Wiegers 1 VB Beste pup
Teven tussenklas          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 Kruglak E.A. 1 U Res. CAC/CACIB

 

Luxemburg, 26-3-2016, keurm. Dirk Spruyt.

Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak 1 U CAC

 

Leiden/Hazerswoude, keurm.D.J. Baars

Reuen jeugdklas          
Diovanni of the Gentle Rotts NHSB 2980938 S. Marijnissen-Redegeld 1 U Res. CAC
Athos Van De Ramshoven NHSB 2981461 A. Brugman 2 U  
Hefrings-Pride One True Thing LOSH 1155420 S.A.P.M Huigen 3 ZG  
Cas Condor v.d. Sjans NHSB 2999143 A. Meester-Choufour   ZG  
           
Reuen tussenklas          
Beer Van 't Brabants Eind NHSB 2966227 H.J.A. van de Nobelen, T. Steeman 1 ZG  
           
Reuen openklas          
Jalo v. Moserbear NHSB 2854273 J. Moser 1 U CAC, CACIB, Beste reu, BOB
Branco Van Het Haverveld NHSB 2872806 A.M.T. Edelaar-Kraan, P.B. Edelaar 2 U  
Cor Snor van 't Hagerbrook NHSB 2836065 A. de Ruijter-van Nimwegen 3 ZG  
Luis Von Den Golan-hohen ADRK 125069 U. Oestermann-Hugo 4 ZG  
           
Teven puppyklas          
Raya Vom Dunvanhof NHSB 3018905 W. Witteveen, H. Wessels 1 VB  
           
Teven jeugdklas          
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E.A. Kruglak, H.J. van der Sluis 1 U CAC, Beste teef
Ivana Van Zopian NHSB 2993554 C.W. Thijssen 2 U  
Cigi Van Het Brabants Eind NHSB 3002120 H.J/A. van de Nobelen 3 ZG  
Oxana 't Hupke LOSH 1157712 J.T.A.M. Geboers 4 ZG  
Epona van de Vijf Gehuchten NHSB 3006658 G.A.M. v.d. Wijgert, J.W.M. v.d.Wijgert   ZG  
Missouri Marni von den Hatzrüden NHSB 2999756 J. Carnas, J. Carnas_van der Have   ZG  
Amber v Wimarina NHSB 2991839 W.J.M. Marijnissen   G  
           
Teven tussenklas          
Cádiz of Jovi Rotts NHSB 2961355 V.L. Heemskerk-Lourens, J.J. Heemskerk 1 U  
Noitha-bonnie v.d. Heksenloake NHSB 2973303 D. Vruggink 2 ZG  
           
Teven openklas          
Marieluca 't Hupke NHSB 2965535 F.D.M. Willemsen, A.T. Mulder 1 U Res. CAC, CACIB
Ina v Moserbear NHSB 2842361 W.J.M. Marijnissen 2 U  
Labarrischa 't Hupke NHSB 2935634 F.D.M. Willemsen, A.T. Mulder 3 U  
Gina Delle Nuove Corti NHSB 2929654 A. de Ruijter-van Nimwegen, J.J.M. de Ruijter 4 ZG  
           
Teven gebruikshondenklas          
Ter Waele Dapper NHSB 2717934 K. Zandbergen 1 U  

 

Genk, keurmeester C. Delmar

Jongste puppyklass reuen      
Chezzies Ice NHSB 3018534 E. Hegeman 2 VB  
Kampioensklas reuen          
Chezzies Duracel NHSB 2869319 E. Hegeman 1 U CAC/CACIB Beste reu BOB
Puppyklas teven          
Axy vom Hause Rottzilla NHSB 3013051 R. Wiegers 1 VB Beste pup
Jeugdklas teven          
Cigi van het Brabants Eind NHSB 3002120 H. v Nobelen 2 U  
Dutch Onyx Heidi NHSB 2980499 E. Kruglak 1 U Beste jeugdhond
Gebruikshondenklas teven      
Dutch Onyx Delta NHSB 2909957 E. Kruglak 1 U CAC/CACIB Beste werkhond

 

Groningen 5-3-2016, keurmeester Dhr J. Bond

Reuen Jongstepuppyklas        
Chezzies Ice E. Hegeman Adriaansz VB 1  
         
Reuen jeugdklas        
Kiaro Kizar Von Den Hatzruden M. Jansen U 1 Res. CAC
Frisko Vom Norderdiek G.M. Wichmann U 2  
Amadeus V.d. Beukenlooi H.B.E. van der Heijden-Nijman U 3  
Ayton Van De Beukenlooi I. de Vries U 4  
Ivor Bas Vom Erpenstein E.J. Hiemstra-Karsten U    
Diovanni of the Gentle Rotts S. Marijnissen-Redegeld U    
Athos Van De Ramshoven A. Brugman U    
Jónar Elmo Von Maulwurfsgrille L. Nauta ZG    
Iwan Sarah V.t. Tichelkamp T. Wijma ZG    
Chezzies Gee Star R. Scheenstra ZG    
         
Reuen Tussenklas        
Esco Vom Norderdiek G.M. Wichmann U 1 Res. CACIB
         
Reuen openklas        
Zahar iz Tverskogodoma H. Bak U 1 CAC CACIB Beste reu BOB
Jalo V. Moserbear J. Moser U 2  
Ide Bauke Vom Dunvanhof W. Witteveen U 3  
         
Reuen veteranenklas        
Just Ask Pontus E. Hegeman Adriaansz ZG 1  
         
Teven jongste puppyklas        
Just Taboo Vom Erpenstein S. Erenstein VB 1 Beste Baby
Fairytale of the Gentle Rotts A. Sanders-Spijker VB 2  
Raya Vom Dunvanhof W. Witteveen VB 3  
Faith of the Gentle Rotts S. de Jong VB 4  
Chezzies Ibiza A. Dijkstra DIS    
         
Teven puppyklas        
Extra of the Gentle Rotts S. Marijnissen-Redegeld VB 1 Beste Pup
         
Teven jeugdklas        
Adelbrecht V.d. Beukenlooi H.B.E. van der Heijden-Nijman U 1 Beste Jeugd
Adina V.d. Beukenlooi H.B.E. van der Heijden-Nijman U 2  
Dutch Onyx Heidi E. Kruglak U 3  
Chezzies Handsome E. Hegeman Adriaansz U 4  
Amber V Wimarina W. Marijnissen U    
         
Teven tussenklas        
Iduna Von Maulwurfsgrille A.D. Oosterveen-Molhoek U 1 Res. CAC, Res CACIB
Josi Grävin Von Den Hatzruden M. Jansen U 2  
         
Teven openklas        
Ina V. Moserbear W. Marijnissen U 2  
Ayla Loni Von Der Leibrücke J.W. Reitsema U 1 CAC CACIB Beste teef
         
Teven gebruikshondenklas        
Dutch Onyx Delta E. Kruglak U 1  
         
Teven veteranenklas        
Chezzies American Biloxi E. Hegeman Adriaansz ZG 1  

Mouscron, 30 Januari 2016 keurm. S. Kelveri-Philippou

Reuen Openklas    
Zahar iz Tverskogo Doma, 2966369 Bak H.A.J. 2 U
     
Teven Jonge hondenklas    
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Deenen & Dor J.H.J.M. 3 U
     
Teven Openklas    
June‑Chanel vh Beemdenpark, 2968787 Deenen & Dor J.H.J.M. 2 U



 

Eindhoven, 24-1-2016, keurm. J. Schepers

Reuen Jongste Puppyklas    
Diesel Tujuh vd Brabanderkes, 3013807 Lipzig Y. van 1 VB Beste jongste pup
Chezzies Ice, 3018534 Hegeman D. 2 VB
     
Reuen Puppyklas    
Hefrings Pride Oh my God, AANVR11 Boeijen 1 VB Beste pup
Youp vd Runderkraal, 3010395 Ruijten‑v Asten H. v 2 VB
     
Reuen Jeugdklas    
Athos vd Ramshoven, 2981461 Brugman A.& M. 1 U Jeugd CAC
Westgrow's Kayak, 2987409 Cornelissen R. 2 U
Olex 't Hupke, 3014408 Kok J. 3 U
Halvar v Meijl op Zeven, 2996532 Louwerse A. 4 U
Kiaro Kizar vd Hatzruden, 2983685 Janssen M. U
Harley v Meijl op Zeven, 2996534 Poelen N.W.J. ZG
Diovanni of the Gentle Rotts, 2980938 Marijnissen‑Redegeld S. ZG
     
Reuen Jonge hondenklas    
Beer vh Brabants Eind, 2966227 Nobelen H.J.A. vd 1 U
Pride Black Pearl Noran, 2978180 Geelkerken C.W.M. 2 U
Rexlinger Anakin, 2988156 Montes Klaver M.& V. 3 ZG
     
Reuen Openklas    
Prince v Haus Drazic, JR89855 Dragoslav D. 1 U CAC + CACIB beste reu
Hefrings Pride Mahoney, 2963448 Boeijen 2 U res.CAC + res. CACIB
Winston vd Runderkraal, 2935831 Onwezen E.A. 3 U
Cor Snor v.'t Hagerbrook, 2836065 Ruijter‑v Nimwegen L. de 4 ZG
     
Teven jongste Puppyklas    
Unique vh Wederzicht, 3013983 Kapteyns F.J.W.M. 1 VB
Amore vh Busselke, 3017814 Thoonnen-Kuiper S. 2 VB
     
Teven Puppyklas    
Exenia of the Gentle Rotts, 3011503 Munnik E. de 1 VB
Epona Vijf Gehuchten, 3006685 Wijgert J.W.M. vd 2 VB
     
Teven Jeugdklas    
Cigi vh Brabants Eind, 3002120 Nobelen H.J.A. vd 1 U Jeugd CAC
Anouk vd Ramshoven, 2981463 Brugman A.& M. 2 U
Amber van Wimarina, 2991839 Marijnissen W.J.M. 3 U
Chezzies Handsome, 2993275 Hegeman‑Adriaansz E. 4 U
Ayla vd Nithanhoeve, 2998888 Ruijten‑v Asten H. v U
Oxana 't Hupke, 1157712 Geboers J.T.A.M. ZG
Easy vd Binding, 2989772 Ploegmakers M.H.T. ZG
Hella v Meijl op Zeven, 2996537 Peters W.J.M. ZG
     
Teven Jonge hondenklas    
Xella vd Runderkraal, 2971385 Kapteyns F.J.W.M. 1 U res.CAC + res.CACIB
Devil vd Binding, 2969479 Ploegmakers M.H.T. 2 U
J'adore, 2992816 Kant J.E. 3 U
Ayka v Hause Waldblick, 2972541 Pennings F.J.A. 4 U
     
Teven Openklas    
Marieluca 't Hupke, 2965535 Willemsen & Mulder FDM & AT 1 U CAC + CACIB beste teef en vh Ras
Gina Delle Nuove Corti, 2929654 Ruijter‑v Nimwegen L. de 2 U
Labarischa 't Hupke, 2935634 Willemsen & Mulder FDM & AT 3 U
Coco Chanel van Zopian, 2820839 Thijssen C.W. 4 U
Xenia vd Alten Festung, 2935406 Marijnissen‑Redegeld S. U
Ina v Moserbear, 2842361 Marijnissen W.J.M. ZG
Mabel vd Broekse Polder, 2937635 Laat J.C.A. de ZG
     
Teven Gebruikshondenklas    
Amber‑Hera vd Sjans, 2849932 Koelewijn J.A.T. 1 U
     
Teven Veteranen klas    
Chezzies Biloxi, 2686120 Hegeman‑Adriaansz E. 1 U beste veteraan

Turnhout 10-1-2016, Keurmeester G. Verlinden

Jongste puppyklas    
Heavy's Incredible Hummer3012854 N.Dingenouts 2 VB
     
Jeugdklas reuen    
Kiaro Kizar von den Hatzruden, 2983685 M.Janssen 1U JCAC BOS
Zidane Marmes Hof,2998732 M.Rietdijk 3 ZG
     
Tussenklas reuen    
J-lo Jaffir von den Hatzruden, 2958216 I.Y.Verweij 1 U CAC/CACIB
     
Jeugdklas teven    
Oxana 't Hupke,LOSH 1157712 J.Geboers 1U JCAC Beste teef BOB
     
Tussenklas teven    
June‑Coco vh Beemdenpark, 2968786 Dor-Deenen J.H.J.M. 1 U Res CAC & res.CACIB
Nenah van Hof ter Cammen,2978399 M.Rietdijk 2 ZG
     
Openklas teven    
Idol Lisa Marie von den Hatzruden,2950520 M.Y.Verweij-Bokhoven 1U CAC & CACIB
June-Chanel vh Beemdenpark, 298787 Deenen & Dor J.H.J.M. 3ZG
Showuitslagen overzicht