Showuitslagen 2017

Van alle CAC tentoonstellingen in Nederland worden alle uitslagen geplaatst.

Van tentoonstellingen in het buitenland alleen als de eigenaar lid is van de NRC.

Ze worden zo snel mogelijk op de site geplaatst maar daarvoor is het noodzakelijk dat iemand ze netjes noteert en doorgeeft.  Anders is het wachten tot we de uitslagen van de Raad v Beheer ontvangen en dat duurt meestal maanden.

Voor tentoonstellingsuitslagen is een Excel sheet beschikbaar waarop alle daarvoor in aanmerking komende honden van een show ingevuld kunnen worden. Dit is dan geschikt om in te lezen in ZooEasy en gemakkelijk op de website te plaatsen. Het beste kun je op de show even overleggen wie het regelt.  Met een beetje goede wil hoeft iedereen het maar één per jaar te doen en helpen we allemaal een beetje mee om het gepubliceerd te krijgen. Zonder goede melding kan het niet gepubliceerd worden. De Excel sheet kun je hier aanvragen.

Het is belangrijk dat alle uitslagen van een show op één formulier ingevuld worden, precies zoals aangegeven, anders kan het niet ingelezen worden.

Zie je een foutje op de site? Tegen niemand zeggen. Wel mailen naar:   show uitslagen. Verbeteren we het snel.

Ook als je denkt dat iets fout is in de telling voor de showbokaal.

Tussenstand showbokaal 2017 na Bleiswijk

Reuen

 

 

Puntentelling voor de showbokaal

Beer van 't Brabants Eind

72

 

U = 2 punten

Hefrings Pride One True Thing

51

 

ZG = 1 punt

Leroy v. Zopian

51

 

1e = 4 punten

Pride Blackpearl Noran

47

 

2e = 3 punten

Dutch Onyx Merlin

26

 

3e = 2 punten

 

 

 

4e = 1 punt

Teven

 

 

Beste reu/teef = 5 punten Res=3 punten

Britta vd Ramshoven

127

 

Beste reu en teef clubmatch 5 punt extra

Cigi vh Brabants Eind

82

 

Het kan dus dat er op 1 show 3 keer punten verdiend worden die opgeteld worden.

Ivana v. Zopian

78

 

Villa Blackandtan Barbie

60

 

Controleer zelf de punten van je eigen hond regelmatig. Bij twijfel aan de juistheid graag hier een mailtje naar toe sturen.

Lilly V. Zopian

39

 

Gorinchem, 17-12-2017, keurm: G.vd Bosch

Reuen jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Emperor Dexter van de Markenrichter

NHSB 3091018

E.Steinbuch & V. Dor

VB

1

beste jongste pup

Hapy van de Vijf Gehuchten

NHSB 3092709

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

VB

2

 

Reuen puppyklasse

 

 

 

 

 

Asian Dubarriesch

NHSB 3087725

F.D.M. Willemsen & A Mulder

VB

1

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Aaron van de Runderkraal

NHSB 3069379

J. van Winkel & B de Goede

U

1

CAC jeugdhond

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

C.W.M. v. Geelkerken & I. v. Geelkerken

U

2

 

Reuen Tussenklasse

 

 

 

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

J.T.A.M. Geboers

U

1

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. v. Houten

U

2

 

Reuen openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 2983681

A. Sanders-Spijker

U

1

CACIB BOB

Heros Rafa v. Zopian

NHSB 2970066

S. Klein

U

2

res. CAC CACIB

Keyon Kalu vd Hatzruden

NHSB 2983681

G.A.W.M. Knipping

U

3

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. v Geelkerken

U

4

 

Teven jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Gaia van de Vijf Gehuchten

NHSB 3092337

G.A.M. vd Wijgert & J.W.M. vd Wijgert

VB

1

 

Teven puppyklas

 

 

 

 

 

Unique vd Zonnemare

NHSB 3079170

A. vd Berg

VB

1

beste pup

Kelin vd Leemlande

NHSB 3083731

C.H.A.M. vd Leemlande

VB

2

 

Amy vd Lenterotts

NHSB 3086271

G. v. Lent

VB

4

 

Ajana Aischa Dubarriesch

NHSB 3087729

F.D.M. Willemsen & A, Mulder

VB

3

 

Teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

Ivy v Brixemburg

NHSB 3051108

S. de Jong & P. Martens

U

1

CAC jeugd

Chezzies Kiss

NHSB 3056205

A. Sanders-Spijker

U

2

 

Jola van Meijl op Zeven

NHSB 3055652

R. Bouwmeester

U

3

 

Bloesem

NHSB 3050928

I.B. Vos

U

4

 

Patronus v Moserbear

NHSB 3058540

G. v Lent

U

 

 

Aicha Rotts vd Quadriga

NHSB 3071405

J. v Oers

ZG

 

 

Amber vd Runderkraal

NHSB 3074656

G. Onwezen

ZG

 

 

Teven tussenklasse

 

 

 

 

 

Lilly v. Zopian NJK

NHSB 3046291

C.W. Thijsen

U

1

res. Cac CACIB

Chasrming Flair v 't ijzeroer

NHSB 3040098

L. Linssen & R Baaten

U

2

 

Djive vd Markenrichter

NHSB 3047721

J,J.A. Roelofsen

U

3

 

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

U

1

res. CACIB

Cigi v h Brabants Eind

NHSB 3002120

H.J.A. vd Nobelen

U

2

 

Amsterdam Hollandcup, 8-12-2017, keurm: V v Raamsdonk

Reuen jongste puppy

 

 

 

 

 

Mackson v. Zopian

NHSB 3086813

E.Nagel

VB

1

 

Reuen jeugdklas

 

 

 

 

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter

ZG

1

 

Atos Mr. Buky

imp aangevraagd

E.C. Pijfers

ZG

2

 

Foz v. d'n Wijnhoeve

NHSB 3060867

J. Wijnne

ZG

3

 

Silvan v. Dunvanhof

NHSB 3060058

APLM v.d. Berg

ZG

4

 

Pride Blackpearl Qimo

NHSB 3100375

CWM v Geelkerken

ZG

 

 

Reuen tussenklas

 

 

 

 

 

Gamble of the Gentle Rotts

NHSB 3043746

S. Marijnissen

ZG

1

 

Reuen open klas

 

 

 

 

 

Bhudda vom Nyeboxwoude

NHSB 3014060

J. Molenaar

U

2

Res. CAC/CACIB

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

CWM v Geelkerken

U

3

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

U

4

 

Beer v.h. Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van Nobelen

U

 

 

Teven jeugdklas

 

 

 

 

 

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

J. Oost

U

1

Beste jeugdhond, Jeugd CAC

Geisha v. Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

ZG

2

 

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Lily v. Zopian

NHSB 3046291

CW Thijssen

U

2

 

Teven open klas

 

 

 

 

 

Demi v. Grossen Tal

NHSB 3040689

E.C. Pijfers

U

1

Res CAC/CACIB

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. van Nobelen

U

2

 

Fatih of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

U

3

 

Teven kampioensklas

 

 

 

 

 

Lexus 't Hupke

NHSB 2918426

C. Schuurmans

U

1

CAC/CACIB Beste vh ras

Kortrijk, 18-11-2017, keurm. J. Nummela

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

ZG

4

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

3

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman-Adriaansz

U

2

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

RCAC/RCACIB

 Bleiswijk 5-11-2017, keurm: P.K.Andersen

Reuen Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Aslan Dubarriesch

NHSB 3087725

F.D.M. Willemsen

VB

1

 

Mackson Van Zopian

NHSB 3086813

G.H. Nagel

VB

2

 

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Charming Boy

NHSB 3077160

S.R.T. van Munster

VB

1

Beste pup

Ac Dc Von Haus Drazic

RKF Aangevraagd

S. Ramik

VB

2

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen - Mulder en T. Maassen

VB

3

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

1

RCAC

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

ZG

2

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

R JR73731RW, Imp RS

Zulu Kao Bumbarin

J.T.A.M. Geboers

U

1

CAC/CACIB/BOB

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein

U

1

RCACIB

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

ZG

2

 

Teven Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Ajana Aischa Dubarriesch

NHSB 3087729

F.D.M. Willemsen

VB

1

Beste jongste pup

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Geisha Van Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

VB

1

 

Unique Van De Zonnemare

NHSB 3079170

A. van den Berg

B

2

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH 1190308, Imp

A. van Laarhoven

U

1

RCAC

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

1

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

CAC/CACIB

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

2

RCACIB

Imke Vd Runderkraal

NHSB 3010399

G. Onwezen

ZG

3

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

ZG

4

 

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

ZG

 

 

Maieluca 't Hupke

NHSB 2965535

F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder

ZG

 

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

 

Bleiswijk, 4-11-2017, keurm: D. Cavil

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Ajax Von Radula Hause

JR 75715

I. Radulovic en J. Moser

VB

1

Beste puppy

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen - Mulder en T. Maassen

VB

2

 

Ac Dc Von Haus Drazic

RKF Aangevraagd

S. Ramik

VB

3

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

1

JCAC, RCAC

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

2

 

Pride Blackpearl Qimo

LOSH Aangevraagd

C. & I. van Geelkerken

ZG

3

 

Heavy's Kato

NHSB 3058702

J.G.L. Bentvelzen

ZG

4

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Phoenix Van Het Falconsnest

NHSB 3082605

M. Broos

U

1

RCACIB

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

1

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

D. Hegeman

U

2

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

U

3

 

Apolo Von Der Teufelsküche

NHSB 3074416

J. Klasens

U

4

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

ZG

 

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

CAC/CACIB beste reu

Teven Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Amy. V.d. Lenterotts

NHSB 3086271

B. van Lent.

B

1

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Geisha Van Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

VB

1

 

Ebony Vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

B

2

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Patronus V Moserbear

NHSB 3058540

B. van Lent

ZG

1

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

1

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCAC/RCACIB

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

U

2

 

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

ZG

3

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB/BOB LND Kamp

Leuven, 29-10-2017, keurm.: R. Vanhoenacker

Jeugdklasse Reuen

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

Peter Pee van De Veken & E.M.P. Cortjaens

G

 

 

Wagner vom Hause Zschammer

NHSB 3064271

Lida de Ruijter-van Nimweg & J.j.m. De Ruijter

U

1

Beste Jeugdhond

Openklasse Reuen

 

 

 

 

 

Chezzies IPO

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

CAC-CACIB Beste reu en BOB

Tussenklasse Teven

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Adriaansz

U

1

CAC-CACIB

Dortmund, 13-10-2017, keurm: H. Weile

Teven gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

Anw.Dt.Ch.VDH, RCAC, RCACIB, Champion VDH.

 

Teven openklas

 

 

 

 

 

V.d. Haorepos Enja

NHSB 2939641

H. Thijssen

U

3

 

Zwolle, 7-10-2017, keurm: L.C.A. Quartel

Reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

FBJ Maassen-Mulder en T Maassen

VB

1

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Leroy v Zopian

NHSB 3046285

Bertus van Houten

ZG

1

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

PEE van de Veken en EMP Cortjaens

ZG

2

 

Silvan vom Dunvanhof

NHSB 3060058

Gizella van den Berg

ZG

3

 

Heavy's Kato

NSHB 3058702

Jan Bentvelzen

Disk

 

 

Logan v Maulwurfsgrille

NHSB 3067024

Jessica Gerritsen

Disk

 

 

Reuen openklasse

 

 

 

 

 

Chezzies GeeStar

NHSB 2979100

Rein Scheenstra

U

1

CAC/CACIB BOB 3e in Erering

Aali Baba From Royal Breed

NHSB 3000721

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Hefrings Pride One Treu Thing

NHSB 3034304

Sven Huigen

U

3

 

Beer van Het Brabants Eind

NHSB 2966227

Henk van de Nobelen

U

4

 

Teven Babyklasse

 

 

 

 

 

Alexa Van De Lentehoeve

NHSB 3079872

Thierry van der Waals

VB

1

Beste pup

Teven puppyklasse

 

 

 

 

 

Geisha van Brixenburg

NHSB 3074823

Sandra de Jong

VB

1

 

Teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Adriaansz

U

1

JCAC/RCAC Beste jeugdhond

Chezzies Kenzie

NHSB 3056202

C.T. Stavenga & A.M. Stavenga

ZG

2

 

Kimbola's Magic Daytona

NHSB 3041406

A.J. Kleine Zwiep

ZG

3

 

Londen Noa von Maulwurfsgrille

NHSB 3067029

Angela Oosterveen-Molhoek

ZG

4

 

Kira van de Buishoekhoeve

NHSB 3057589

Betty Oud Ammersveld

Disk

 

 

Teven tussenklasse

 

 

 

 

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB 3040689

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

Sandra de Jong

U

2

 

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

Abraham Brugman

U

1

CAC/CACIB

Cigi Van Het Brabants Eind

NHSB 3002120

Henk van de Nobelen

U

2

 

Nina Vom Dunvanhof

NHSB 2939136

Michael Micarius

U

3

 

Maastricht 1-10-2017, keurm: E. Wogan

Reun Puppyklasse

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

FBJ Maassen-Mulder en T Maassen

B

1

 

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

PEE van de Veken en EMP Cortjaens

U

1

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Chezzies IPO

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

CAC/CACIB BOB

Beer van t Brabants Eind

NHSB 2966227

HJA Nobelen

U

2

 

Teven puppyklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qiara

LOSH aangevraagd

Anna v Laarhoven

VB

1

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Calfornia vom Eiswappen

NHSB 3076077

E Hegeman Adriaansz

U

1

JCAC- RCAC Beste jeugdhond

Phenna van t Mehubehof

Losh 1178849

K van Meensel en C Goovaerts

U

2

 

Djazz van het haverveld

NHSB 305189

AMT Edelaar-Kraan

U

3

 

Charming Flair vt Ijzeroer

NHSB 3040098

L.Linsen

U

4

 

Teven tusenklasse

 

 

 

 

 

Java van de Leemlande

NHSB 3030620

CHAM Schuurmans van Rosmalen

U

1

CAC-CACIB

Teven openklasse

 

 

 

 

 

Cigi can het brabants Eind

NHSB 3002120

HJA Nobelen

U

1

RCACIB

Britta van de ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

2

 

 Maastricht 30-9-2017, keurm: A. Rivera Franco

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto Von Den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen - Mulder en T. Maassen

VB

1

Beste pup

Pride Blackpearl Qimo

aangevraagd

C. van Geelkerken en I. van Geelkerken

VB

2

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOB, beste jeugdhond, NL Ych.

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

2

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

U

1

RCAC, CACIB

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

U

2

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. & I. van Geelkerken

U

3

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Aïcha Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071405

J. van Oers

WB

 

 

Avalanche Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071407

F. de Jong

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC, beste teef. NL Ych.

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCAC, CACIB

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

2

RCACIB

Eschweiler, 10-9-2017, keurm. R. Radtke

Reuen jeugdklas

 

 

 

 

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

L. de Ruijter - van Nimwegen.

U

3

 

Openklas reuen

 

 

 

 

 

Bhudda vom Nyeboxwoude

NHSB 3014060

 

ZG

5

 

Teven jongste klas

 

 

 

 

 

Ebony vom Neyeboxwoude

NHSB 3073197

F. Oost

VB

1

 

Lotte

NHSB 3067825

R. Smits

?

4

 

Teven tussenklas

 

 

 

 

 

Heizelwood Puma

FI26752/16

M. & V. Montes Klaver

U

1

 

Chipie vom Neyboxwoude

NHSB 3024555

F. Oost

U

4

 

Raya vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

ZG

 

 

Teven gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

K. Zandbergen

ZG

4

 

Siegershow Augsburg, 19&20-8-2017

Reuen Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto von den Hatzruden

NHSB 3076614

Francina Maassen

VB

 

 

Geisha van Brixenburg

NHSB 3074823

Sandra de Jong

VB

 

 

Teven Jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Ebony vom Nyeboxwoude

NHSB 3073197

J. Oost

VB

7

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Inyx of the Gentle Rotts

NHSB 3063249

Sandra Marijnissen

disk

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C. W. Thijssen

U

 

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Gamble of the Gentle Rotts

NHSB 3043746

Sandra Marijnissen

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Chipie vom Nyeboxwoude

NHSB 3024555

J. Oost

U

 

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Raya vom Dunvanhof

NHSB 3010905

W. Witteveen

U

 

 

Teven openklas

 

 

 

 

 

Lexus 't Hupke

NHSB 2918426

Corinne Schuurmans

ZG

 

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Humberto van de Lage Kroften

NHSB 2977855

L. J. W. Demaret

U

 

 

Reuen openklas

 

 

 

 

 

Myagi of Voyager Rotts

NHSB 2961443

Robin Mangold

U

9

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

Lida de Ruijter

U

 

 

Mechelen, 20-8-2017, keurm: C.Hancock

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

1

BOB beste jeugdhond

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

2

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

2

 

 Mechelen, 19-8-2017, keurm: A. Babianskiene

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

U

3

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

2

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One At A Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

1

RCAC/RCACIB

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

CAC/CACIB/BOS

Schwabensiegershow, 18-8-2017

Reuen puppy, keurm: T. Popova

 

 

 

 

 

Pointwood Pronto v.d. Hatzruden

NHSB 3076614

F.Maassen

B

4

 

Reuen jeugd 1, keurm: R.Radtke

 

 

 

 

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter

U

4

 

Reuen jeugd 2, keurm: R. Radtke

 

 

 

 

 

Gamble of the gentle rotts

NHSB 3043746

S. Marijnissen

U

4

 

Reuen open klas, keurm: R.Radtke

 

 

 

 

 

Myagi of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

 

 

Teven puppy. Keurm: M.Marcic

 

 

 

 

 

Geisha v. Brixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

B

 

 

Teven jongste, keurm: M.Miomar

 

 

 

 

 

Ebony v. Nijeboxwoude

NHSB 3073197

J.Oost

B

 

 

Teven jeugd 2, keurm: M.Miomar

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman - Adriaansz

ZG

 

 

Heizelwood Puma

in aanvraag

M. Montes Klaver

U

3

 

Teven tussenklas, keurm: U. Petermann

 

 

 

 

Raya vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

ZG

 

 

Teven kampioensklasse, keurm: A.Spindler

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E. Kruglak

U

 

 

Ludwigshaven 13-8-2017, keurm: H. Weiler

Openklasse teven

 

 

 

 

 

V.d. Haorepos Fame-Ovette

NHSB 2972208

H.P.J.M. Thijssen

U

1

anw Dt. CH.VDH

 Willi Hedtke show, Bochum, 12-8-2017, keurm P.D. Viehoff 

Teven gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

Kiene Zandbergen

U

2

 

Teven Openklasse

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

Kiene Zandbergen

ZG

3

 

Rehagen 6-8-2017, keurm: U. Petermann

Tussenklasse teven

 

 

 

 

 

V.d. Haorepos Hilly

NHSB 3029476

H.P.J.M. Thijssen

U

1

anw Dt. CH.VDH

Openklasse teven

 

 

 

 

 

V.d. Haorepos Fame-Ovette

NHSB 2972208

H.P.J.M. Thijssen

U

3

 

Bremen, 5-8-2017, keurm: P. Friedrich

Kampioensklas teven

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Heidi

NHSB 2980499

E.A. Kruglak

U

1

Anw.Dt.Ch.VDH

 Rotterdam, 30 juli 2017, keurm: R.Lochs-Romans

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

Aangevraagd

C. & I. van Geelkerken

VB

1

Beste jongste pup

Pointwood Ptonto van den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen & T. Maassen

B

2

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

Benelux Jeugdwinner

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

ZG

2

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

ZG

3

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

D. Hegeman

U

1

RCAC/RCACIB

Monza des Rotts de la Baronnie

LOF 92921

E. Vaillier

ZG

2

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. & I. van Geelkerken

U

1

CAC/CACIB, BOB, Benelux Winner

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein & S. Klein

U

2

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

ZG

3

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

4

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

 

Teven jongste puppyklas

 

 

 

 

 

Dana Danu van 't IJzeroer

NHSB 3074850

M.A.M. Bongers

VB

1

 

Geisha van Bixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

VB

2

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Aicha Rotts v.d. Quadriga

NHSB 3071405

J. v. Oers

VB

1

Beste pup

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC, beste teef, Benelux Jeugdwinner, Beste jeugdhond.

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman-Adriaansz

U

2

 

Cataleya Cindy van 't IJzeroer

NHSB 3040096

M.A.M. Bongers

U

3

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

U

4

 

Charming Flair van 't IJzeroer

NHSB 3040098

R. Baaten & L. Linssen

G

 

 

Djive v.d. Markenrichter

NHSB 3047721

J.J.A. Roelofsen

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCACIB

Just Ask Feray O'Shea

DK 00613/2016

M. Hagbard-Jensen

U

2

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

ZG

3

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

1

RCAC, CACIB, Benelux Winner

Cigi v.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

2

 

Love Me Rotts de la Baronnie

LOF 91794

M. Pilon

ZG

3

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

ZG

4

 

Teven Kampioensklas

 

 

 

 

 

Bibi Horus Berg

JR 724930

E. Vaillier

U

1

 

Rotterdam, 29-7-2017 keurm: K. Gilliland

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Pointwood Ptonto van den Hatzruden

NHSB 3076614

F.B.J. Maassen & T. Maassen

VB

1

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

1

RCAC

Apollo von der Teufelskuche

NHSB 3074416

J.H. Klasens

U

2

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

3

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

RCACIB

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

C. v.d. Velde

U

2

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen & T. Steeman

U

1

 

Reuen Kampioensklas

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

CAC/CACIB

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Geisha van Bixenburg

NHSB 3074823

S. de Jong

VB

1

Beste jongste pup

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOB, beste jeugdhond

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman Adriaansz

U

2

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Faith of the Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

U

1

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

2

 

Just Ask Feray O'Shea

DK 00613/2016

M. Hagbard-Jensen

U

3

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

1

RCACIB

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

2

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

3

 

Josie v Bochrahmer

DK 20108/2011

M. Hagbard-Jensen

U

1

RCAC, CACIB

 Lokeren, 16-7-2017, keurm: K.Louhi

Tusenklasse Reuen

 

 

 

 

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

E Hegeman Adriaansz

U

3

 

Openklasse Reuen

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One at a time

NHSB 3034397

A Sanders-Spijker

U

2

 

Jeugdklasse Teven

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E Hegeman Adriaansz

U

1

Lokers Jeugdwinner

Chezzies Kiss

NHSB 3056205

A Sanders-Spijker

ZG

2

 

Tusenklasse Teven

 

 

 

 

 

Fairytail of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A Sanders-Spijker

U

1

CAC BOB

Koln 9-7-2017, keurm: C. Meixner

Tussenklasse teven

 

 

 

 

 

V.d. Haorepos Hilly

NHSB 3029476

H.P.J.M. Thijssen

U

1

anw Dt. CH.VDH

Openklasse teven

 

 

 

 

 

V.d. Haorepos Fame-Ovette

NHSB 2972208

H.P.J.M. Thijssen

U

3

 

Echt, 1-7-2017, keurm: J. Wauben

Reuen, puppyklas

 

 

 

 

 

Massi Cerro de la Gloria

LOF 94809

A. Willkomm

VB

1

beste pup

Reuen, Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Zula Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M. Geboers

U

1

 

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

Houten

U

2

 

Wagner vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter- van Nimwegen

U

3

 

Leonardo Kabri

NHSB 3074390

E.C. Pijfers- Gruter

ZG

4

 

Heavy's Kyran

NHSB 3058699

C.H.C. van Dijk

G

 

 

Reuen, Tussenklasse

 

 

 

 

 

Chezzies Ice

NHSB 3018534

E. Hegeman- Adriaansz

U

1

 

Balou van Ramshoven

NHSB 3019294

H. Schutz

G

 

 

Reuen, Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen

U

1

RCAC/RCACIB

Adebayor Haus of Lazic

JR 724524

A. Willkomm

U

2

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

3

 

Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

A,M.G.M. Sars

U

4

 

Dutch Onyx Edgar

NHSB 2946778

S. Keijenberg

ZG

 

 

Hefrings- Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

 

 

Reuen, Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Nathan v. h. Falconsnest

LOSH 1144180

J. Vuylsteke

U

1

CAC/CACIB

Reuen, Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Zahar Iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H. Bak

U

1

 

Teven, puppyklas

 

 

 

 

 

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

S. Bennaars

VB

1

 

Violet van het Wederzicht

NHSB 3063069

F.J.W.M. Kapteijns

VB

2

 

Teven, Jeugdklasse

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman- Adriaansz

U

1

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

M. van Esch- Eilers

U

2

 

Charming Flair van 't Ijzervoer

NHSB 3040098

L. Linssen

ZG

3

 

Teeven, Tussenklasse

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

CAC/CACIB/BOB

Heavy's Indira

NHSB 3012855

J. Verwijmeren

U

2

 

Teeven, openklasse

 

 

 

 

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M. Geboers

U

1

RCAC/RCACIB

Rexlinger Aziza

NHSB 3008687

J. Verwijmeren

U

2

 

Cigi van het Brabants Eind

NHSB 3002120

H. van de Nobelen

U

3

 

Natascha van de Broekse Polder

NHSB 3002018

C.D.J. de Laat

ZG

4

 

Spock, 25-6-2017, keurm S. Trubschuh 

Teven openklas

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

C.W.E. Zandbergen

U

4

 

Genk, 25-6-2017, keurm. Z. Ćučić

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One At A Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

1

CAC/CACIB, BOB 4e in erering

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman Adriaansz

U

1

BOS Ambirx Jeugdwinner en winner

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

2

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

 

Aarau, 24-6-2017, keurm. A. Zaur 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

U

2

RCAC

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

U

3

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC CACIB Beste werkhond

Lommel, 11-6-2017, keurm. C. Birk

Reu Openklasse

 

 

 

 

 

Renzo van de Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

A,M,G.M. Sars

U

2

 

Teef Tussenklasse

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

RCAC

Venray, 5-6-2017, keurm:P. Roosenboom

Reuen Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Qimo

Aangevraagd

C.W.M.van Geelkerken

VB

1

Beste jongste pup

Reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

Heavy's Kato

NHSB 3058702

J.G.L.Bentvelzen

VB

1

Beste pup

Reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Leonardo Kabri

NHSB 3074390

E.C. Pijfers-Gruter

U

1

Beste Jeugdreu

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

J.T.A.M.Geboers

U

2

 

Reuen Open klasse

 

 

 

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M.van Geelkerken

U

1

CAC, Beste Reu

Ali Baba from Royal Breed

NHSB 3000721

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

RCAC

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H.J.A. van de Nobelen

U

3

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

4

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

 

 

Teven Puppyklasse

 

 

 

 

 

Heavy's Kayleigh

NHSB 3058704

M. van Esch-Eilers

VB

1

 

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

A.M.J. Bennaars&C. Bennaars

VB

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Hefrings Pride Perfect Mandy

NHSB 3058831

J. Geerts

U

1

Beste Jeugdteef

Pippa del Norte

LOE 2308465

E.A. van Franeker

ZG

2

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Fairytale of the Gentle Rotts

NHSB 3022946

A. Sanders-Spijker

U

1

 

Gorgeous Vravolu

Aangevraagd

Chr.& K. De Boever-Janssens

U

2

 

Unique van het Wederzicht

NHSB 3013983

F.J.W.M. Kapteijns

ZG

3

 

Teven Open Klasse

 

 

 

 

 

Cigi van het Brabants Eind

NHSB 3002120

H.J.A. van de Nobelen

U

1

CAC, Beste Teef, BOB

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

2

RCAC

June-Coco v.h. Beemdenpark

NHSB 2968786

A. Deenen

U

3

 

Dempsy van Meijl Op Zeven

NHSB 2898173

W.J.M. Peters

U

4

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M.Geboers

ZG

 

 

Fenna van Meijl Op Zeven

NHSB 2953187

J.M.G. Soers

ZG

 

 

Oss, 28-5-2017 keurm. J. Hiddes

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

VB

1

Beste puppy 1e in erering

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Leroy v. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

U

1

 

Leonardo Kabri

NHSB 3074390

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

U

3

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731 RW

J.T.A.M.Geboers

ZG

4

 

Mail vom Hause Orda

LOF 93318/0

D. Orfila

ZG

 

 

Apollo von der Teufelskuche

NHSB 3074416

J.H. Klasens

ZG

 

 

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van het Brabants Eind

NHSB 2966227

H. van de Nobelen & T. Steeman

U

1

RCAC/RCACIB

Atlas v. Grossental

NHSB 2982819

E.C. Pijfers-Gruter

U

2

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

3

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

C. Wintermans & S. Huigen

U

4

 

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein

U

 

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Nathan v.h. Falconsnest

LOSH 1144180

J. Vuylsteke

U

1

CAC/CACIB, BOS

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

California vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman Adriaansz

ZG

1

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

ZG

2

 

Kira van Zopian

NHSB 3036429

F. Kusters

ZG

3

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

1

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

2

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

1

RCAC/RCACIB

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

2

 

Make a Wish Veckarott

NHSB 2971492

E.C. Pijfers-Gruter

U

3

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M.Geboers

U

4

 

Ylke van de Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar

U

 

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC/CACIB, BOB, Beste werkhond 7e in erering groep 2

Wieze, 20-5-2017, keurm. G. Verlinden

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

CAC, BOB Hopkeizer, Ch of Belgium

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOS, Beste werkhond. Hopkoningin, Ch of Belgium

Kampioenschap clubmatch 2017

Jongste puppyklasse reuen Keurmeesters N. Perkins

 

 

 

 

Panzer do Pazo do Espino

Aangevraagd

P. Martin

VB

1

Beste baby

Noah-Benjamin Von der Leuchtenbrucke

BEK-154243

G. Galanis

VB

2

 

Puppyklasse reuen Keurmester L.C.A.Quartel

 

 

 

 

Idool Of The Gentle Rotts

NHSB 3063242

S. Marijnissen-Redegeld

VB

1

 

Heavy's Kato

NHSB 3058702

J. Bentvelzen

VB

2

 

Ironman Of The Gentle Rotts

NHSB 3063244

A. Cornelis

VB

3

 

Royal Creek Denim

NHSB 3056935

J. v.d. Broek

B

4

 

Daan Vom Nyeboxwoude

NHSB 3054989

R. Rosier

B

 

 

Heavy's Kyran

NHSB 3058699

C. v. Dijk

B

 

 

Image Of The Gentle Rotts

NHSB 3063240

M. Wittenberg

B

 

 

Jeugdklasse reuen, keurmeester N. Perkins

 

 

 

 

Poker Vom Wilden Westen

SE13820/2017

G. La O'Shea

U

1

 

Gamble Of The Gentle Rotts

NHSB 3043746

S. Marijnissen-Redegeld

U

2

 

TK's Playboy

JR 74235 RW

T. Kristo

U

3

 

Game Boy Of The Gentle Rotts

NHSB 3043748

C. Olde

U

4

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-Van Nimwegen

U

 

 

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

C. v.d. Velde

U

 

 

Zulu Kao Bumbarin

JR 73731

H. Geboers

U

 

 

Duncan V.d. Markenrichter

NHSB 3047719

T. v.d. Veen-Tuenter

U

 

 

Orki V.h. Polderbos

LOSH 1167494

E. Mestach

U

 

 

Leroy V. Zopian

NHSB 3046285

G. v. Houten

ZG

 

 

Ons Olek Von Den Hatzrüden

NHSB 3035967

J. Noorlander

ZG

 

 

Archos V.h. Nieuw Smeenk

NHSB 3030489

F. de Ruiter

ZG

 

 

Dutch Onyx Keane

NHSB 3042049

B. Pront

ZG

 

 

No Way Nolan Von Den Hatzrüden

NHSB 3032448

J. Kant

ZG

 

 

Gau de Txurroke

LOE 2305890

P. Martin

ZG

 

 

Boy V.d. Westello

NHSB 3025696

M. v. Santen

Disq

 

 

Tussenklasse reuen, keurmeester L.C.A.Quartel

 

 

 

 

Chezzies Ipo

NHSB 3018537

D. Peeters

U

1

Beste jeugd/jonge-reu

Unno V.h. Wederzicht

NHSB 3013981

W. Schoor

U

2

 

Outch Von Hause Legia

LOSH aangevraagd

M. Cammaert

U

3

 

TK's Gladiator

JR 729777 RW

T. Kristo

U

4

 

Openklasse reuen, keurmeester N. Perkins

 

 

 

 

Jet du Domainee de la Terra de Feu

89721/10035

R. Gaetan

U

1

 

Myagi Of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

2

 

Heavy's Gandalf The Great

NHSB 2975099

R. Mendes

U

3

 

Don Mikey V.h. Haltersehof

NHSB 2976341

F. Littooy

U

4

 

Ide Bauke Vom Dunvanhof

NHSB 2871363

W. Witteveen

U

 

Winnaar UV beker

Motjo V. Brixenburg

NHSB 2962043

B. de Kleijn

U

 

 

Chuck-Connor V.d. Markenrichter

NHSB 2977785

H. Ehrenhard

ZG

 

 

Joko Earl Antonius

NHSB 3069097

M. Harskamp

ZG

 

 

Hero Rafa V. Zopian

NHSB 2970066

R. Klein

ZG

 

 

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C. v. Geelkerken

ZG

 

 

Nacho V. Moserbear

NHSB 2979117

A. Cornelis

ZG

 

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S. Huigen

ZG

 

 

Mex V. Hause Edelstein

HR 17039

De Boever-Janssens

ZG

 

 

Fokkersklasse reuen, keurmeester N.Perkins

 

 

 

 

Gio Of Voyager Rotts

NHSB 2751885

R. Mangold

U

1

 

Royal Creek Mack

NHSB 3001731

J. Verwijmeren

U

2

 

Renzo V.d. Kleine Weidehoeve

NHSB 2800849

A. Sars

ZG

3

 

Beer V.h. Brabants Eind

NHSB 2966227

H. v.d. Nobelen

ZG

4

 

Gebruikshondenklasse reuen, keurm. L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Beatelke Mako

NHSB 2916538

M. Montes-Klaver

U

1

 

Esco Vom Norderdiek

ADRK 125938

L. Kok

U

2

 

Kampioensklasse reuen, keurmeester N. Perkins

 

 

 

 

TK's New Yorker

JR 729013 RW

T. Kristo

U

1

CAC Beste reu, cubmatch winner

Humberto V.d. Lage Kroften

NHSB 2977855

L. Demaret

U

2

Res. CAC

Diovanni Of The Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

U

3

 

Winston V.d. Runderkraal

NHSB 2935831

G. Onwezen

ZG

4

 

Jongste puppyklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Franka V.d. Moorkultuur

ADRK 129629

S. Winkler

VB

1

Beste pup

Allegra Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071408

J. Kant

VB

2

 

Avalance Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071407

F. de Jong

VB

3

 

Eden V.h. Brabants Eind

NHSB 3068844

H. v.d. Nobelen

VB

4

 

Aïcha Rotts Von Der Quadriga

NHSB 3071405

J. v. Oers

VB

 

 

Puppyklasse teven, keurmeester L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Joes V. Meijl Op Zeven

NHSB 3055648

J. v. Bergen

VB

1

Beste pup

Hasty V. Brixenburg

NHSB 3059748

P. v.d. Ven

VB

2

 

Inyx Of The Gentle Rotts

NHSB 3063249

S. Marijnissen-Redegeld

VB

3

 

Patronus v Moserbear

MHSB 3058540

b. v Lent

VB

4

 

Heidi Of The Gentle Rotts

NHSB 3062283

N. Veerman

VB

 

 

Chezzies Karma

NHSB 3056204

E. Petter

VB

 

 

Jola V. Meijl Op Zeven

NHSB 3055652

R. Bouwmeester

VB

 

 

Vaya V.h. Wederzicht

NHSB 3063068

C. Bennaars

VB

 

 

Hemi V. Brixenburg

NHSB 3059747

P. Martens

VB

 

 

Dizzy Dakota V.d. Sjans

NHSB 3056152

M. Verweij-Bokhoven

VB

 

 

Kiara Jackie Vom Erpenstein

NHSB 3064123

A. v. Erp-v. Poelgeest

VB

 

 

Violet V.h. Wederzicht

NHSB 3063069

F. Kapteijns

B

 

 

Jeugdklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Just Ask Gala

AT 0904040

G. Mulhall

U

1

 

Heizelwood Puma

FI 26752/16

M.&V. Montes-Klaver

U

2

 

Just Ask Grace

AT 0904041

G. Mulhall

U

3

 

Lilly V. Zopian

NHSB 3046291

C. Thijssen

U

4

 

Fortuna V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

G. v.d. Wijgert

U

 

 

Ivy V. Brixenburg

NHSB 3051108

P. Martens

U

 

 

Kyra Von Der Leuchtenbrucke

BEK-146596

G. Galanis

U

 

 

Girl Of The Gentle Rotts

NHSB 3043751

T. Olde

U

 

 

Djive V.d. Markenrichter

NHSB 3047721

J. Roelofsen

ZG

 

 

Unga Bunga Nice And Lovely

PKR II-125784

P. Cwik

ZG

 

 

California Vom Eiswappen

NHSB 3076077

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

 

 

Kyara V.d. Waalkijkers

NHSB 3040864

A. v. Calmthout

ZG

 

 

Gentle Of The Gentle Rotts

NHSB 3043753

M. Tjepkema

ZG

 

 

Catteleya Cindy V.'t Ijzeroer

NHSB 3040096

M. Bongers

ZG

 

 

Tussenklasse teven, keurmeester L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Britta V.d. Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

Beste jeugd/jonge-teef

Just Ask Ginger

SE 11418/2016

G. La O'Shea

U

2

 

Lil'She-Am Sur La Voie De La Reconnaissance

LOF 92305/0

F. Arnoux

U

3

 

Gorgeous Vravolu

SLRRW 003505

De Boever-Janssens

U

4

 

Bliss Vom Nyeboxwoude

NHSB 3014066

A. v. Walsum

U

 

 

Ter Waele Pitch

NHSB 3014080

C. Zandbergen

U

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S. v. Munster

U

 

 

Ylke V.d. Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langehaar

U

 

 

Faith Of The Gentle Rotts

NHSB 3022945

S. de Jong

ZG

 

 

Usra V.h. Wederzicht

NHSB 3021656

H. v. Eekert-de Groen

ZG

 

 

Aba House of Black Knight's

LOE 2313353

P. Martin

ZG

 

 

Openklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Just Ask Carla

SE 54973/2012

G. La O'Shea

U

1

CAC BOB Beste teef clubmatch winster

Eleanor Vom Carrabba Haus

AKC WS 475437

V. Carrabba

U

2

 

Mega Vom Hause Edelstein

NHSB 2939037

R. Mangold

U

3

 

Cassie Niké V.d. Sjans

NHSB 2999146

J. Koelewijn

U

4

 

Oxana Von Der Leuchtenbrucke

NHSB 3048283

M. Lodeweges

U

 

 

Dempsy V. Meijl Op Zeven

NHSB 2898173

W. Peters

U

 

 

Rexlinger Aziza

NHSB 3008687

J. Verwijmeren

U

 

 

Heavy's Forever Pepita

NHSB 2961244

C. v. Dijk

U

 

 

Cora V.d. Heidekraal

NHSB 3000983

P. Smeets-Vos

ZG

 

 

Cheyenne V.h. Brabants Eind

NHSB 3002121

A. v.d. Lely

ZG

 

 

Labarrischa 't Hupke

NHSB 2935634

F. Willemsen

ZG

 

 

Enja Vom Hause Kamp

NHSB 2934737

L. Haak

ZG

 

 

Fokkersklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Ivana V. Zopian

NHSB 2993554

C. Thijssen

U

1

 

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

H. Geboers

U

2

 

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H. v.d. Nobelen

U

3

 

I'm Kensi Vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. van Erp-van Poelgeest

U

4

 

June-Coco V.h. Beemdenpark

NHSB 2968786

J. Deenen

ZG

 

 

Hella V. Meijl Op Zeven

NHSB 2996537

W. Peters

ZG

 

 

Djanti V.h. Haltersehof

NHSB 2976344

M. v. Ee

ZG

 

 

Java V.d. Leemlande

NHSB 3030620

C. Schuurmans-van Roosmalen

ZG

 

 

Isa Sarah V.'t Tichelkamp

NHSB 3000841

J. Ter Braak

ZG

 

 

Natascha V.d. Broekse Polder

NHSB 3002018

C. de Laat

ZG

 

 

Raya Vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

ZG

 

 

Gebruikshondenklasse teven, keurm. L.C.A. Quartel

 

 

 

 

Helly Vom Holzmichel

ADRK 127362

J. Padberg

U

1

 

Beatelke Ilka

NHSB 2785880

V. Montes-Klaver-Andries

U

2

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E. Kruglak

U

3

 

Ter Waele Helder

NHSB 2839517

C. Zandbergen

U

4

 

Kampioensklasse teven, keurmeester Y. Brink

 

 

 

 

Xella V.d. Runderkraal

NHSB 2971385

F. Kapteijns

U

1

Res CAC

Veteranenklasse teven, keurmeester L.C.A.Quartel

 

 

 

 

Ter Waele Dapper

NHSB 2717934

C. Zandbergen

U

1

 

Munanis Dutch Diva

NHSB 2661783

A. v. Erp-van Poelgeest

U

2

 

Speicher (D), 7-5-2017, keurm. A. Spindler

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Castor van de Scheperkamp

NHSB 3026049

E Kastermans

ZG

4

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Cupra van de Scheperkamp

NHSB 2026950

E Kastermans

ZG

2

 

Danni van de Markenrichter

???

E Kastermans

ZG

4

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

Anw.VDH & ADRK

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

 

 

Antwerpen, 30-4-2017, keurm. R.Kaslauskaite

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

VB

1

Beste puppy

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

1

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

RCAC/RCACIB

Coesfeld, 29-4-2017, keurm. H.Weiler

Dutch Onyx Merlin

NHSB 3055808

E.A. Kruglak

VB

2

 

Storm Suarez vom Dunvanhof

NHSB 3060056

J. Hidding

VB

4

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Luis von den Golan-Höhen

ADRK 125069

W. Witteveen

ZG

5

 

Teven Babyklas

 

 

 

 

 

Franka von der Moorkultur

ADRK 129629

W. Witteveen

VB

2

 

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Hilly v.d. Haorepos

NHSB 3029476

J. Thijssen

U

1

Anw.VDH & ADRK Berkelstadschau jugendsiegerin

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Raya vom Dunvanhof

NHSB 3018905

W. Witteveen

U

4

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

Anw.VDH & ADRK

Goes, 16-4-2017, keurm A. Wijnsouw

reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

G G van Houten

U

1

 

reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Beer van 't Brabants Eind

NHSB 2966227

H J A Nobelen

U

1

CAC/CACIB/BOB

reuen Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Aramis Darel

PKR II-117537

Z Niedzwiedz

U

1

RCAC/RCACIB

Winston van de Runderkraal

NHSB 2935831

G. Onwezen

U

2

 

teven Jongste puppyklasse

 

 

 

 

 

Violet van het Wederzicht

NHSB 3063069

F J W M Kapteijns

VB

1

beste jongste pup

Vaya van het Wederzicht

NHSB 3063068

A M J Bennaars

VB

2

 

teven jeugdklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

RCAC

Mela Darel

PKR II 126721

Z Niedzwiedz

U

2

 

Phenna Van 't Mehubehof

LOSH 1178849

K van Meensel en C Goovaerts

U

3

 

Java Van De Leemlande

NHSB 3030620

C H A M Schuurmans-Van Roosmalen

ZG

4

 

teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Usra Van Het Wederzicht

NHSB 3021656

H M van Eekert-De Groen

U

1

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S R T van Munster

U

2

 

Cigi van 't Brabants Eind

NHSB 3002120

H J A Nobelen

U

3

 

Hefrings-Pride Oh My Love

NHSB 3039409

K de Vogel en R de Vogel

ZG

4

 

teven Openklasse

 

 

 

 

 

Fenna

NHSB 2953187

J M G Soers

U

1

CAC/CACIB

Ylke Van de Runderkraal

NHSB 3010401

L Langelaar en S D Langelaar-Vosmeer

U

2

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

C W Thijssen

U

3

 

Britta Van de Ramshoven

NHSB 3019298

A Brugman

U

4

 

teven Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Moonshine Myla

NHSB 2959809

K de Vogel en R de Vogel

U

1

 

Goes 15-4-2017, keurm. F. Zijdenbos-Jansen

reuen Puppyklasse

 

 

 

 

 

La Ruedi Jenaiva Atilla

NHSB 3055355

G Daane-Hoekman en C Daane

VB

1

beste pup

reuen Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Heavy's Just Perfectly Jake

NHSB 3027670

J E M van der Velde

U

1

RCAC

Leroy van Zopian

NHSB 3046285

G G van Houten

ZG

2

 

reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

S A P M Huigen

U

1

CAC/CACIB

Beer van 't Brabants Eind

NHSB 2966227

H J A Nobelen

ZG

2

 

Jenairo-Justo v/h Raquinco Hof

NHSB 2898776

I Ruedisueli-'t Hoen en H Ruedisueli

ZG

3

 

reuen Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Aramis Darel

PKR II-117537

Z Niedzwiedz

U

1

RCACIB

teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C W Thijssen

U

1

 

Mela Darel

PKR II 126721

Z Niedzwiedz

ZG

2

 

teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S R T van Munster

U

1

 

Hefrings-Pride Oh My Love

NHSB 3039409

K de Vogel en R de Vogel

niet te beoordelen

 

 

Cigi van 't Brabants Eind

NHSB 3002120

H J A Nobelen

U

2

 

teven Openklasse

 

 

 

 

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

C W Thijssen

U

1

CAC/CACIB/BOB

Britta Van de Ramshoven

NHSB 3019298

A Brugman

U

2

RCAC/RCACIB

Dempsy Van Meijl Op Zeven

NHSB 2898173

W J M Peters

U

3

 

Fenna

NHSB 2953187

J M G Soers

ZG

4

 

teven Kampioensklasse

 

 

 

 

 

Hefrings-Pride Moonshine Myla

NHSB 2959809

K de Vogel en R de Vogel

U

1

 

 Vorderphalz, 14-4-2017

Openklas teven

 

 

 

 

 

Hydra vom Königsforst

NHSB 3017291

C.W.E. Zandbergen

U

1

 

 Luxenburg, 8-4-2017, keurm. W.Weber-Lo Giaco

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Mirabel

NHSB 3055812

E.A. Kruglak

VB

1

Beste Puppy

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Ons Ona van den Hatzruden

NHSB 3035971

F. Munnik

U

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

1

CACL, RCACIB

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CACL Ch. Luxenburg

 Neuwied, 26-3-2017, keurm. E. Hellmann

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

2

Res.Anw.VDH

Hazerswoude, 18-3, keurm.: T. Jakkel

Puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

PEE van der Veken & E.M.P. Cortjaens

VB

1

 

Jeugdklasse reuen

 

 

 

 

 

Gamble of the Gentle Rotts

NHSB 3043746

S. Marijnissen-Redegeld

U

1

 

Leonardo Kabri

NHSB in aanvraag

CTHJM Knippenborg

U

2

 

Ons Olek von den Hatzrüden

NHSB 3035967

J. Noorlander

ZG

3

 

Openklasse reuen

 

 

 

 

 

Diovanni of the Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

U

1

CAC-CACIB, BOB

Heros Rafa van Zopian

NHSB 2970066

R. Klein & S. Klein

U

2

res. CAC, res. CACIB

Hefrings-Pride One True Thing

NHSB 3034304

SAPM Huigen

U

3

 

Beer van 't Brabants Eind

NHSB 2966227

HJA Nobelen & T. Steeman

ZG

4

 

Moonlight Veckarott

NHSB 2966302

EC Pijfers-Gruter

ZG

 

 

Puppyklasse teven

 

 

 

 

 

Fortuna van de Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

GAM van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

VB

1

Beste pup

Jeugdklasse teven

 

 

 

 

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

CW Thijsen

U

1

 

Pippa Del Norte

NHSB in aanvraag

EA van Franeker

U

2

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. van Meeteren-Cramer

U

3

 

Demi vom Grossen Tal

NHSB 3040689

EC Pijfers-Gruter

U

4

 

Tussenklasse teven

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

res. CAC, res. CACIB

Ylke van de Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar & S.D. Langelaar-Vosmeer

U

2

 

I'm Kensi vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. van Erp-Poelgeest & R.A.G. van Erp

U

3

 

Cigi van het Brabants Eind

NHSB 3002120

HJA Nobelen & G.P.J.M. Steeman

U

4

 

Epona V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3006685

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

U

 

 

Openklasse teven

 

 

 

 

 

Ivana van Zopian

NHSB 2993554

CW Thijsen

U

1

CAC-CACIB

Cassie Niké van de Sjans

NHSB 2999146

JAT Koelewijn

U

2

 

Izzy van de Leemlande

NHSB 2990363

AMT Edelaar-Kraan

U

3

 

Marieluca 't Hupke

NHSB 2965535

FDM Willemsen & A.T. Mulder

U

4

 

Groningen, 5-3, keurm.: H. v.d. Berg

Reuen Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Silvan Vom Dunvanhof

NHSB 3060058

A.P.L.M. v.d. Berg

VB

1

 

Daring Damian v.d. Sjans

NHSB 3056145

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

VB

2

 

Reuen Puppyklas

 

 

 

 

 

Wagner Vom Haus Zschammer

NHSB 3064271

A. de Ruijter-van Nimwegen & J.J.M. de Ruijter

VB

1

Beste pup

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E.M.P. Cortjaens

B

2

 

Reuen Jeugdklas

 

 

 

 

 

Harkon Vom Norderdiek

ADRK aangevraagd

G. Wichmann

U

1

RCAC, beste jeugd

Samuraj v. Haus Drazic

JR 73549 RW

D. Drazic

U

2

 

Reuen Tussenklas

 

 

 

 

 

Cas Condor van de Sjans

NHSB 2999143

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

U

1

 

Amadeus V.d. Beukenlooi

NHSB 3001276

H.B.E. v.d. Heijden-Nijman

G

 

 

Reuen Openklas

 

 

 

 

 

Myagi Of Voyager Rotts

NHSB 2961443

R. Mangold

U

1

CAC/CACIB

Hamlet Butch von den Hatzrüden

NHSB 2922175

I. Verweij

U

2

RCACIB

Chezzies Gee Star

NHSB 2979100

R. Scheenstra

U

3

 

Diovanni of the Gentle Rotts

NHSB 2980938

S. Marijnissen-Redegeld

ZG

4

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

C. Wintermans & S. Huigen

ZG

 

 

Reuen Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Esco vom Norderdieck

ADRK 125938

L. Kok

U

1

Beste gebruikshond

Teven Jongste Puppyklas

 

 

 

 

 

Dizzy Dakota v.d. Sjans

NHSB 3056152

M.Y. Verweij-Bokhoven

VB

1

Beste baby

Teven Puppyklas

 

 

 

 

 

Adele Laurie Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3054279

B. Stiekema

NTB

 

 

Anja-Barbel Von Kirch-Eulen Hof

NHSB 3054278

K.H.H. Kroeze

NTB

 

 

Teven Jeugdklas

 

 

 

 

 

Britta van de Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCAC

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F. & T. Maassen

U

2

 

Just Taboo vom Erpenstein

NHSB 3019584

S. Erenstein & E. Woldendorp

ZG

3

 

California vom Eiswappen

LOE 2320331 (imp ES)

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

4

 

Lilly van Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

ZG

 

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. van Meeteren-Cramer

ZG

 

 

Teven Tussenklas

 

 

 

 

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

1

CAC/CACIB/BOB

Isa Sarah V.'t Tichelkamp

NHSB 3000841

J.W.M. ter Braak

U

2

 

I’m Kensi vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. v. Erp-v. Poelgeest

U

3

 

Cassie Niké V.d. Sjans

NHSB 2999146

J.A.T. Koelewijn

ZG

4

 

Adelbrecht V.d. Beukenlooi

NHSB 3001278

H.B.E. v.d. Heijden-Nijman

ZG

 

 

Adina V.d. Beukenlooi

NHSB 3001277

H.B.E. v.d. Heijden-Nijman

NTB

 

 

Extra of the Gentle Rotts

NHSB 3011505

S. Marijnissen-Redegeld

ZG

 

 

Missouri Marni v.d. Hatzruden

NHSB 2999756

J. Carnas & J. Carnas-van der Have

ABS

 

 

Teven Openklas

 

 

 

 

 

Ivana v. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

1

RCACIB

Chezzies Handsome

NHSB 2993275

E. Hegeman-Adriaansz

ZG

2

 

Josi Grävin Von Den Hatzruden

NHSB 2958226

M.M.M. Jansen & W.M. Hoogers

ZG

3

 

Teven Gebruikshondenklas

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

 

Eindhoven, 5-2-2017, keurm.: H. Assenmacher-Feijel 

Jongste puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Daring Damian V.d. Sjans

NHSB 3056145

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

VB

1

 

Bono V.d. Nithanhoeve

NHSB 3058100

G. van Dijck & Natasja van Dijck-Dernen

B

2

 

Puppyklasse reuen

 

 

 

 

 

Leroy V. Zopian

NHSB 3046285

G.G. van Houten

VB

1

 

Amigo vom Hause Edelstein

NHSB 3063641

P.E.E. van der Veken & E. Cortjaens

VB

2

 

Jeugdklasse reuen

 

 

 

 

 

Samuraj von Haus Drazic

JR 73549

S. Ramik

U

1

 

Tussenklasse reuen

 

 

 

 

 

Youp V.d. Runderkraal

NHSB 3010395

H.H.M. Ruijten-van Asten

U

1

 

Cas Condor V.d. Sjans

NHSB 2999143

C.P.J. Meester & A. Meester-Choufour

U

2

 

Openklasse reuen

 

 

 

 

 

Hefrings Pride One True Thing

NHSB 3034304

S.A.P.M. Huigen

U

1

RCAC/RCACIB

Pride Blackpearl Noran

NHSB 2978180

C.W.M. van Geelkerken

U

2

 

Hefrings Pride One at a Time

NHSB 3034297

A. Sanders-Spijker

U

3

 

Gebruikshondenklasse reuen

 

 

 

 

 

Esco vom Norderdieck

ADRK 125938

L. Kok

U

1

CAC/CACIB Beste reu BOB

Jongste puppyklasse teven

 

 

 

 

 

Danni Gaia V.d. Sjans

NHSB 3056150

J.A.T. Koelewijn

VB

1

Beste baby

Jola V. Meijl op Zeven

NHSB 3055652

A. van den Berg

VB

2

 

Puppyklasse teven

 

 

 

 

 

Djazz V.h. Haverveld

NHSB 3051897

A.M.Th. Edelaar-Kraan & P.B. Edelaar

VB

1

Beste Pup

Phenna Van 't Mehubehof

LOSH 1178849

K. van Meensel & Carl Goovaerts

VB

2

 

Lilly V. Zopian

NHSB 3046291

C.W. Thijssen

B

3

 

Fortuna V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3050470

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

B

4

 

Jeugdklasse teven

 

 

 

 

 

Britta V.d. Ramshoven

NHSB 3019298

A. Brugman

U

1

RCAC

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F.B.J. Maassen & T. Maassen

U

2

 

Java V.d. Leemlande

NHSB 3030620

C.H.A.M. Schuurmans-van Roosmalen

U

3

 

California vom Eiswappen

stamb. Aangevraagd

E. Hegeman-Adriaansz

U

4

 

Usra V.h. Wederzicht

NHSB 3021656

H.M. van Eekert-de Groen

ZG

 

 

Hefrings Pride Perfect Mandy

NHSB 3058831

J. Geerts

ZG

 

 

Ambra von der Katzentatze

NHSB 3062810

K. van Meeteren-Cramer

U

 

 

Tussenklasse teven

 

 

 

 

 

Cassie Niké V.d. Sjans

NHSB 2999146

J.A.T. Koelewijn

U

1

CAC/CACIB Beste teef

Oxana 't Hupke

LOSH 1157712

J.T.A.M. Geboers

U

2

 

Cigi V.h. Brabants Eind

NHSB 3002120

H.J.A. van de Nobelen & Trudy Steeman

U

3

 

Villa Blackandtan Barbie

NHSB 3007434

S.R.T. van Munster

U

4

 

Ayla V.d. Nithanhoeve

NHSB 2998888

H.H.M. Ruijten-van Asten

U

 

 

Epona V.d. Vijf Gehuchten

NHSB 3006685

G.A.M. van de Wijgert & J.W.M. van de Wijgert

U

 

 

Ylke V.d. Runderkraal

NHSB 3010401

L. Langelaar S.D. Langelaar-Vosmeer

U

 

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

R. Wiegers

U

 

 

Unique V.h. Wederzicht

NHSB 3013983

F.J.W.M. Kapteijns & ----

U

 

 

I'm Kensi Vom Erpenstein

NHSB 3001387

A. van Erp-van Poelgeest & R.A.G. van Erp

abs

 

 

Openklasse teven

 

 

 

 

 

Izzy V.d. Leemlande

NHSB 2990363

A.M.Th. Edelaar-Kraan

U

1

RCACIB

Noita vom Dunvanhof

NHSB 2939140

W. Witteveen

U

2

 

Chezzies Handsome

NHSB 2993275

E. Hegeman-Adriaansz

U

3

 

Ivana V. Zopian

NHSB 2993554

C.W. Thijssen

U

4

 

Jara V. Xavancilla

LOSH 1089508

P.E.M. Verbeek & Anja van Dalen

G

 

 

Marieluca 't Hupke

NHSB 2965535

F.D.M. Willemsen & A.T. Mulder

ZG

 

 

Ayka vom Hause Waldblick

NHSB 2972541

F.J.A. Pennings

disk

 

 

Gebruikshondenklasse teven

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

 

Veteranenklasse teven

 

 

 

 

 

Roma V. Haysherak

NHSB 2720198

C.W. Thijssen

U

1

Beste Veteraan

           

Mouscron, 28-1-2017, keurm.: Mrs. Shenashenko 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Roger Wiegers

U

1

 

Genk, 8-1-2017, keurm.: M Texeiro Pinto

Reuen Openklasse

 

 

 

 

 

Hamlet Butch von den Hatzrüden

NHSB 2922175

I. Verweij

U

1

 

Zahar iz Tverskogo Doma

NHSB 2966369

H.A.J. Bak

U

2

 

Teven Jeugdklasse

 

 

 

 

 

Nayara Nanouk von den Hatzrüden

NHSB 3032450

F. & T. Maassen

U

2

 

Teven Tussenklasse

 

 

 

 

 

Cora van de Heidekraal

NHSB 3000983

P. Smeets-Vos

U

1

 

Axy vom Hause Rottzilla

NHSB 3013051

Roger Wiegers

U

2

 

Teven Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

Dutch Onyx Delta

NHSB 2909957

E.A. Kruglak

U

1

CAC, BOS, Beste gebruikshond

 

 

 

 

Showuitslagen overzicht